Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

Sveikutės, su Naujais 4u.gif . Užsukau tik pasisveikinti, šiandien pas mus šventė, mums jau 4mėnesiukai. Ta proga ir antrojo "baltuko" sulaukėm. wub.gif
Zuwytes straipsniukas geras, bet tikrai ne visai teisingas. Čia rašoma apie MP maitinamų kūdikių primaitinimą, o ne dirbtinai (juk MP žymiai vertingesnis). Be to nuo 4 mėneių yra net Hipp tyrelės su mėsyte. To tikrai neleistų Sveikatos Apsaugos ministerija, jei kūdikio virškinimo sistema nebūtų pasiruošusi tokį maistą suvirškinti. O kad vaikiukas negali išstumti nepatinkančio maisto taip pat ne visai tiesa. Akivaizdžiai matosi, kai pakiši buteliuką, o vaikutis nenori. Dirba liežuviukas, stumia tai, ko nenori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 02 sausio 2009 - 19:11
QUOTE(Gabytes mamyte @ 2009 01 02, 15:15)
Sveikos,moterytes,kazin kaip del automobiliniu keduciu,kada sodinti,manajai paneliai be 4 dienu 3 men.O musu kedute nuo 0 iki9kg?Gal jus geriau nusimanote,beje,kada ima dygti pirmi dantukai,nes mano megyte taip seiliojasi,kad siaubas,,,, ax.gif

tai ta kedute tuoj bus jai ir per maza jei dar lauksite lotuliukas.gif siaip tai tos kedutes ir yra skirtos nuo gimimo, vadinasi galima deti maziuka nuo gimimo rolleyes.gif man irgi is pradziu atrode, kad kaip ten jam patogu bus susirietus , bet jei taip padaryta, vadinasi taip turi buti... mes nuo pirmo sdienos keduteje veziojam, su lopsiu keliavom tik viena karta, nes lauke ilgas kelias, o nenorejom prizadinti.... man mazylio saugumas svarbiausia
Atsakyti
As mazaji parsiveziau kedutej, o dabar ji stovi virtuvej ant kedes ir mazasis bendrauja su visais ir labai patenkintas... Kumstukas burnoj, o kartais ir abu.... Sypsosi ir sneka, sneka... wub.gif
Atsakyti
mes suneli irgi tik keduteje veziojame,nors is pirmo man atrode,kad jam nepatogu.gaila buvo sodinti,bet saugumas svarbiau.o db jam patinka ten sedeti...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As pradzioje taip pat maniau,kad nepatogu,suriestas,kaip nugaryte ir pan.O galu gale bediskutuodama su kitomis mamytemis vienoje temeleje apie auto kedutes pripratau prie tos minties.Be to vvienas zmogiukas gerai man bujvo parases-mamos pilvelyje maziukas dar ne taip susirietes gyveno ir nugarytei nieko nenutiko 9men. Zinoma ir taip be kedutes nebuciau namo vezus,nes ir ligonineje niekas nebutu leide.Musu kedute dar ir ant vezimo dedasi,tai kai mamai reikai kur su metro greit palekti-super patogu,nukelei,rema i viena ranka sulankscius,kedute su vaiku i kita,tase ant peties ir tau vienodai yra ten eskalatoriai,liftai ar ne thumbup.gif Tik stai musu nezinau kiek ilgai ten joje dar isgyvens,nes didelis yra,o dar ziema su kosmonauto kombinezonu... schmoll.gif
Atsakyti
Nezinau ar man taip tik atrodo ar tai kazka reiskia. mano mergyte netokia kaip visada,bijau,kad nesusirgtu,nes pradejo daug miegoti,tapo irzlesne ir kaku daugiau daryt...nezinau,kas galetu buti esu depresijoje gilioje,gal kas blogai o as nesuprantu,nebezinau,ka daryti...gal dantukai dygsta?
Atsakyti
QUOTE(Gabytes mamyte @ 2009 01 03, 21:09)
Nezinau ar man taip tik atrodo ar tai kazka reiskia. mano mergyte netokia kaip visada,bijau,kad nesusirgtu,nes pradejo daug miegoti,tapo irzlesne ir kaku daugiau daryt...nezinau,kas galetu buti esu depresijoje gilioje,gal kas blogai o as nesuprantu,nebezinau,ka daryti...gal dantukai dygsta?



Del dantuku tai apciupinek dantenytes,jei kietos,o gal ir dantukas kur jauciasi-galimas daiktas.Ypac jei ne ciulpia paduotus daiktus,o kanda,kramto,skruostukai paraude.O del kakucio,tai na kakoja vaikas tegu sau ir kakoja svarbu neviduriuoja,neuzkieteje viduriukai ir kakutis geltonas mirksiukas.gif O geriausiu atveju,nvesk pas gydytoja ir tegu apziuri.Mes cia daug ka patarti galime,bet nemate vaiko-ne ka tepasakysime.Paciai bus ramiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
dabar dar vienas klausimas iskilo ar gali taip buti del dantuku,mrgytri tetukas ikiso pirstuka i burnike,paziuret,kaipsu smegenukais,o jei patiko,kad tevelis kasineja,nuo keliu gali dygti dantukai?
Atsakyti
dantukai labai individualus dalykas! vieniems nuo 3-4 men, kitiems 6 men, yra tokiu, kurie jau gimsta su dantuku, o kiti iki metu be kramtuku gyvena bigsmile.gif tik zinau, kad jei niekas neislenda iki metuku, tada reikia pas daktariuka mazyliui, gali buti kazkas negerai
Atsakyti
As anksciau netycia ir sau nusipirkau Jonson baby oil ir kai mes masazuojames ir mankstinames, vis patepu. Tai odele liuks. O kai ejom pas masaziste Santariskese, tai ji naudojo Bubchen aliejuka. Maniskiam to pakanka. Kai einam laukan, tai veiduka tepu Bubchen kremu, skirtu laukui, kuri pirkau eIROVAISTINEJ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 03, 17:45)
Sveikutes 4u.gif
Be to vvienas zmogiukas gerai man bujvo parases-mamos pilvelyje maziukas dar ne taip susirietes gyveno ir nugarytei nieko nenutiko 9men. Zinoma ir taip be kedutes nebuciau namo vezus,nes ir ligonineje niekas nebutu leide.Musu kedute dar ir ant vezimo dedasi


drinks_cheers.gif as taip ir pasakiau vienai draugei, kuri labai nenorejo savo leliuko deti i kedute
o maniskis tai irgi megsta sedeti joje, nes visad po keliu minuciu uzmiega lotuliukas.gif musu kedute taip pat tvirtinasi prie ratuku, tai isvaziuojam kur, jis uzmiega, jokiu bedu -perkelei ant ratu-mazius toliau parpia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 02, 14:26)
Ai mamos o kuo vaikuciu odele tepat? maniskes tokia sausa ypac per sulenkimus  g.gif

As anksciau netycia ir sau nusipirkau Jonson baby oil ir kai mes masazuojames ir mankstinames, vis patepu. Tai odele liuks. O kai ejom pas masaziste Santariskese, tai ji naudojo Bubchen aliejuka. Maniskiam to pakanka. Kai einam laukan, tai veiduka tepu Bubchen kremu, skirtu laukui, kuri pirkau eIROVAISTINEJ...
Atsakyti