Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

tai kiek galima ji keisti? lotuliukas.gif keitem ir ne viena isbandem.ji mieliau kokia pieniska kosyte sudoroja negu misini traukia tongue.gif

o beto galvoju cia diskusija yra beprasmiska nes kiek zmoniu tiek nuomoniu drinks_cheers.gif uzaugs visi ar maitinsi su misiniu ar ir tyrelem.o medicina ne visi gale
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2008 12 29, 22:23)
o keist misinio nebandet? gal jai sitas nebepatinka...  g.gif

o su tais keitimais doh.gif tiek privargom, pinigų išmetėm ir nieko schmoll.gif sumokėjus būčiau šimtais jei tik būtų nors kuris tikęs verysad.gif vat ir dabar, tik HUMANA AR pripažįsta, net mieganti blink.gif
Tikrai lengva pasakyti reikia taip ar kitaip, bet būna, kad nei taip, nei kitaip schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
svarbiausia musu vaikam tinka kitoks maistukas ir neturi rupeti ka kitos kalba lotuliukas.gif zinau kad mano maziukei patinka ir tikrai neketinu nieko keisti.o daktarai tegu kalba savo vistiek ir jie patys neturi vieningos nuomenes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2008 12 29, 17:31)
na mes tris paras labai nemiegojom, o seilytės ir graužimas prasidėjo kokios trys sav. prieš dantuką. Aš netikėjau, kad tas kaltininkas yra "baltukas" wub.gif  Maniau, kad kokią infekciją pagavom, nes ir viduriavimas prisisėjo. doh.gif
Dantenos pabalo tą pačią išlindimo dieną.
Dabar antras lenda ir vėl pikta verysad.gif

o kas liečia mitybą, iš dalies palaikau 19860526. Mano spurgytė mišinuko nuo 2mėn. atsisako, suduodu tik miegančiai verysad.gif ir mišinukų įvairių išbandžiau, deja. Kai panelė per 3savaites priaugo "net" 150g. doh.gif oho, kaip sunerimom. Gydytoja patarė mitybą keisti. Jau mėnuo valgom daržoves ir manų košę ant ožkos pienelio(1-2 maitinimus), miegant mišinuką ir priaugom daugiau nei 800g. biggrin.gif .
Kartais tikrai tenka prie vaikiuko norų taikytis mirksiukas.gif


vaje blink.gif nu mes seilejames, kandziojames, grauziam viska kas papuola, jau kokios dvi savaites, miega nakti gerai, diena.... kaip papuola, bet siaip didesnis zirzaliukas jau keleta dienu, tai gal jau tuoj bigsmile.gif siandien nupirkau spec skystimelio, tai pora kartu patepiau danteneles, tai lyg ir geriau... nu ka, visi isgyvena isgyvensim ir mes, o be to -tai svente-juk pirmas dantukas 4u.gif
skaiciau medicininiam wbw apie dantuku dygima, tai viduriavimas yra vienas is kramtuku kalimosi pozymiu, kuris mums taip pat pasireiske doh.gif

oi, kaip as dziaugiuosi, kad turiu pakankamai MP ir nereikia vargti su visokiais buteliukais ar lasiniais lotuliukas.gif doh.gif
nu as suprantu duoti maziukui tyreles ar darzoves, nu bet toki daikta kaip lasiniai blink.gif jei paciai tektu primaitinti maziuka, tai neduociau jokiu pirktu tyreliu, bet pati virciau darzoves, trinciau, taip pat vaisius, kruopas ir pan. taip ir darysiu , kai maziukas bus virs 6men 4u.gif
o del daktaru tai ,manau, kiek ju, tiek nuomoniu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2008 12 30, 02:45)
oi, kaip as dziaugiuosi, kad turiu pakankamai MP ir nereikia vargti su visokiais buteliukais ar lasiniais lotuliukas.gif  doh.gif
nu as suprantu duoti maziukui tyreles ar darzoves, nu bet toki daikta kaip lasiniai blink.gif jei paciai tektu primaitinti maziuka, tai neduociau jokiu pirktu tyreliu, bet pati virciau darzoves, trinciau, taip pat vaisius, kruopas ir pan. taip ir darysiu , kai maziukas bus virs 6men 4u.gif
o del daktaru tai ,manau, kiek ju, tiek nuomoniu tongue.gif




del lasinuku pritariu drinks_cheers.gif biski ankstoka,del tyreliu siep tikrai butu geriau namines,bet kol kas as jas perku,nes mazas naminiu nevalgo.... doh.gif nors ir pati ragavau visai skanu,o jam nepatinka g.gif tai bandau puse per puse maisyti.... verysad.gif
Atsakyti
Na aš lašinukų irgi neduočiau. Visgi vistiek jie sūdyti ir t.t. O druskos šiukštu negalima iki metų.
Atsakyti
pasisakitykit tyreliu sudetis ten ir ieina i sudeti juodota druska.tai kaip negalima duoti jei dedama yra? lotuliukas.gif o beto gerai kad kai kuriuos mamos gali sedeti namie nieka neveikti ir auginti vaikus.o as neturiu laiko sedeti ir trinti koses kai gali jau gatava nusipirkti tongue.gif o beto ne viena vaika zinau kurie uzaugo nuo anksti maitinant tyrelem ir net sveikesni uz tuos misininius thumbup.gif manoji ir nesiskundzia sveikata bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2008 12 31, 00:03)
pasisakitykit tyreliu sudetis ten ir ieina i sudeti juodota druska.tai kaip negalima duoti jei dedama yra? lotuliukas.gif  o beto gerai kad kai kuriuos mamos gali sedeti namie nieka neveikti ir auginti vaikus.o as neturiu laiko sedeti ir trinti koses kai gali jau gatava nusipirkti tongue.gif  o beto ne viena vaika zinau kurie uzaugo nuo anksti maitinant tyrelem ir net sveikesni uz tuos misininius thumbup.gif  manoji ir nesiskundzia sveikata bigsmile.gif


Tai nieks ir nesako,kad vaikas bus nesveikas ar kazkas panasaus. Tiesiog mano manymu naturalus, pacios padarytas maistas vaikui yra geriau,nes vitaminai naturalus ir pan smile.gif Aisku jei nera laiko uzsiimineti namu ruosa,tai ir belieka tyreles duoti - kiekvienas ziuri kaip jam patogiau...Niekas nesmerkia ar neteisina - tiesiog kiekviena mamyte cia issako savo nuomone ir kiekviena mamyte pasiskaicius elgiasi pagal savo supratima tongue.gif Tam juk ir yra forumas,kad dalintumemes savo patirtimi,mintimis, ziniomis ir pan.
Su naujaisiais metais sveikinu visas mamytes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2008 12 28, 15:52)
Bet mediciniskai istirta,kad fiziologiskai iki 6 menesiu vaikeliui dar nebuna pilnai susiformaves virskinimo traktas ir pan. t.y. jis dar ir nera pajegus normaliai virskinti kietesni maista. Todel papildomo maisto davimas apsunkina virskinimo sistema. Aisku vizualiai to ir nepamatysi ir tau atrodys,kad viskas jam gerai,bet juk tyrimai ne siaip sau daromi...

Žinot man tas mediciniškai......, tyrimai.....kiekvienas vaikas kartoju individualus ir vistosi individualiai, ir negali tie tirymai būti pritaikyt kiekvienam
Reikia pačiam matyti , jausti .... žiurėti į vaiką ir matyti ką jis nori, o ne kas ir ką ir kur tirė;
Jai mano dukrytė , kai aš valgau žiuri į mane pradeda lupytem daryti taip, kaip daro kai nori valgyti, ir kai aš jai duodu krutinę ji truputuka atsigeria, bat kai aš toliau valgau ir ir vėl taip lupytem daro.......tai jau matosi, kad vaikas nori paragauti, kažko naujo, kad jam jau neužtenka tik MP...aišku nereikia kišti bet ką, bet tokie vaisiai ar košyte, kurie tinka tokio amžiaus leliukams....kodėl gi nepabandžius, jai leliukui nepatiks, tai jis ir nevalgys.....todėl....kiekvienas daro taip kaip nori ir jaučia, o ne taip kaip rodo medeciniai tirymai........
Papildyta:
[quote=JuliaK,2009 01 01, 15:08] SU NAUJAJSIAIS 2009m. newyear.gif
Pereinam į tema 5 menuo, nes mes čia turbūt įlindom ne pagal amžių blush2.gif , kaip suprantu jai jau po 10d. bus 5mėn, tai tikriausiai tuėjom būti temoj 5 menuo blush2.gif ax.gif
Visiems vaikams linkiu stiprios sveikatos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 01 sausio 2009 - 14:12
Sveikos mamytes ir jusu mazyliai/-es 4u.gif
Sveikinu visus su Naijais Metais 4u.gif Aukite dyduciai smile.gif
Mums siandien lygiai trys menesiukai thumbup.gif .Todel nutareme prisijungti prie jusu.Matau diskutuojate kosyciu/tyreliu tema.Pilnai palaikau JuliaK smile.gif Mes siandien vakare kosytes,pries miegeli valgysime pirma karta.Vaikinas auga gerai,sveria6,6kg.,o ugis visi 65cm. thumbup.gif ,taciau jau ramiai pavalgyti nebeduoda.tik dedu kasni i burna,o jis maziukas akutes ispucia,ziuri i mano maisteli ir imituoja kramtyma doh.gif Jau ir dubeneli su saukstuku nusipirkom rolleyes.gif
Atsakyti
jei mamytes truputi daugiau paidometų apie vaikučių fiziologiją bei motinos pieno privalumus, esu tikra, kad čia būtų kur kas mažiau diskusijų
esu labai tolerantiška, tegul kiekviena augina kaip nori savo vaikus
tik vis tiek keista, kaip darant tokias nesąmones (pvz maitinti kūdikį lašiniais) būti tuo taip patenkintai
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2009 01 01, 18:31)
jei mamytes truputi daugiau paidometų apie vaikučių fiziologiją bei motinos pieno privalumus, esu tikra, kad čia būtų kur kas mažiau diskusijų
esu labai tolerantiška, tegul kiekviena augina kaip nori savo vaikus
tik vis tiek keista, kaip darant tokias nesąmones (pvz maitinti kūdikį lašiniais) būti tuo taip patenkintai



Na su tais lasiniais tai jau tikrai persude lotuliukas.gif doh.gif O del MP,tai kas be ko jam pirmenybe.Tik stai nereikia pamirsti,kad ne visos to MP turi arba neturi pakankamai.Vaikuciams neuztenka kiekio,maistingumo,beria nuo visko,ka mama suvalgo...tad nuo cia ir prasideda iseities ieskojimas.Juk nekamuosi vaiko su tuo MP jei jam kazko truksat ar kas netinka schmoll.gif
Atsakyti