Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

sveikutes mamytes mirksiukas.gif maniske nera storuliuke todel daug ka padaro lotuliukas.gif 3 men sverem 7kg o ugis buvo 66cm. mano didckute 3 men neturedama jau vartytis pradejo.to nelaukaiu taip anksti tai net bubtelejo zemen nuo lovos verysad.gif mes valgom jau viska ir tyreles ir taip ciulpiam viska.mano manymu vaikui tikrai atsibosta tas pats per ta pati.juk norisi visko paragauti ir rugstumo ir surumo.vis su tuo saldumu jau negera turetu buti doh.gif valgo alei viska.labai megsta lasini ciulpti lotuliukas.gif
o jau seiles kaip juokingai jai bega.jei sedi ir ziuri tai jau jauti kaip tavo ranka slampa nuo tystanciu seiliu lotuliukas.gif bet dantuku dar nesulaukiam.viska kisa i burnyte kaldryte ir ta eina i trasa lotuliukas.gif o jau prikoliste yra,jai butinai turi padeti raksluostuka salia kad galetu ant veiduko uzsideti.nezinau kodel jai tai patinka lotuliukas.gif
o del sedejimo mum ortopedas sake kad ja galima bus sodinti kai pati atsises.ta prasme kai isikibus sugebes atsisesti.o ji tai seniai padaro kai supyksta doh.gif tik ziurek kad isikibus ji jau sedi.o jei neleidi sedeti tai didziausiu triuksmu girdeti namuose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2008 12 28, 16:52)
Bet mediciniskai istirta,kad fiziologiskai iki 6 menesiu vaikeliui dar nebuna pilnai susiformaves virskinimo traktas ir pan. t.y. jis dar ir nera pajegus normaliai virskinti kietesni maista. Todel papildomo maisto davimas apsunkina virskinimo sistema. Aisku vizualiai to ir nepamatysi ir tau atrodys,kad viskas jam gerai,bet juk tyrimai ne siaip sau daromi...

laba diena
taip isejo,kad negalejau sunaus maitinti savo pienu verysad.gif verysad.gif ir kai pas daktare paklausiau del papildomo maisto ivedimo,ji atsake,kad nuo 4men galim bandyti primaitineti tyrelem,kosytem....tai pagal jus isejna,kad daktare yra neteisi?... g.gif
Atsakyti
mano daktare ir liepe laukti iki 4 men ir tada maitinti tyrelem mirksiukas.gif o kita daktare patare vaike maitinti nuo 3 men tyrelem nes didelis yra.siaip manau kiekvieno vaiko fiziologija skirtinga ir tikrai mama geriau zino kaip savo vaikuti auginti thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti



QUOTE(kur-rita @ 2008 12 27, 17:08)
musu sveria 8 ir ugis 64,bet tikrai nepasakyciau,kad jis storuliukas schmoll.gif

maniskis irgi 8kg, 67cm, bet pas ji tik zandukai dideli,o siaip tai nestoruliukas ax.gif bet kas mato su rubeliais, tai irgi storuliu vadina biggrin.gif

QUOTE(spalvota @ 2008 12 28, 12:52)
Bet mediciniskai istirta,kad fiziologiskai iki 6 menesiu vaikeliui dar nebuna pilnai susiformaves virskinimo traktas ir pan. t.y. jis dar ir nera pajegus normaliai virskinti kietesni maista. Todel papildomo maisto davimas apsunkina virskinimo sistema. Aisku vizualiai to ir nepamatysi ir tau atrodys,kad viskas jam gerai,bet juk tyrimai ne siaip sau daromi...

drinks_cheers.gif sutinku 100%
maziukas valgo MP , auga sveikas , jokiu pilvelio problemu, pieniuko uztenka, tad planuoju bent iki 5 men tik juo ir maitinti
Papildyta:
QUOTE(19860526 @ 2008 12 28, 13:22)
mano manymu vaikui tikrai atsibosta tas pats per ta pati.juk norisi visko paragauti ir rugstumo ir surumo.vis su tuo saldumu jau negera turetu buti doh.gif 

atleiskite uz nesutarima, bet is kur jusu manymu kudikelis gali zinoti apie suruma ir rugtuma, jei jis valgo tik pieniuka?jis net nezino , kad tokie dalykai egzistuoja, kol ju neparagauja! maniskis valgo tik saldu MP ir neatrodo , kad jam atsibodo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Katukė @ 2008 12 25, 19:42)
Labas visom, su šv.Kalėdom 4u.gif .
Ir mano spurgytė kumštukus griaužia, dantenas kasosi biggrin.gif  dantukus augina lotuliukas.gif
O mes vakar sulaukėme pirmojo dantuko wub.gif
Taip faina, tik kol dygo, oi kaip prisikankinom doh.gif

Katuke, ar ilgai kankinotes su dantuku?
mano maziukas jau kokios trys dienos pardejo buti labai neramus, zirzaliukas, griauzia viska is eiles, dantenytes paburke, kietos, laukiam ir mes sveciu... idomu kiek laiko teks kankintis g.gif
Atsakyti
man irgi butu idomu suzinoti del dantuku,nes ir pas mus pradejo kaltis wub.gif
Atsakyti
Mano dukryte tai kisa viska is eiles kas tik papuola po ranka smile.gif labai idomu ziureti kaip ji bando barskuti susikisti i burnyte, o jis per didelis ir nelenda smile.gif vis laukiu nesulaukiu dantuku, bet gal dar per anksti? siaip jau keleta dieneliu tokia nerami paliko, gal jau sveciu ir sulauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2008 12 28, 17:22)
sveikutes mamytes  mirksiukas.gif  maniske nera storuliuke todel daug ka padaro lotuliukas.gif  3 men sverem 7kg o ugis buvo 66cm. mano didckute 3 men neturedama jau vartytis pradejo.to nelaukaiu taip anksti tai net bubtelejo zemen nuo lovos verysad.gif  mes valgom jau viska ir tyreles ir taip ciulpiam viska.mano manymu vaikui tikrai atsibosta tas pats per ta pati.juk norisi visko paragauti ir rugstumo ir surumo.vis su tuo saldumu jau negera turetu buti doh.gif  valgo alei viska.labai megsta lasini ciulpti lotuliukas.gif

Todel manau ir yra tokia riebuiliuke,kad valgo ne tik piena. ta sakini perskaicius apie lasinius,tai nes isiziojau blink.gif Negaliu patiketi,kad mamos duoda vaikui toki maista...Kaip gali vaikui nusibosti pienas,kuriame yra tokia gausybe ivariu maisto medziagu bigsmile.gif Juk jame yra visokio maisto,kuri valgo mamyte, skirtumas tik tas,kad jis yra balto skyscio pavidalu biggrin.gif Kodel mama nusprendzia,kad vaikui norisi rugsciai arba saldziai, juk jis mielai valgo ta pieneli ir buna labai laimingas. del tokio mamu manumo,kad vaikui norisi ir saldaus ir rugstaus ir riebaus Amerikoje ir yra tokie stori ir nesveikai besimaitinantys vaikai. Juk tik tevai pacioj pradzioj ir formuoja vaiko maitinimosi iprocius. As nesakau,kad tyreles yra blogai,bet kam jas taip anksti duoti...Aisku si diskusija gali buti be galo be krasto,nes cia kiekvienos mamytes pasirinkimas,bet as esu labai grieztai pries bereikalinga vaiko permaitinima. Savo vaikui ir po 6 menesiu planuoju duoti kuo maziau to parduotuvinio konservuoto maisto (as cia apie tyreles),o geriau viska pasidaryti paciai,kur zinai ka dedi ir pan.
Atsakyti
siaip mano vaikas nevalgo mamos pieno.jo seniai jau neduodu.o zinau kadangi ji mieliau suvalgo kokia pieniska tyrele ar lasinuka paciulpia negu ta misini traukia.tai tikrai geriau zinau kas mano vaikui geriau tongue.gif

QUOTE
Todel manau ir yra tokia riebuiliuke,kad valgo ne tik piena. ta sakini perskaicius apie lasinius,tai nes isiziojau  Negaliu patiketi,kad mamos duoda vaikui toki maista...Kaip gali vaikui nusibosti pienas,kuriame yra tokia gausybe ivariu maisto medziagu  Juk jame yra visokio maisto,kuri valgo mamyte, skirtumas tik tas,kad jis yra balto skyscio pavidalu  Kodel mama nusprendzia,kad vaikui norisi rugsciai arba saldziai, juk jis mielai valgo ta pieneli ir buna labai laimingas. del tokio mamu manumo,kad vaikui norisi ir saldaus ir rugstaus ir riebaus Amerikoje ir yra tokie stori ir nesveikai besimaitinantys vaikai. Juk tik tevai pacioj pradzioj ir formuoja vaiko maitinimosi iprocius. As nesakau,kad tyreles yra blogai,bet kam jas taip anksti duoti...Aisku si diskusija gali buti be galo be krasto,nes cia kiekvienos mamytes pasirinkimas,bet as esu labai grieztai pries bereikalinga vaiko permaitinima. Savo vaikui ir po 6 menesiu planuoju duoti kuo maziau to parduotuvinio konservuoto maisto (as cia apie tyreles),o geriau viska pasidaryti paciai,kur zinai ka dedi ir pan.
gal tu SPALVOTA pas daktaru pasiteirauk koks vaikas yra storas o koks ne.nes matau kad nieko apie vaikus nenusimanai schmoll.gif siaip pati daktares klausiau ar ji ne per liesa nes svorio per men priaugo tik 700g.tai jos ugis ir svoris yra tolygus tongue.gif beto kai ja maitinau tik misiniu ji priaugo net 1,2 kg.ir 2 men beveik nevalge jo.tik arbata gere.tai as esu uz papildoma maitinima.mano mama maitino mus papildomai nuo 3 men ir tikrai neesam nutuke.jei nezinojai amerikoje ntunka nuo tu hamburgeriu ir desrainiu tongue.gif
Papildyta:
as esu tokios nuomones kad tik mama geriausiai zino ko reikia jos vaikiui o ne medicina.kiekvieno zmogaus fiziologija skirtinga tongue.gif kas tinka vienam nebutinai tiks kitam.rusu laikais buvo isitikinimas kad vaika reikia supancioti kad nepajudetu ir naktim nemaitinti.tai ir mediciniska buvo.bet kazkodel mamos ir neklause schmoll.gif ir vaikui rezimas itaisytas budavo.o tai ir sveikiausia.jei jau labai rupinates vaiko skranduku ir visa kita.tai rutina nustatykit jam kad kas 2-3 ar dar reciau valgytu ir naktim neduokit valgyti tik arbatyte thumbup.gif juk tai ir apsunkina skranduka tongue.gif juk daktarai ir suaugusiems liepia rezimo laikytis valgyti kas 3-4 val po nedaug ir naktim nevalgyti,bet retai katras to laikosi tongue.gif pacios ir apsunkinat vaiko skrandukus o dedates kad labai jau apsaugot neduodami jam normaliai pavalgyti lotuliukas.gif
Papildyta:
o beto misinukai jau nesintetika? lotuliukas.gif tai naturalus maistas imeti pora sauksteliu milteliu ir gaunasi pienas lotuliukas.gif su visom vaikui reikalingom maisto medziagom.nuo tokiu misiniu vaikai labiau nutunka negu nuo tyreliu.abejoju ar amerikonai jau taip ruosia tyreles kai lengviausias budas buteli vaikui su sintetika ikist patraukti thumbup.gif vaikas ir pavalges ir vargti mamai nereikia thumbup.gif ir mediciniskai sveika lotuliukas.gif nors medicina savo nuomone keicia kas diena.galiu pavyzdi is veterinarijos pateikti ir labai puikiai tinka zmonem.visur isreklamuota yra sausas gyvunu maistas,bet nei vienas zmogus nezino kaip tai kenkia gyvuno organizmui,kuris net gyvuna prie mirties priveda.o tai tik reklama ir garantuotas daktaram darbas.kuo daugiau serganciu gyvunu tuo daugiau darbo, o zmonem sausa pasara lengviau patiekti negu kazka paruosti.taip kaip ir mamai savo vaikui:super
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2008 12 29, 01:53)
Katuke, ar ilgai kankinotes su dantuku?
mano maziukas jau kokios trys dienos pardejo buti labai neramus, zirzaliukas, griauzia viska is eiles, dantenytes paburke, kietos, laukiam ir mes sveciu... idomu kiek laiko teks kankintis  g.gif


na mes tris paras labai nemiegojom, o seilytės ir graužimas prasidėjo kokios trys sav. prieš dantuką. Aš netikėjau, kad tas kaltininkas yra "baltukas" wub.gif Maniau, kad kokią infekciją pagavom, nes ir viduriavimas prisisėjo. doh.gif
Dantenos pabalo tą pačią išlindimo dieną.
Dabar antras lenda ir vėl pikta verysad.gif

o kas liečia mitybą, iš dalies palaikau 19860526. Mano spurgytė mišinuko nuo 2mėn. atsisako, suduodu tik miegančiai verysad.gif ir mišinukų įvairių išbandžiau, deja. Kai panelė per 3savaites priaugo "net" 150g. doh.gif oho, kaip sunerimom. Gydytoja patarė mitybą keisti. Jau mėnuo valgom daržoves ir manų košę ant ožkos pienelio(1-2 maitinimus), miegant mišinuką ir priaugom daugiau nei 800g. biggrin.gif .
Kartais tikrai tenka prie vaikiuko norų taikytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 29 gruodžio 2008 - 19:49
QUOTE(spalvota @ 2008 12 29, 13:16)
Todel manau ir yra tokia riebuiliuke,kad valgo ne tik piena. ta sakini perskaicius apie lasinius,tai nes isiziojau blink.gif  Negaliu patiketi,kad mamos duoda vaikui toki maista...Kaip gali vaikui nusibosti pienas,kuriame yra tokia gausybe ivariu maisto medziagu bigsmile.gif  Juk jame yra visokio maisto,kuri valgo mamyte, skirtumas tik tas,kad jis yra balto skyscio pavidalu biggrin.gif Kodel mama nusprendzia,kad vaikui norisi rugsciai arba saldziai, juk jis mielai valgo ta pieneli ir buna labai laimingas. del tokio mamu manumo,kad vaikui norisi ir saldaus ir rugstaus ir riebaus Amerikoje ir yra tokie stori ir nesveikai besimaitinantys vaikai. Juk tik tevai pacioj pradzioj ir formuoja vaiko maitinimosi iprocius. As nesakau,kad tyreles yra blogai,bet kam jas taip anksti duoti...Aisku si diskusija gali buti be galo be krasto,nes cia kiekvienos mamytes pasirinkimas,bet as esu labai grieztai pries bereikalinga vaiko permaitinima. Savo vaikui ir po 6 menesiu planuoju duoti kuo maziau to parduotuvinio konservuoto maisto (as cia apie tyreles),o geriau viska pasidaryti paciai,kur zinai ka dedi ir pan.


O as tau pritariu visu 100% drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Waidilute: 29 gruodžio 2008 - 20:22
mano ir nenoriai valgo misini.tenka zaidziant su ja ji maitinti doh.gif tai siaip ne taip suvalgdinu 50ml.ir tikrai daug ji nepriauga.kaip kiti cia galvoja lotuliukas.gif o mano sesuo ir augo su ozkos pienu ir tyrelem ir tikrai nera nutukus.jei jau esi linkes i nutukima tai ir tuksi kad ir ka valgysi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2008 12 29, 21:21)
mano ir nenoriai valgo misini.tenka zaidziant su ja ji maitinti doh.gif  tai siaip ne taip suvalgdinu 50ml.ir tikrai daug ji nepriauga.kaip kiti cia galvoja lotuliukas.gif  o mano sesuo ir augo su ozkos pienu ir tyrelem ir tikrai nera nutukus.jei jau esi linkes i nutukima tai ir tuksi kad ir ka valgysi tongue.gif

o keist misinio nebandet? gal jai sitas nebepatinka... g.gif
Atsakyti