Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(Numenor @ 2009 02 19, 12:36)
O kodel maitinant misiniu reikia arbateliu ar vandens?  g.gif Suprantu, jei speciali arbatele nuo pilvuko putimo ar skausmo padeda, bet daugiau nesugalvoju, kodel?


o todel, kad ir mazieji nori troskuli numalsint, ypac, kai namuose silta ax.gif o misinukas sotumo duoda, o jei jis jau pavalges, tik pagurksnoti nori, tai arbateles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 02 19, 14:28)
o todel, kad ir mazieji nori troskuli numalsint, ypac, kai namuose silta ax.gif o misinukas sotumo duoda, o jei jis jau pavalges, tik pagurksnoti nori, tai arbateles thumbup.gif


geriant MP, vaikutis pirma atsigeria priešpienio, o po to užvalgo jau tuo riebiu pienuku. O mišinukas yra kaip maistas ir reikia kažkuo užsigert.
Papildyta:
Mamytės help.gif Kas maitino Hipp1 ir netiko, į kokį mišinuką pakeitėte? verysad.gif Mums po kiekvieno maitinimo, maždaug po valandos pradeda skaudėti pilvuką. Ir tai akyvaizdžiai ne diegliai o pilvukas skauda, ir atpilinėja nemažai. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tiregina @ 2009 02 19, 16:08)
geriant MP, vaikutis pirma atsigeria priešpienio, o po to užvalgo jau tuo riebiu pienuku. O mišinukas yra kaip maistas ir reikia kažkuo užsigert.
Papildyta:
Mamytės help.gif Kas maitino Hipp1 ir netiko, į kokį mišinuką pakeitėte?  verysad.gif Mums po kiekvieno maitinimo, maždaug po valandos pradeda skaudėti pilvuką. Ir tai akyvaizdžiai ne diegliai o pilvukas skauda, ir atpilinėja nemažai. schmoll.gif

Pas mus tas pats buvo nuo hipp 1.Atpilinejo,zandai paraudo ir viduriuot pradejo.Tai as pakeiciau i aptamili AR.Ir jokiu problemu neliko.
Atsakyti
Maniskis jau kazkaip persilauze, pirmus 2,5 men miegoti nakciai eidavo 3-4 ryto, diena ismiegodavo dazniausiai nakties norma, ismiegodavo iki 7-8 ir gyvas, o davar jau trecia ar ketvirta sav nueina gult 23-00.00 val ir ismiega nepabudes iki 7-8 val ryto thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Norėjau paklaust, ar jūsų mažuliams po skiepo (4mėn) ta vieta kur skiepijo buvo paraudus? g.gif Ir kokiai esant temp. jau dedat paracetamolio žvakutes?
Atsakyti
QUOTE(ingadom @ 2009 02 19, 12:28)
Sveikos,

norejau paklausti, kiek Jusu mazyliai priaugo per trecia menesi (mamu, maitinanciu MP). Mano mazoji priaugo 900 gr., daktare sake, kad jau laikas mazet tokiam prieaugiui. Gimem 4180 gr., sveremes praeita 4dieni - 7200 gr.  biggrin.gif
Per 3 menesius - 3 kg. ir beveik 10 cm. Nepasakyciau, kad storuliai, bet zanduciai tai graaazus  wub.gif
Dar klausimelis, ar ketinate skiepyti (geriama vakcina) nuo rotaviruso savo mazylius. Dabar tiek daug serganciu, kad baisu. Mano brolio zmona su dviem suneliais ligoninej guli, sake pilnas skyrius vaiku... Mes "vakcinuosimes" sulauke 4riu men., kai eisim pas daktare skiepu ir t.t. Sake, kad vienos vakcinos kaina 230 lt., reikalingos tokios dvi.

mes per trecia men priaugom 1 kg ax.gif sake viskas gerai smile.gif o gimem tik 20 g mazesni nei jus lotuliukas.gif ir jau sveriam 8 kg thumbup.gif

del rota viruso tai mums daktare sake, kad jei vaikutis nera istisai apsuptas pasaliniais zmogais, jei nesivazinejam po visokius akropolius taui nera reikalo vaiko apkraut papildomais skiepais, zozdiu jei esat seslus ir nesulaukiat daug sveciu, vaiko skiepit nepataria, tai mes ir nesiskiepysim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lavazia @ 2009 02 19, 12:55)


Sakykit mamytes kaip jusu mazieji ismiega per nakti? Mano vyrutis miega lovoje kartu, tai valgyti keliasi gal kokius 4 kartus. Man idomu kada jau prades ismiegoti visa nakti  g.gif

ismiega nuo 24-1 iki 6-7, tai bedos nematau thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ingadom,2009 02 19, 13:06]
Sakykit mamytes kaip jusu mazieji ismiega per nakti? Mano vyrutis miega lovoje kartu, tai valgyti keliasi gal kokius 4 kartus. Man idomu kada jau prades ismiegoti visa nakti g.gif

Mano maziukas pavalgo apie 21-22 val, veliausiai ir sapnuojam sapnelius iki 5-6 ryto, pasitaiko ir ilgiau ismiegam. Maziukas miega savo lovyteje smile.gif
Atsakyti
ismiega nuo 24-1 iki 6-7, tai bedos nematau thumbup.gif
[/quote]

O kodel jus taip velai migdot savo maziukus? Kelinta jie keliasi?
Mes irgi anksciau taip miegot eidavom, tai atsikeldavo 11 val. tai kol susikrapstydavom, i laukuti nueidavom ir dienos nera. Tai nusprendziau kad miegot reikia anksciau eiti, dabar einam 21:30-22:30 tam tarpe ir keliames 8:00
Atsakyti
Uz tai , kad pvz maniskis tikras peledziukas tongue.gif soske.gif anksciau uzmigti mums niekaip nepavyksta schmoll.gif doh.gif jau ir taip ledus pralauzem, juk anksciau eidavom 2-4 ryto gultis. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gierika: 19 vasario 2009 - 16:51
[quote=lavazia,2009 02 19, 17:34]
ismiega nuo 24-1 iki 6-7, tai bedos nematau thumbup.gif
[/quote]

O kodel jus taip velai migdot savo maziukus? Kelinta jie keliasi?
Mes irgi anksciau taip miegot eidavom, tai atsikeldavo 11 val. tai kol susikrapstydavom, i laukuti nueidavom ir dienos nera. Tai nusprendziau kad miegot reikia anksciau eiti, dabar einam 21:30-22:30 tam tarpe ir keliames 8:00
[/quote]
o todel kad anksciau neiseina, bandem, bet niekaip nepersilauzia, nieko gi nepadarysi doh.gif
Atsakyti
o todel kad anksciau neiseina, bandem, bet niekaip nepersilauzia, nieko gi nepadarysi doh.gif
[/quote]


Tada viskas aisku verysad.gif , as galvojau gal pacios ilgai naktinejat del to ir mazeiku nemigdot anksti. Mums siam reikale pasiseke, problemu buvo tik pirmas savaites, bet uztat mano vyrutis diena beveik nemiega.
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 19, 13:06)
Pas mus tas pats..  verysad.gif Niekada taip nebuvo, kaip dabar, tiesiog kartais kaip fontana tokia ciurksle duoda, ir kartais iskart po valgymo, gtai sveizia pieneli, o kartais tai net gerokai po valgio, tai vos ne tokia varskyte  doh.gif Vienur skaiciau, kad reikia ilgiau stacia nesiot, kitur sako, kad gulom ilgiau reikia laikyt... Net nezinau.. Matyt, zinok, visgi cia gal toks amzius, nes mes tai maitinames MP, o jus misineliu ir tas pats.. Matyt, dar tie kazkokie skranduku dangteliai silpnai veikia.. Siaip zadu pasakyti seselei, kai vaziuosim i klinika, bet tikiu, kad turi praeit.. Beje, as tai bandau dzniau maitint ir po maziau, kartais, atrodo, padeda.

be tai kaip maziau duosi jeigu verkia ir nori valgyti. mes 120 arba 150 suvalgom kartui smile.gif
Atsakyti