Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

ar mamytes jusu vaikuciai labai atpilineja?
as jau nebezinau ka daryti, daug atpila...bet jam kaip uzeina, pora savaiciu visiskai neatpilinejo, dabar vel prasidejo sad.gif fontanai...
mes ir misinuka specialu perkam, kad sutirstintu jam ten skranduke viska ir vis tiek atpila...
Atsakyti
QUOTE(ingadom @ 2009 02 19, 12:28)
Sveikos,

norejau paklausti, kiek Jusu mazyliai priaugo per trecia menesi (mamu, maitinanciu MP). Mano mazoji priaugo 900 gr., daktare sake, kad jau laikas mazet tokiam prieaugiui. Gimem 4180 gr., sveremes praeita 4dieni - 7200 gr.  biggrin.gif
Per 3 menesius - 3 kg. ir beveik 10 cm. Nepasakyciau, kad storuliai, bet zanduciai tai graaazus  wub.gif
Dar klausimelis, ar ketinate skiepyti (geriama vakcina) nuo rotaviruso savo mazylius. Dabar tiek daug serganciu, kad baisu. Mano brolio zmona su dviem suneliais ligoninej guli, sake pilnas skyrius vaiku... Mes "vakcinuosimes" sulauke 4riu men., kai eisim pas daktare skiepu ir t.t. Sake, kad vienos vakcinos kaina 230 lt., reikalingos tokios dvi.

Mes tai tik 400g, buvom siek tiek sunerime unsure.gif , bet sesele pasake, kad nera ko nerimaut, tik atvaziuot vel pasisvert uz 2sav, tai va laukiu pirmadienio ir ziuresim.. Nes pirmus 2 men tai maziukas augo kaip ant mieliu smile.gif , sako, negali tokie spartus tempai testis ilgai
Atsakyti
QUOTE(lavazia @ 2009 02 19, 12:55)
Mes gimem 48 cm. ir 3,150 kg. dabar mums 3 men. ir 19 d. ir jau yra 65 cm.ir 6,300 kg.Per paskutini men. uzaugom 5 cm ir 600g. Musu daktare sake kag ziurint pagal kreive yra idealu. O kudikelis ir turi buti apvalutis biggrin.gif 

Sakykit mamytes kaip jusu mazieji ismiega per nakti? Mano vyrutis miega lovoje kartu, tai valgyti keliasi gal kokius 4 kartus. Man idomu kada jau prades ismiegoti visa nakti  g.gif

saunuoliai kad taip gerai augat smile.gif thumbup.gif
musu miegas priklauso nuo to kada uzmiega,jeigu uzmiega 23h tai miega iki 6,7h ryto.jeigu uzmiega 21h tai tam tarpe dar atsikelia 3h pavalgyti smile.gif
Atsakyti


Sakykit mamytes kaip jusu mazieji ismiega per nakti? Mano vyrutis miega lovoje kartu, tai valgyti keliasi gal kokius 4 kartus. Man idomu kada jau prades ismiegoti visa nakti g.gif
[/quote]


Mes irgi kartu miegame! Dazniausiai per nakti valgo 4 - 6 kartus (cia nuo 22 iki kokios 9). Aisku tie naktiniai valgymai trunka nedaugiau 10 min, dazniausiai apie 5 min. Tai ir nepergyvenu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruliukeee @ 2009 02 19, 13:00)
ar mamytes jusu vaikuciai labai atpilineja?
as jau nebezinau ka daryti, daug atpila...bet jam kaip uzeina, pora savaiciu visiskai neatpilinejo, dabar vel prasidejo sad.gif fontanai...
mes ir misinuka specialu perkam, kad sutirstintu jam ten skranduke viska ir vis tiek atpila...

Pas mus tas pats.. verysad.gif Niekada taip nebuvo, kaip dabar, tiesiog kartais kaip fontana tokia ciurksle duoda, ir kartais iskart po valgymo, gtai sveizia pieneli, o kartais tai net gerokai po valgio, tai vos ne tokia varskyte doh.gif Vienur skaiciau, kad reikia ilgiau stacia nesiot, kitur sako, kad gulom ilgiau reikia laikyt... Net nezinau.. Matyt, zinok, visgi cia gal toks amzius, nes mes tai maitinames MP, o jus misineliu ir tas pats.. Matyt, dar tie kazkokie skranduku dangteliai silpnai veikia.. Siaip zadu pasakyti seselei, kai vaziuosim i klinika, bet tikiu, kad turi praeit.. Beje, as tai bandau dzniau maitint ir po maziau, kartais, atrodo, padeda.
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 19, 13:02)
Mes tai tik 400g, buvom siek tiek sunerime  unsure.gif , bet sesele pasake, kad nera ko nerimaut, tik atvaziuot vel pasisvert uz 2sav, tai va laukiu pirmadienio ir ziuresim.. Nes pirmus 2 men tai maziukas augo kaip ant mieliu  smile.gif , sako, negali tokie spartus tempai testis ilgai


As klausiau pas musu gydytoja, del situ vakcinu, tai ji pasake, kad pirmus metus ir taip daug privalomu skiepuku, tai geriau papildomais neapkrauti
Atsakyti
Sakykit mamytes kaip jusu mazieji ismiega per nakti? Mano vyrutis miega lovoje kartu, tai valgyti keliasi gal kokius 4 kartus. Man idomu kada jau prades ismiegoti visa nakti g.gif
[/quote]
Ne, dar neismiega, jei uzmiega nakciai apie 20val, tai keliasi apie 12, paskui apie 4val. O paryciais tai visai budrauja ir nebeuzmiega giliai iki pat rytinio nubudimo (apie 8val.) Kiek as zinau, tai jau tokio amziaus vaikelis GALI ismiegot visa nakti, bet, jei neismiega, tai irgi visiskai normalu..
Atsakyti
QUOTE(indruliukeee @ 2009 02 19, 14:00)
ar mamytes jusu vaikuciai labai atpilineja?
as jau nebezinau ka daryti, daug atpila...bet jam kaip uzeina, pora savaiciu visiskai neatpilinejo, dabar vel prasidejo sad.gif fontanai...
mes ir misinuka specialu perkam, kad sutirstintu jam ten skranduke viska ir vis tiek atpila...



Sia savaite maziau atpilam thumbup.gif Per praejusias dvi savaites, tai plaukem... bet kai taip prisisiurbia prie manes, tai nieko nuostabaus, kad persivalgo ir nereikalinga kieki MP atiduoda atgal blush2.gif
gydytoja sake, kad normalu, juk pagal priaugta svori nepasakysi, kad jai truktu maistelio, ane lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(lavazia @ 2009 02 19, 14:08)
As klausiau pas musu gydytoja, del situ vakcinu, tai ji pasake, kad pirmus metus ir taip daug privalomu skiepuku, tai geriau papildomais neapkrauti



nu jo, skiepu uztenka, bet jei uzpuls rotas, tai verksim abi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 02 18, 20:02)

O del arbateliu gerimo gerti ar ne, tai jei maziukas geria tik misinukus, tai tada jam reikia dar duoti papildomai atsigerti, o jei MP mamytems pakankamai tai ir nereikia mirksiukas.gif


O kodel maitinant misiniu reikia arbateliu ar vandens? g.gif Suprantu, jei speciali arbatele nuo pilvuko putimo ar skausmo padeda, bet daugiau nesugalvoju, kodel?


Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 18, 21:47)
O pagal ka sprendziat, kad jo truksta?  unsure.gif


Laba diena 4u.gif
Pasidaro vakare irzli ir duodu nakti nutraukto pienelio, kurio nesugeba suvalgyti. Isgeria is buteliuko apie 100 ml., tik labai jau nenori draugauti su buteliuku. Labai reikia daug asaru islieti, kol pradeda traukti is buteliuko. Nezinau kaip butu jei pienukas dingtu pas mane.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 18, 20:43)
Gydytoja sake, jog nereikia duoti arbateliu. Bet mano pienuko ziuriu nebeuztenka, tai nzn ka daryti.


Jei MP tikrai nebeuztenka, tada reiketu primaitinti misiniu, kad vaikutis gautu visas reikalingas maisto medziagas (ju arbatelese juk nera). O ar bandete daznai maitinti ar nusitraukineti? Paprastai maitinant/nusitraukinejant MP kas 3 val visa para padidina pieno gamyba 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Gierika @ 2009 02 18, 23:57)
Siandien koks pravalas buvo...  doh.gif
... visa pasiutus namo grizau, bet uz tai vaika nuo  tu nesamoniu isgelbejau, mama didvyre thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif


Saunuole thumbup.gif , kad rentgena issireikalavot (siaubas, negi dar taip buna blink.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 02 19, 13:46)
Jei MP tikrai nebeuztenka, tada reiketu primaitinti misiniu, kad vaikutis gautu visas reikalingas maisto medziagas (ju arbatelese juk nera). O ar bandete daznai maitinti ar nusitraukineti? Paprastai maitinant/nusitraukinejant MP kas 3 val visa para padidina pieno gamyba 4u.gif



Kai sumazeje pienukas, duodu kas nepilnas 2 valandas, bet vakare kai krutineje maziau pienuko, mergaite pradeda cypti, kad nebega "fontanu", tai ir neduodu kruties, o is kart siulau MP is buteliuko.
Atsakyti