Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(Mildushe @ 2009 02 18, 18:46)
Neduodu visai!!!  smile.gif


Gydytoja sake, jog nereikia duoti arbateliu. Bet mano pienuko ziuriu nebeuztenka, tai nzn ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 18, 20:43)
Gydytoja sake, jog nereikia duoti arbateliu. Bet mano pienuko ziuriu nebeuztenka, tai nzn ka daryti.

O pagal ka sprendziat, kad jo truksta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 18, 20:43)
Gydytoja sake, jog nereikia duoti arbateliu. Bet mano pienuko ziuriu nebeuztenka, tai nzn ka daryti.

tai ne arbateles duoti reikia tuo met o primaitinti misineliu smile.gif
Atsakyti
[quote=spindulys,2009 02 18, 20:43]
Gydytoja sake, jog nereikia duoti arbateliu. Bet mano pienuko ziuriu nebeuztenka, tai nzn ka daryti.

Pabandyk arbateles neduoti, o dazniau pienelio pasiulyti, per kelias dienas turetu pradeti daugiau gamintis. Man irgi tas pats buvo, arbateles pradejau is vis neduoti, o nors kelis gurksniukus pienelio kad patrauktu ir viskas susitvarke biggrin.gif
O su misinukais geriau manau nepulti ju kisti, jei vaikutis neverkia is alkio
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 18, 19:43)
Gydytoja sake, jog nereikia duoti arbateliu. Bet mano pienuko ziuriu nebeuztenka, tai nzn ka daryti.


Svarbiausia tai maziuko svoris, jei auga kuo puikiausiai, tai viskas gerai ir nereikia nervuotis del pienuko trukumo, nes tada tikrai sumazes, o jei taip kaip mums, labai prastai svoris augo, o daktarei verciau akis, kad jis ramus pas mane doh.gif tai pabandziau misinuko papildomai duoti ir kagi, dvigubai svorio priaugom ir pasivijom bendraamzius per pora savaiciu thumbup.gif bet uztat tada man jau pradejo dinginet pienukas, tai vos vos dar menesiuka istempiau ir dingo unsure.gif Tai siulyciau stebeti svori ir vaikucio nuotaikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien koks pravalas buvo... doh.gif
zodziu, as siandien buvau uzregistravus pas chirurga maziu, nes buvom dvieju men, tai sake ateit 3 kad paziuretum ar tikrai gerai klubukai vystosi, uzsiregistravau netu, o siuntima turi israsyt seimos daktaras, pas chirurga reikejo but 3.40, 3.30 stovejau prie seimos gyd kad siuntima paduotu, israse per val, juodai velavau doh.gif pas chirurga, nieko, prieme, sako sesute iskrype klubukai vaiko, cia reikia kazkokio agregato, kad vaikas diena nakti butu isskestas, blink.gif as pasiutau, isvadinau ja visazine, kad ne rentgeno nieko jai nereika, sako rentgenu pas mus eiles uzimtos iki kovo pabagos, pasiutai, isiverziau i rengt kab, sako laiko neturim, uz duru dvi bobutes sedejo, o gyd kava gere, doh.gif issikoliojau, padare ta rentgena, nunesiau chirurgei, sako cia viskas gerai, sveiki ir klubukai ir kojytes, jokiu agregatu nereik, vaika but bereikalo kankine, doh.gif tiesiog jis kaip neisnesiotas gime sako, dviem sav tai dar jo kojytes nera tokios laisvos, nu tonusai iki galo neatsileide, zodziu, ax.gif visa pasiutus namo grizau, bet uz tai vaika nuo tu nesamoniu isgelbejau, mama didvyre thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gierika @ 2009 02 18, 23:57)
Siandien koks pravalas buvo...  doh.gif
zodziu, as siandien buvau uzregistravus pas chirurga maziu, nes buvom dvieju men, tai sake ateit 3 kad paziuretum ar tikrai gerai klubukai vystosi, uzsiregistravau netu, o siuntima turi israsyt seimos daktaras, pas chirurga reikejo but 3.40, 3.30 stovejau prie seimos gyd kad siuntima paduotu, israse per val, juodai velavau doh.gif  pas chirurga, nieko, prieme, sako sesute iskrype klubukai vaiko, cia reikia kazkokio agregato, kad vaikas diena nakti butu isskestas, blink.gif  as pasiutau, isvadinau ja visazine, kad ne rentgeno nieko jai nereika, sako rentgenu pas mus eiles uzimtos iki kovo pabagos, pasiutai, isiverziau i rengt kab, sako laiko neturim, uz duru dvi bobutes sedejo, o gyd kava gere, doh.gif  issikoliojau, padare ta rentgena, nunesiau chirurgei, sako cia viskas gerai, sveiki ir klubukai ir kojytes, jokiu agregatu nereik, vaika but bereikalo kankine, doh.gif  tiesiog jis kaip neisnesiotas gime sako, dviem  sav tai dar jo kojytes nera tokios laisvos, nu tonusai iki galo neatsileide, zodziu, ax.gif  visa pasiutus namo grizau, bet uz tai vaika nuo  tu nesamoniu isgelbejau, mama didvyre thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif

saunuole, kad pastovejai uz save ir savo vaika thumbup.gif 4u.gif ir man taip teko pakovot, geras jausmas apima po to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gierika @ 2009 02 18, 23:57)
Siandien koks pravalas buvo...  doh.gif
zodziu, as siandien buvau uzregistravus pas chirurga maziu, nes buvom dvieju men, tai sake ateit 3 kad paziuretum ar tikrai gerai klubukai vystosi, uzsiregistravau netu, o siuntima turi israsyt seimos daktaras, pas chirurga reikejo but 3.40, 3.30 stovejau prie seimos gyd kad siuntima paduotu, israse per val, juodai velavau doh.gif  pas chirurga, nieko, prieme, sako sesute iskrype klubukai vaiko, cia reikia kazkokio agregato, kad vaikas diena nakti butu isskestas, blink.gif  as pasiutau, isvadinau ja visazine, kad ne rentgeno nieko jai nereika, sako rentgenu pas mus eiles uzimtos iki kovo pabagos, pasiutai, isiverziau i rengt kab, sako laiko neturim, uz duru dvi bobutes sedejo, o gyd kava gere, doh.gif  issikoliojau, padare ta rentgena, nunesiau chirurgei, sako cia viskas gerai, sveiki ir klubukai ir kojytes, jokiu agregatu nereik, vaika but bereikalo kankine, doh.gif  tiesiog jis kaip neisnesiotas gime sako, dviem  sav tai dar jo kojytes nera tokios laisvos, nu tonusai iki galo neatsileide, zodziu, ax.gif  visa pasiutus namo grizau, bet uz tai vaika nuo  tu nesamoniu isgelbejau, mama didvyre thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif

Nu rimtai super mama esi thumbup.gif , tokiu daugiau reikia thumbup.gif , ne bet ten tie daktarai visai kosmaras doh.gif tai jei taip toliau neziures tu vaiku, nezinau, kad ir tavo atvejis kaip dabar , butu bereikalo vaika kankine verysad.gif .Mesrytoj vaziuojam pas gydytoja , jau bus 4 menesiukai 4u.gif ziuresim ka cia priaugom ir skiepukas verysad.gif laukia
Atsakyti
As nesuprantu, ten jos tik pinigu laukia issizioje ar koki velnia... g.gif o per tv vis sneka, kad tipo reikia mazint kysius pas gyd, siaip jie gauna tikrai ne mazas algas, nepalyginsi su mokytoju algele, ka tu ka tu... schmoll.gif mamyte, sekmes skiepukuose, tikekimes vaikiukas bus ramus, nebus kokios labai dideles reakcijos... 4u.gif o sioj situacijoj, tai manau, visos mamos ta pati padarytu, kai matytu, kad su vaikais kaip su triusiais nori pasielgti... drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gierika @ 2009 02 19, 11:15)
As nesuprantu, ten jos tik pinigu laukia issizioje ar koki velnia...  g.gif o per tv vis sneka, kad tipo reikia mazint kysius pas gyd, siaip jie gauna tikrai ne mazas algas, nepalyginsi su mokytoju algele, ka tu ka tu...  schmoll.gif mamyte, sekmes skiepukuose, tikekimes vaikiukas bus ramus, nebus kokios labai dideles reakcijos...  4u.gif  o sioj situacijoj, tai manau, visos mamos ta pati padarytu, kai matytu, kad su vaikais kaip su triusiais nori pasielgti...  drinks_cheers.gif  wub.gif

sveikos mamytes smile.gif
jo siais laikais tai nesamone tose ligoninese...as niekada neduodu pinigu gyd. tik aprt kaip gimdziau tai isejo 1200lt.o siaip nedavus.
saunuole kad veja pakeliai thumbup.gif as ir tokio charakterio thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

norejau paklausti, kiek Jusu mazyliai priaugo per trecia menesi (mamu, maitinanciu MP). Mano mazoji priaugo 900 gr., daktare sake, kad jau laikas mazet tokiam prieaugiui. Gimem 4180 gr., sveremes praeita 4dieni - 7200 gr. biggrin.gif
Per 3 menesius - 3 kg. ir beveik 10 cm. Nepasakyciau, kad storuliai, bet zanduciai tai graaazus wub.gif


Dar klausimelis, ar ketinate skiepyti (geriama vakcina) nuo rotaviruso savo mazylius. Dabar tiek daug serganciu, kad baisu. Mano brolio zmona su dviem suneliais ligoninej guli, sake pilnas skyrius vaiku... Mes "vakcinuosimes" sulauke 4riu men., kai eisim pas daktare skiepu ir t.t. Sake, kad vienos vakcinos kaina 230 lt., reikalingos tokios dvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingadom: 19 vasario 2009 - 11:35
QUOTE(ingadom @ 2009 02 19, 12:28)
Sveikos,

norejau paklausti, kiek Jusu mazyliai priaugo per trecia menesi (mamu, maitinanciu MP). Mano mazoji priaugo 900 gr., daktare sake, kad jau laikas mazet tokiam prieaugiui. Gimem 4180 gr., sveremes praeita 4dieni - 7200 gr.  biggrin.gif
Per 3 menesius - 3 kg. ir beveik 10 cm. Nepasakyciau, kad storuliai, bet zanduciai tai graaazus  wub.gif


Mes gimem 48 cm. ir 3,150 kg. dabar mums 3 men. ir 19 d. ir jau yra 65 cm.ir 6,300 kg.Per paskutini men. uzaugom 5 cm ir 600g. Musu daktare sake kag ziurint pagal kreive yra idealu. O kudikelis ir turi buti apvalutis biggrin.gif

Sakykit mamytes kaip jusu mazieji ismiega per nakti? Mano vyrutis miega lovoje kartu, tai valgyti keliasi gal kokius 4 kartus. Man idomu kada jau prades ismiegoti visa nakti g.gif
Atsakyti