Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(EIDA @ 2009 02 14, 11:29)
Sveikutes, musu laukia 4 menesiu skiepukas, tai kaip jusu komentarus paskaiciau , kad is po skiepu nevalgo, tai man net baisu darosi, jei mano nevalgys, nes ir taip prastai valgo g.gif

Nesijaudink, nebutinai jums taip bus!!! Man, asmeniskai, skiepu diena tai yra pats baisiausias dalykas, nes maniskis labai sunkiai pernesa skiepus, jau du skiepus turejo, tai po ju, praktiskai visa diena ant ranku pramiegojo. Bet tai nieko nepadarysi, skiepas visgi yra uzkratas ir ju kuneliai taip kovoja, neeikvodami energijos judejimui ir virskinimui. Taigi, jei po skiepo dienelei dingsta apetitas, tai tik viena is galimu reakciju (nors mamai ir labai labai gasdinanti).. Gi yra kudikeliu kurie po skiepu kaip niekur nieko, daug tokiu pazistu, gal ir jum tap bus! Ko ir linkiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(babis @ 2009 02 14, 11:31)
As kazkaip irgi speju, kad vis tik pilvelis, taigi buna ne tik tie naujagimiu skausmai (kolika), gali ir pusti arba sukti.. O ciulpt kruti visgi yra darbas, uztat sunku ir pikta jam.. O dar man budavo, kad kai labai labai prisipildo krutis, jam sunku uzciuopt speneli su burnyte, tai as siek tiek paspaudydavau, kad paminkstetu ir tada viskas gerai. Bet jei nei tas nei tas, tik nenuleisk ranku, labai svarbu tiesiog primygtinai jam siulyti, turetu "persilauzti".. Sekmes ir laikom sukryziave pristukus 
Aciu mamytes uz palaikyma ir patarimus 4u.gif As ir labai tikiuosi kad cia laikinas dalykas....
O duodavai papildomai misinuko, jei mazai pavalgydavo? As taip nenoriu maitinti misinuku doh.gif
Gal jam skauda pilvuka, nes jis pas mane vel 4 diena nesitustina g.gif

Tikrai laikinas, nesijaudink, ir neskubek su misinukais, visada spesi, jeigu ka! As tai niekada saviskiui nedaviau, net kai uzeidavo panikos priepuoliai, kad neprivalgo ir tt.. Kudikeliai geriausiai zino, kiek jam reikia, Jei tau atrodo, kad valgo mazai, pasiulyk zisti daznaiu, tai nors ir po truputi, bet prisipildys skrandelis ir ilgainiui pasisotins. O del nekakojimo tai 100% galiu pasakyt, kad visiskai neimk i galva, MP maitinamiems kudikiams normalu tustintis karta i savaite, nes, jei retai kakoja ir yra laimingas tai tik reiskia, kad pienukas labai taip gerai pasisavinamas, kad nebelieka jokiu atliekeliu, kurias reikia pasalint rolleyes.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(breta18 @ 2009 02 14, 12:10)
Sveikos mamos,su svente!
Ak tie musu Valentinukai,krecia pokstus nevisada ir malonius,mano vaikinas irgi taupokas del kakulio,buvome ir devynias dienas nesitustine,tai man jau taip negera buvo,su kiekvienu jo pabezdejimu ziuredavau i pamperi smile.gif ,bet viskas gerai apsiejome be klyzmuciu,savaime padare,bet pastoviai masazuodavau pilveli,plaukiodavome vonioje,paskutinemis dienomis tai ir po pora kartu i diena,nes sako kad vandenukas atpalaiduoja.As pasiskambinau gydytojai kai mums jau buvo septinta diena ,tai ji mums patare gerti BIFOLAC miltelius du kartus dienoje po puse pakucio ir ant ryytojaus mums viskas ok 4u.gif ,gal tai tik sutapimas.ir dabar darome kas 3-4 dienas,kaip kada ,bet as jau nebestresuoju,nes jis man ramus,matosi kad jam neskauda pilvuko,tik jau bezdaammm.... lotuliukas.gif


Mes daugiausiai 10 dienu nesitustinom, tik va dabar mano mazius toks irzlokas pasidare, o dujos tai pas mus eina gerai....Pasirodysiu kaip visiska neismanele, tiesiog mes niekada negerem jokiu vaistu, tai tuos BIFOLAC kam skyre gerti, mamytei ar maziukui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(breta18 @ 2009 02 13, 13:34)
O kaip mamytciu vaikai valgo,kurios maitinate pacios? Mano tai su kiekviena diena vis idomiau,kai pradeda valgyti tai valgo ,valgo ir nesizvalo,o kai didyji alki numalsina tada ir prsideda juokeliai,patampo patampo ir ziuri i akis su sypsena ir vel,taip ir maivosi kipsiukas smile.gif


biggrin.gif Tas pats, kai jau nelabai alkanas, bando i mane dairytis, o kartais ir aplinkui zujanti broli pamatyti rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(EIDA @ 2009 02 14, 11:29)
Sveikutes, musu laukia 4 menesiu skiepukas, tai kaip jusu komentarus paskaiciau , kad is po skiepu nevalgo, tai man net baisu darosi, jei mano nevalgys, nes ir taip prastai valgo g.gif


Mums po skiepu dar nebuvo jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 14, 12:23)
Nesijaudink, nebutinai jums taip bus!!! Man, asmeniskai, skiepu diena tai yra pats baisiausias dalykas, nes maniskis labai sunkiai pernesa skiepus, jau du skiepus turejo, tai po ju, praktiskai visa diena ant ranku pramiegojo. Bet tai nieko nepadarysi, skiepas visgi yra uzkratas ir ju kuneliai taip kovoja, neeikvodami energijos judejimui ir virskinimui. Taigi, jei po skiepo dienelei dingsta apetitas,  tai tik viena is galimu reakciju (nors mamai ir labai labai gasdinanti).. Gi yra kudikeliu kurie po skiepu kaip niekur nieko, daug tokiu pazistu, gal ir jum tap bus! Ko ir linkiu  4u.gif




mes po skiepuku irgi ramus thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Sveikos prisijungusios grazu ryta is po Valentinuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 15, 11:06)
Labas rytas 4u.gif
Sveikos prisijungusios grazu ryta is po Valentinuko wub.gif

Labukas, mano mazius prastai miega, nu vakar paziurejau, sone liktai dantukas dygsta, nu jei tai tiesa, tai kaip idomiai iltinis pirmas butu g.gif nu dar nesusiduriau su tokiu atveju g.gif lauksu kaip bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 14, 12:31)
Mes daugiausiai 10 dienu nesitustinom, tik va dabar mano mazius toks irzlokas pasidare, o dujos tai pas mus eina gerai....Pasirodysiu kaip visiska neismanele, tiesiog mes niekada negerem jokiu vaistu, tai tuos BIFOLAC kam skyre gerti, mamytei ar maziukui blush2.gif

Mazajam sake gerti vaistukus
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 15, 11:11)
Labukas, mano mazius prastai miega, nu vakar paziurejau, sone liktai dantukas dygsta, nu jei tai tiesa, tai kaip idomiai iltinis pirmas butu g.gif nu dar nesusiduriau su tokiu atveju g.gif lauksu kaip bus doh.gif

tada sveikintume su pirmuoju perliuku, bet tikrai butu keista jei isdygtu pirmas dantukas iltinis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=VTX,2009 02 13, 16:19]
Kaip juokiausi, paskaicius sita zinute, mums lygiai tas pats prasidejo ne per seniausiai, pasisotina o paskui timpt ir ziuri man i veida, juokiasi ir vel ciumpa ir vel juokiasi biggrin.gif Matai, kokie artistai patapo, matyt, cia tas amzius toks thumbup.gif
[/quote]

mano mazoji irgi taip truputi patraukia kai nori zaisti, o paskui akytes varto ir sypsosi selmiskai wub.gif thumbup.gif
[/quote]


nu va pas mus lygiai tas pats drinks_cheers.gif . Ir dar kai žiūri į akis ir jei pasakau ką nors (pvz. greitai greita valgyk), tai garsiai krizena ar net sukrykštauja ir vėl krūtinę griebia ir vėl iš naujo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis tai dar cepsi, tarsi kokius ledus laizydamas: patraukia is kruties, paleidzia, pacepsi is didelio skanumo, vel valgo biggrin.gif
Atsakyti
smagu skaityt kokie tie musu mazyliai nuostabus wub.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mano mergyte vakar vertese ant sono is keliu kartu thumbup.gif , o kai maudemes taip energingai pilvuka kilnojo i virsu darydama tilteli, abiem teveliam dziaugsmelio pilnos kelnes wub.gif . Gal pradesim vytis atsiliekancia raida ax.gif
Atsakyti