Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(babis @ 2009 02 12, 20:47)
Mamytes, norejau paklausti kuo skiriasi Pampers berniukams nuo paprastu Pampers  blush2.gif


Man atrodo, kad priekyje daugiau "skysti siurbiancios medziagos" yra g.gif
Atsakyti
Del fotosesijos tai Cekanaviciaus labai grazus darbai, tik kad tik 5 nuotraukeles, o kaina nemaza
Atsakyti
[quote=Mildushe,2009 02 13, 13:04]
O kaip mamytciu vaikai valgo,kurios maitinate pacios? Mano tai su kiekviena diena vis idomiau,kai pradeda valgyti tai valgo ,valgo ir nesizvalo,o kai didyji alki numalsina tada ir prsideda juokeliai,patampo patampo ir ziuri i akis su sypsena ir vel,taip ir maivosi kipsiukas smile.gif
[/quote]
Kaip juokiausi, paskaicius sita zinute, mums lygiai tas pats prasidejo ne per seniausiai, pasisotina o paskui timpt ir ziuri man i veida, juokiasi ir vel ciumpa ir vel juokiasi biggrin.gif Matai, kokie artistai patapo, matyt, cia tas amzius toks thumbup.gif
[/quote]

mano mazoji irgi taip truputi patraukia kai nori zaisti, o paskui akytes varto ir sypsosi selmiskai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 13, 12:57)
Mamytes, ar maudote, vezate i lauka savo leliukus, kai jie turi slogyte, bet neturi temperaturos?
Nes nezinau ar gerai darau, mano maziukas sloguoja, bet neturi temperaturos, tai mes ir nekeiciam savo dienos iprociu , ir maudomes ir i lauka vaziuojam  smile.gif




Kai mano dukriukui buvo sloga, i lauka neidavom. Maudem kas trecia diena voneleje, o kas vakara dusu nuprausdavom. Slogavo, kai buvo vos pusantro menesio. Manau, kad geriau pasaugoti leliuka.
Atsakyti
Bijočiau ąš savo dukrytę į lauką sloguojančią vežti...
Atsakyti
Mamytes padekite 4u.gif Gal kuriai taip buvo, kad maziukas neima kruties ir vsio, jei paiima iskart ispjauna ir rekia ne savu balsu, bet mums taip ne visada, paskutiniu metu pavakary. Galvociau kad pilvukas, bet mums seniai jo nebeskauda, o jei duodu gerti MP is buteliuko, tada geria. Kas jam galetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 13, 20:18)
Mamytes padekite 4u.gif Gal kuriai taip buvo, kad maziukas neima kruties ir vsio, jei paiima iskart ispjauna ir rekia ne savu balsu, bet mums taip ne visada, paskutiniu metu pavakary. Galvociau kad pilvukas, bet mums seniai jo nebeskauda, o jei duodu gerti MP is buteliuko, tada geria. Kas jam galetu buti g.gif

siaip mums taip pat buna kai pilvuka skauda, kruties neima, o is buteliuko noriai traukia, tai vis delto manau, kad cia pilvukas kaltas g.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 13, 20:18)
Mamytes padekite 4u.gif Gal kuriai taip buvo, kad maziukas neima kruties ir vsio, jei paiima iskart ispjauna ir rekia ne savu balsu, bet mums taip ne visada, paskutiniu metu pavakary. Galvociau kad pilvukas, bet mums seniai jo nebeskauda, o jei duodu gerti MP is buteliuko, tada geria. Kas jam galetu buti g.gif

As kazkaip irgi speju, kad vis tik pilvelis, taigi buna ne tik tie naujagimiu skausmai (kolika), gali ir pusti arba sukti.. O ciulpt kruti visgi yra darbas, uztat sunku ir pikta jam.. O dar man budavo, kad kai labai labai prisipildo krutis, jam sunku uzciuopt speneli su burnyte, tai as siek tiek paspaudydavau, kad paminkstetu ir tada viskas gerai. Bet jei nei tas nei tas, tik nenuleisk ranku, labai svarbu tiesiog primygtinai jam siulyti, turetu "persilauzti".. Sekmes ir laikom sukryziave pristukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 13, 20:18)
Mamytes padekite 4u.gif Gal kuriai taip buvo, kad maziukas neima kruties ir vsio, jei paiima iskart ispjauna ir rekia ne savu balsu, bet mums taip ne visada, paskutiniu metu pavakary. Galvociau kad pilvukas, bet mums seniai jo nebeskauda, o jei duodu gerti MP is buteliuko, tada geria. Kas jam galetu buti g.gif

Labas rytas 4u.gif
Mum taip buvo kai suejo 3 menesiukai, bet as manau kalti buvo skiepukai, nes kai paskiepijo mano mergaite visa savaite mazai tevalge, o po toatsirado apetitas, tada jau buvo pienuko krize. O papukas pustustis, tai prasidedavo klikimas, kad nebega fontas, kas iki tol visada budavo. Bet laimei misinuko neprireike, pienukas vel teka laisvai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, musu laukia 4 menesiu skiepukas, tai kaip jusu komentarus paskaiciau , kad is po skiepu nevalgo, tai man net baisu darosi, jei mano nevalgys, nes ir taip prastai valgo g.gif
Atsakyti
As kazkaip irgi speju, kad vis tik pilvelis, taigi buna ne tik tie naujagimiu skausmai (kolika), gali ir pusti arba sukti.. O ciulpt kruti visgi yra darbas, uztat sunku ir pikta jam.. O dar man budavo, kad kai labai labai prisipildo krutis, jam sunku uzciuopt speneli su burnyte, tai as siek tiek paspaudydavau, kad paminkstetu ir tada viskas gerai. Bet jei nei tas nei tas, tik nenuleisk ranku, labai svarbu tiesiog primygtinai jam siulyti, turetu "persilauzti".. Sekmes ir laikom sukryziave pristukus

QUOTE(spindulys @ 2009 02 14, 09:16)
Labas rytas 4u.gif
Mum taip buvo kai suejo 3 menesiukai, bet as manau kalti buvo skiepukai, nes kai paskiepijo mano mergaite visa savaite mazai tevalge, o po toatsirado apetitas, tada jau buvo pienuko krize. O papukas pustustis, tai prasidedavo klikimas, kad nebega fontas, kas iki tol visada budavo. Bet laimei misinuko neprireike, pienukas vel teka laisvai biggrin.gif


Aciu mamytes uz palaikyma ir patarimus 4u.gif As ir labai tikiuosi kad cia laikinas dalykas....
O duodavai papildomai misinuko, jei mazai pavalgydavo? As taip nenoriu maitinti misinuku doh.gif
Gal jam skauda pilvuka, nes jis pas mane vel 4 diena nesitustina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 14 vasario 2009 - 10:36
Sveikos mamos,su svente!
Ak tie musu Valentinukai,krecia pokstus nevisada ir malonius,mano vaikinas irgi taupokas del kakulio,buvome ir devynias dienas nesitustine,tai man jau taip negera buvo,su kiekvienu jo pabezdejimu ziuredavau i pamperi smile.gif ,bet viskas gerai apsiejome be klyzmuciu,savaime padare,bet pastoviai masazuodavau pilveli,plaukiodavome vonioje,paskutinemis dienomis tai ir po pora kartu i diena,nes sako kad vandenukas atpalaiduoja.As pasiskambinau gydytojai kai mums jau buvo septinta diena ,tai ji mums patare gerti BIFOLAC miltelius du kartus dienoje po puse pakucio ir ant ryytojaus mums viskas ok 4u.gif ,gal tai tik sutapimas.ir dabar darome kas 3-4 dienas,kaip kada ,bet as jau nebestresuoju,nes jis man ramus,matosi kad jam neskauda pilvuko,tik jau bezdaammm.... lotuliukas.gif
Atsakyti