Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(dolly` @ 2008 12 22, 22:44)
nu as tai nieko blogo nematau tame, kad ciulpia rankytes bigsmile.gif  maniskis tai viska i burnyte kisa-zaisliukus, soskyte, kumstuka, su kita rankyte dar pasigrusdamas lotuliukas.gif  taip pat ir seilinuka doh.gif  keiciant pampi atverciu bodzio krateli nuo pilvuko, tai jei pasitaiko po ranka ir ta ziurek jau seileja tongue.gif 
manau neprisaugpsi ir nelaikysi tu rankyciu suristu, paciam praeis ta stadija, kaip ir seilejimasis .

matot mazas kartais taip gilei rankas i burna sukisa,kad ziaukciot pradeda,springsta blink.gif ,bet vis tiek kisa doh.gif tik del to mums tai problema.geriau jau ciulbtuka graustu,manau nuo jo lengviau atpratinti g.gif
Atsakyti
Labas visom, su šv.Kalėdom 4u.gif .
Ir mano spurgytė kumštukus griaužia, dantenas kasosi biggrin.gif dantukus augina lotuliukas.gif
O mes vakar sulaukėme pirmojo dantuko wub.gif
Taip faina, tik kol dygo, oi kaip prisikankinom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 25 gruodžio 2008 - 21:44
QUOTE(Katukė @ 2008 12 25, 22:42)
Labas visom, su šv.Kalėdom 4u.gif .
Ir mano spurgytė kumštukus griaužia, dantenas kasosi biggrin.gif  dantukus augina lotuliukas.gif
O mes vakar sulaukėme pirmojo dantuko wub.gif
Taip faina, tik kol dygo, oi kaip prisikankinom doh.gif

SVEIKINAM SU 1 dantuku birthday.gif ,
mano mažytė (4mėn ir 15d.), jau prieš 2 sav. labai seilintis pradėjo ir rankytes iš burnytes neištrauksi smile.gif , irgi tikimes ir laukiam dantukų....bet kol kas nepanašu į tai verysad.gif
Papildyta:
visi žaisliukai pas mus keliauja i burnele lotuliukas.gif o jau kaip pyksta jei zaisliukas didesnis uz burnyte tongue.gif
verčiames kol kas tik ant šono.....ant pilvuko neišeina, bet visur su pakelta galva, laaaabai jau atsisesti norisi.....MB jokiasi presa laiko smile.gif , labai daug savo kalba kalbam...........pradėjom ragauti bananą, o nuo obuolių sulčio(keliu laš. skiestų su virintų vandeniu) 2 nakteles nemiegojom...todėl kol kas atsisakėm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2008 12 23, 11:28)
matot mazas kartais taip gilei rankas i burna sukisa,kad ziaukciot pradeda,springsta blink.gif ,bet vis tiek kisa doh.gif tik del to  mums tai problema.geriau jau ciulbtuka graustu,manau nuo jo lengviau atpratinti g.gif

na jei taip, tai turbut soskute feriau, tik gaila, kad maziukai nesupranta to biggrin.gif maniskis dar budamas kokiu dvieju men karta susikiso kumstuka taip giliai, kad ziaukciojo, bet tai buvo vienintelis kartas. dabar kumstuka kisasi pastoviai, su kita dar pasigrudzia lotuliukas.gif seilinukai trys per diena sunaudojami... ziurejau dantenytes, bet dar niekas nelenda g.gif gal sio men pabaigoje irgi sulauksime baltuko ax.gif
Katuke, su pirmu dantuku jus 4u.gif

JuliaK,as auginu tik pirma vaikeli, tai nelabai tos patirties yra... skaiciau, akd iki 5-6men vaikiukui uztenka tik mamos pieno, o jus jau duodate vaisius... sakykit, pagal ka ir kaip spresti, kad apradeti maziukui duoti trintu virtu darzoviu , krupu kossytes?
Papildyta:
o mes kaledu proga emem ir nuo nugarytes ant pilvuko apsivertem ax.gif tai maziukas dabar vartosiir vartosi, kol visiskai "nusivaro nuo koju" rolleyes.gif o jei dar paspygauja kaip paukstukas, tai miega kaip uzmustas...
Atsakyti
As irgi esu tos nuomones, kad iki sueis pilnai sesi menesiai nieko apart savo pieno vaikui neduoti...Kursuose mus taip ir moke,kad pieno vaikui pilnai uztenka:) Spesiu dar su tais maistais prisizaisti biggrin.gif
Atsakyti
O mano mazylis dar nesivarto verysad.gif nes jis storuliukas,gal del to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(7linute @ 2008 12 27, 13:30)
O mano mazylis dar nesivarto verysad.gif nes jis storuliukas,gal del to  4u.gif

okiek jus sveriate ir kopks ugis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2008 12 27, 16:39)
okiek jus sveriate ir kopks ugis? ax.gif


ugis 63 svoris 7,600 kg.
Atsakyti
QUOTE(7linute @ 2008 12 27, 17:51)
ugis 63 svoris 7,600 kg.

musu sveria 8 ir ugis 64,bet tikrai nepasakyciau,kad jis storuliukas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2008 12 27, 20:08)
musu sveria 8 ir ugis 64,bet tikrai nepasakyciau,kad jis storuliukas schmoll.gif


Nu man tai jis nera storuliukas,bet kas pamato tai visi sako kad storuliukas 4u.gif man tokio sudejimo vaikai labai grazus thumbup.gif,bet jauciu ateis laikas ir prades vartytis,nes seip jis labai judrus mazylis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2008 12 27, 13:14)
As irgi esu tos nuomones, kad iki sueis pilnai sesi menesiai nieko apart savo pieno vaikui neduoti...Kursuose mus taip ir moke,kad pieno vaikui pilnai uztenka:) Spesiu dar su tais maistais prisizaisti biggrin.gif

Kiekviena mamytė augindama savo vaikutį daro tai ir taip kaip pasako jai širdutė wub.gif , savo sūneliui(2006.02.17) pradėjau duoti papildomo maisto nuo 5,5mėn., o dukrytei nuo 4 mėn., nes taip pakuždėjo man širdutė ir dukrytė buvo labai patenkinta, juolab duodu redkarčiais tik bananą;
jokiuose kursose niekada nesilankiau, ir abu mano vaikai auga sveiki ir stipri thumbup.gif
kiekvienas vaikas individualus......o informacija kursuose bendra, ją kiekvienam vaikui nepritaikisi.........brolio žmona irgi laikė kursus, jos dukrytė 1mėn jaunesnė už mano smile.gif , bet augina dukrytė labai daug remdamasi mano patirtimi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 28 gruodžio 2008 - 14:37
QUOTE(JuliaK @ 2008 12 28, 16:27)
Kiekviena mamytė augindama savo vaikutį daro tai ir taip kaip pasako jai širdutė wub.gif , savo  sūneliui(2006.02.17) pradėjau duoti papildomo maisto nuo 5,5mėn., o dukrytei nuo 4 mėn., nes taip pakuždėjo man širdutė ir dukrytė buvo labai patenkinta, juolab duodu redkarčiais tik bananą;
jokiuose kursose niekada nesilankiau, ir abu mano vaikai auga sveiki ir stipri thumbup.gif


Bet mediciniskai istirta,kad fiziologiskai iki 6 menesiu vaikeliui dar nebuna pilnai susiformaves virskinimo traktas ir pan. t.y. jis dar ir nera pajegus normaliai virskinti kietesni maista. Todel papildomo maisto davimas apsunkina virskinimo sistema. Aisku vizualiai to ir nepamatysi ir tau atrodys,kad viskas jam gerai,bet juk tyrimai ne siaip sau daromi...
Atsakyti