Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

Mamytes, ar maudote, vezate i lauka savo leliukus, kai jie turi slogyte, bet neturi temperaturos?
Nes nezinau ar gerai darau, mano maziukas sloguoja, bet neturi temperaturos, tai mes ir nekeiciam savo dienos iprociu , ir maudomes ir i lauka vaziuojam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 13 vasario 2009 - 10:58
QUOTE(lavazia @ 2009 02 13, 11:50)
mes irgi cia naujokai, mano vyruciui 3 men. ir 14d. ugis 65, svoris, 6,3kg. Kadangi jis pas mus is pradziu buvo truputi verksniukas, tai miega su teveliais vienoj lovoj. Dabar jau mes su vyru vienoj pusej o karaliukas kita puse uzsiemes  biggrin.gif

dar noreciau suzinoti kaip jusu maziesiems patinka supynes ar kedutes. mes ir supyves nupirkom ir nesiokle, bet pabuna max pusvalandi ir viskas

o kas per supynes ? Ar jose neturi vaikutis sedeti? Nes as dar savo nesodinu,tik mankstinames,o ir mudu tokio amziaus
Atsakyti
QUOTE(breta18 @ 2009 02 13, 12:03)
o kas per supynes ? Ar jose neturi vaikutis sedeti? Nes as dar savo nesodinu,tik mankstinames,o ir mudu tokio amziaus

na tos kur su baterijom supa, ant instrukcijos parasyta kad jose galima supti vaikus kol dar savarankiskai nesedi, mazdaug iki 6 men
Atsakyti
QUOTE(lavazia @ 2009 02 13, 12:06)
na tos kur su baterijom supa, ant instrukcijos parasyta kad jose galima supti vaikus kol dar savarankiskai nesedi, mazdaug iki 6 men

viskas aisku,mes tokiu neturime,mums visa patinka "sedeti" mirksiukas.gif keduteje,bet irgi nebuna kad labai ilgai,priklauso nuo nuotaikos,o pas mama tai geriausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(breta18 @ 2009 02 13, 11:33)
Tai mes panasiai ir augame  smile.gif  ,smagu,o ka jus valgote,gal pati dar maitini ?


Mes misineliu maitinames smile.gif siandien bandysiu duoti obuoliuka smile.gif

QUOTE(lavazia @ 2009 02 13, 11:50)
mes irgi cia naujokai, mano vyruciui 3 men. ir 14d. ugis 65, svoris, 6,3kg. Kadangi jis pas mus is pradziu buvo truputi verksniukas, tai miega su teveliais vienoj lovoj. Dabar jau mes su vyru vienoj pusej o karaliukas kita puse uzsiemes  biggrin.gif

musu ne verksiukas, bet mamyte labai tingedavo nakti keltis ir maitinti islipus is lovos  biggrin.gif  tai irgi musu puse lovos uzkaraliaves  biggrin.gif  jau turbut kokia savaite kaip miega lovytei, nes ismiega beveik visa nakti, tai kaip atsikelia 6 ar 7h tai pasiguldom i savo lova smile.gif

dar noreciau suzinoti kaip jusu maziesiems patinka supynes ar kedutes. mes ir supyves nupirkom ir nesiokle, bet pabuna max pusvalandi ir viskas


megsta labai ir supynes ir kedutes smile.gif ypac kur yra tie barskuciai kur prisikabina prie vezimelio pries ji tai barskina kartais 2 h kokias, neduna vaiko tada biggrin.gif

QUOTE(babis @ 2009 02 13, 11:57)
Mamytes, ar maudote, vezate i lauka savo leliukus, kai jie turi slogyte, bet neturi temperaturos?
Nes nezinau ar gerai darau, mano maziukas sloguoja, bet neturi temperaturos, tai mes ir nekeiciam savo dienos iprociu , ir maudomes ir i lauka vaziuojam  smile.gif

Taip maudau ir einam i lauka visada smile.gif nekreipiu demesio labai i tai smile.gif mes labai daznai sluoguojam sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lavazia @ 2009 02 13, 11:50)
mes irgi cia naujokai, mano vyruciui 3 men. ir 14d. ugis 65, svoris, 6,3kg. Kadangi jis pas mus is pradziu buvo truputi verksniukas, tai miega su teveliais vienoj lovoj. Dabar jau mes su vyru vienoj pusej o karaliukas kita puse uzsiemes  biggrin.gif

dar noreciau suzinoti kaip jusu maziesiems patinka supynes ar kedutes. mes ir supyves nupirkom ir nesiokle, bet pabuna max pusvalandi ir viskas

Labas, neseniai gavom dovanu supyne, tai per diena bendrai kokiu 20min palaikoau ji joje, bet nejungiu nei tu lempuciu margu, nei muzikos, nes, man atrodo, jam ir taip daug ispudziu ten suptis, tik duodu ant keliuku toki jo megstama zaisla minksta suni, tai jis besisupdamas ji pamaigo, pagrauzia smile.gif Bet manau, kad jei nebutu tos supynes tai nelabai jis be jos ir liudetu biggrin.gif O del nesynes tai mes turim dvi, viena tokia "tikra", su dirzais, paminkstinimais ir pan, bet panaudojom tik viena karta, nes kai idejau ji panesiot, tai panesiojau gal 5min, paskui eme verkt ir po to, kiek bandziau det tai labai nelaimingai burbejo, tai kolkas ir nededu, bandysiu kai sueis kokie 6men, ir pagal instrukcija bus galima deti veideliu i isore, gal jam labiau patiks. Dar turim vadinama slinga, tai toks paprastas medziaginis, siek tiek paminkstintas dalykas, reguliuojamas ziedais, sitas jam (ir man) visai patiko, bet dvi problemeles tokios, kad labai ilgai nepanesiosi taip, kaip jam patinka (veiduku i prieki), nes ten nera tokios kaip ir vietos patogiai susidet kojytes, tai tupi toks susukes jas, ilgainiui pasidaro nepatogu. Kitas dalykas, kad pradejo labai atpylinet, net gerokai laiko praejus po valgio, o tas slingas spaudzia krutinyte, ir dar labaiu atpylineja. Todel abi nesiokles saugiai laukia geresniu laiku, i trasa paleistos 2 geraiusios pasaulio nesiokles - mamos ir tetes rankos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(babis @ 2009 02 13, 11:57)
Mamytes, ar maudote, vezate i lauka savo leliukus, kai jie turi slogyte, bet neturi temperaturos?
Nes nezinau ar gerai darau, mano maziukas sloguoja, bet neturi temperaturos, tai mes ir nekeiciam savo dienos iprociu , ir maudomes ir i lauka vaziuojam  smile.gif

Maniskis lygtai slogavo pries pora savaiciu, bet labai nestipriai ir be temperaturos, bet mes tai nemaudem ir nevezem lauk apie savaitele, bet tik todel, kad mano mama taip patare rolleyes.gif
Atsakyti
mums nesiokle irgi nelabai jau patiko,truputi pabuvo ir zyzliukas prasidejo,o ir man atrodo kad nera ten jau labai patogu,gal kai bus didesnis ir patiks.
Papildyta:
O kaip mamytciu vaikai valgo,kurios maitinate pacios? Mano tai su kiekviena diena vis idomiau,kai pradeda valgyti tai valgo ,valgo ir nesizvalo,o kai didyji alki numalsina tada ir prsideda juokeliai,patampo patampo ir ziuri i akis su sypsena ir vel,taip ir maivosi kipsiukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 13, 11:57)
Mamytes, ar maudote, vezate i lauka savo leliukus, kai jie turi slogyte, bet neturi temperaturos?
Nes nezinau ar gerai darau, mano maziukas sloguoja, bet neturi temperaturos, tai mes ir nekeiciam savo dienos iprociu , ir maudomes ir i lauka vaziuojam  smile.gif

ir maudomes ir i lauka vaziuojam, nes pas mus slogyte dazna lankytoja
Atsakyti
O ka mamytes galvoja apie foto sesijas,as labai noriu,bet galvoju ar nepermazas? Gal kas zinote gerus specelistus Klaipedoje ir kiek tai kainuoja?
Atsakyti
O kaip mamytciu vaikai valgo,kurios maitinate pacios? Mano tai su kiekviena diena vis idomiau,kai pradeda valgyti tai valgo ,valgo ir nesizvalo,o kai didyji alki numalsina tada ir prsideda juokeliai,patampo patampo ir ziuri i akis su sypsena ir vel,taip ir maivosi kipsiukas smile.gif
[/quote]
Kaip juokiausi, paskaicius sita zinute, mums lygiai tas pats prasidejo ne per seniausiai, pasisotina o paskui timpt ir ziuri man i veida, juokiasi ir vel ciumpa ir vel juokiasi biggrin.gif Matai, kokie artistai patapo, matyt, cia tas amzius toks thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif [quote=Mildushe,2009 02 13, 14:04]
O kaip mamytciu vaikai valgo,kurios maitinate pacios? Mano tai su kiekviena diena vis idomiau,kai pradeda valgyti tai valgo ,valgo ir nesizvalo,o kai didyji alki numalsina tada ir prsideda juokeliai,patampo patampo ir ziuri i akis su sypsena ir vel,taip ir maivosi kipsiukas smile.gif
[/quote]
Kaip juokiausi, paskaicius sita zinute, mums lygiai tas pats prasidejo ne per seniausiai, pasisotina o paskui timpt ir ziuri man i veida, juokiasi ir vel ciumpa ir vel juokiasi biggrin.gif Matai, kokie artistai patapo, matyt, cia tas amzius toks thumbup.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(breta18 @ 2009 02 13, 14:02)
O ka mamytes galvoja apie foto sesijas,as labai noriu,bet galvoju ar nepermazas? Gal kas zinote gerus specelistus Klaipedoje ir kiek tai kainuoja?

http://www.fotovaiva...sijos-studijoje ten daremes vestuviu foto likom labai patenkinti, rekomendavo jau isbandziusieji thumbup.gif bet ten nera labi pigu ax.gif savo liali irgi ten vesim kai bus didesnis ax.gif
Papildyta:
[quote=Mildushe,2009 02 13, 14:04]
O kaip mamytciu vaikai valgo,kurios maitinate pacios? Mano tai su kiekviena diena vis idomiau,kai pradeda valgyti tai valgo ,valgo ir nesizvalo,o kai didyji alki numalsina tada ir prsideda juokeliai,patampo patampo ir ziuri i akis su sypsena ir vel,taip ir maivosi kipsiukas smile.gif
[/quote]
Kaip juokiausi, paskaicius sita zinute, mums lygiai tas pats prasidejo ne per seniausiai, pasisotina o paskui timpt ir ziuri man i veida, juokiasi ir vel ciumpa ir vel juokiasi biggrin.gif Matai, kokie artistai patapo, matyt, cia tas amzius toks thumbup.gif
[/quote]
aga maniskis irgi tas pats blush2.gif tik vat jis mazai valgo o svorio priauga daug, sake labai tada pienukas geras, bet mamytei sunku visada pilnais papuliais vaiksciot doh.gif ech, bet kad tik butu to pieno, nera cia ko skustis ax.gif
Atsakyti