Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(pamaivelka @ 2009 02 12, 16:06)
tik dabar toks pasidare iki siol buvo ramus kaip belgas thumbup.gif kazi ar neperanksti dantukams g.gif  beto diena buna ramus, tik vakare nuo 12 prasideda doh.gif

Tai tada pilvuka skauda, matyt pirmus menesius buvo ramus, o dabar atvirksciai pasidare g.gif gaila vaikiuko, maniskiui irgi uzeina papucia,bet be verksmu apseinam 4u.gif
Atsakyti
iii
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildushe: 12 vasario 2009 - 18:38
Mamytes, norejau paklausti kuo skiriasi Pampers berniukams nuo paprastu Pampers blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 12, 20:47)
Mamytes, norejau paklausti kuo skiriasi Pampers berniukams nuo paprastu Pampers  blush2.gif

o tokiu isvis yra blink.gif
Atsakyti
g.gif nepastebejau tokiu blush2.gif ,o jei yra tai manau pamperiai berniukams gal priekis kaip nors auksciau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ko tai neankstyvos visai biggrin.gif gana miegoti thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif ankstyvos ankstyvos,as jau nuo pacio ryto maitinimo kedutes ieskau kas parduoda ax.gif
Atsakyti
Labas mamka35, tai visdelto berniuka pagimdei smile.gif Jei nesuklydau tave atpazindama, tai gulejom kartu ligoninej kai tu gimdei (atpazinau pagal vaiku vardus) biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,gal ir mes prie jusu mamytes prisijunksim,visada tik skaitineju,bet kazkodel pati nieko nerasau. blush2.gif Mums jau trys menesiukai ir dvi savaites,man atrodo kad mudu jau dideli,sveriame 6.8kg ir 62 cm,augame sveiki,valgome mamytes piena,tik va vakar pabandziau duoti vaisiu tyreles,tai visai ir nieko,jam patiko. Vakar pirma karta savo vaikinuka radau neiprastoje vietoje smile.gif lovyteje ant pagalves kojytes,nu zodziu apsisukes antraip.tai man jau iviki,jau.
Atsakyti
QUOTE(breta18 @ 2009 02 13, 10:55)
Labas rytas,gal ir mes prie jusu mamytes prisijunksim,visada tik skaitineju,bet kazkodel pati nieko nerasau. blush2.gif  Mums jau trys menesiukai ir dvi savaites,man atrodo kad mudu jau dideli,sveriame 6.8kg ir 62 cm,augame sveiki,valgome mamytes piena,tik va vakar pabandziau duoti vaisiu tyreles,tai visai ir nieko,jam patiko. Vakar pirma karta savo vaikinuka radau neiprastoje vietoje  smile.gif lovyteje ant pagalves kojytes,nu zodziu apsisukes antraip.tai man jau iviki,jau.

labas rytas smile.gif butinai prisijunk smile.gif 4u.gif
o mes vakar praejom technine tai sveriam 7kg 64 cm wa smile.gif koki mes dideli 4u.gif
Atsakyti
Tai mes panasiai ir augame :) ,smagu,o ka jus valgote,gal pati dar maitini ?
Atsakyti
mes irgi cia naujokai, mano vyruciui 3 men. ir 14d. ugis 65, svoris, 6,3kg. Kadangi jis pas mus is pradziu buvo truputi verksniukas, tai miega su teveliais vienoj lovoj. Dabar jau mes su vyru vienoj pusej o karaliukas kita puse uzsiemes biggrin.gif

dar noreciau suzinoti kaip jusu maziesiems patinka supynes ar kedutes. mes ir supyves nupirkom ir nesiokle, bet pabuna max pusvalandi ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavazia: 13 vasario 2009 - 11:00