Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(indruliukeee @ 2009 02 12, 12:32)
uz tai, kad norisi kazko naujo, bet va beda, kad minciu nauju nekyla biggrin.gif

na taip pas mane irgi jau visos mintys issemtos.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 12, 11:26)
Mes irgi persikraustom, nes kaip suprantu turiu buti cia g.gif mamytes pasidalinkit su manim , kaip pradejot leliukus primaitinti, cia toms kurios matina misineliu,mes sveriam tik 6.100 o ugis 62, tai kaip ir mazai, nors pagal mama tai normaliai, nes as pati mazute  blush2.gif , tai galvoju nuo 4 menesio kosytems reikia pratinti thumbup.gif nuo kokiu jus pradejote. Vakar daviau puse saukstelio obuoliu tyreles, tai jau labai dziaugesi, siandien gaus sauksteli thumbup.gif Ziuriu kad cia nelabai ilgai teks uzsibuti, biski prasnaudem blush2.gif

EIDA, siulyciau pradet nuo darzoviu, bent jau mums tai sake pediatre, na koklas mes tik MP valgom rolleyes.gif o keturiu menesiu berniukas turetu sverti nuo 6.6 iki 7.8 kg mirksiukas.gif sekmes didejant thumbup.gif
Atsakyti
Mano mintys del valentino irgi issekusios doh.gif lauksiu vyro staigmenu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 12, 12:58)
Mano mintys del valentino irgi issekusios doh.gif lauksiu vyro staigmenu thumbup.gif

Mano tai ne mintys issekusios, o energija ax.gif Taip noretusi padaryt prasmatnia vakariene, pridegiot zvakiu, muzika, graziai apsirengt ir praleist "klasikini" romantiska vakara su Brangiuoju, bet kai pagalvoji, kad reiketu tai daryti po visos "darbo" dienos tai doh.gif Bet, jei kam nors uztenka jegu ir entuziazmo, tai tikiu, kad toks scenarijus vyrui butu labai malonus (cia ant maniskio isbandyta ir patvirtinta biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 12, 12:58)
Mano mintys del valentino irgi issekusios doh.gif lauksiu vyro staigmenu thumbup.gif

na as ir manau perleisiu organizavima vyrui, nes 4 metus is eiles organizatore buvau as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2009 02 12, 13:10)
na as ir manau perleisiu organizavima vyrui, nes 4 metus is eiles organizatore buvau as biggrin.gif

Irgi visai neprasta mintis, ko gero, as irgi leisiu sau simet pasinaudoti sita ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2009 02 12, 13:10)
na as ir manau perleisiu organizavima vyrui, nes 4 metus is eiles organizatore buvau as biggrin.gif

na. o mano vyrelis praeitais metais toooki valentina man surenge, net nesitikejau, o dabar vat po to valentino supuoju valentinuka maza wub.gif o siemet, net nezinau... jauciu vel su fenu abu sildysim maziui pilva iki paryciu doh.gif
Atsakyti
na taip manau visoms sis valentinas bus kitos, maziau romantikos, bet daugiau meiles juk sale bus musu meiles vaisiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 02 12, 14:04)
na. o mano vyrelis praeitais metais toooki valentina man surenge, net nesitikejau, o dabar vat po to valentino supuoju valentinuka maza wub.gif  o siemet, net nezinau... jauciu vel su fenu abu sildysim maziui pilva iki paryciu doh.gif

Pamaivelka o jis tik dabar neramus pasidare, ar buvo toks, jei nebuvo tai gal dantukai dygsta g.gif
Atsakyti
Sveiki, mums 3.5men 4u.gif

QUOTE(EIDA @ 2009 02 12, 11:26)
Mes irgi persikraustom, nes kaip suprantu turiu buti cia g.gif mamytes pasidalinkit su manim , kaip pradejot leliukus primaitinti, cia toms kurios matina misineliu,mes sveriam tik 6.100 o ugis 62, tai kaip ir mazai, nors pagal mama tai normaliai, nes as pati mazute  blush2.gif , tai galvoju nuo 4 menesio kosytems reikia pratinti thumbup.gif nuo kokiu jus pradejote. Vakar daviau puse saukstelio obuoliu tyreles, tai jau labai dziaugesi, siandien gaus sauksteli thumbup.gif Ziuriu kad cia nelabai ilgai teks uzsibuti, biski prasnaudem blush2.gif


Man atrodo, kad jusu mazylis yra ir normalaus ugio, ir svorio, tuo labiau, jei jus pati nedidele. Pilnu 4men berniukas gali sverti mazdaug nuo 5.5kg iki 8.7kg (vidurkis apie 7kg), o ugis 59 - 68 cm (vidurkis apie 64 cm). Sie duomenys - ne lietuviski, bet europietiski, neturetu labai skirtis.
As pirmaji primaitinti pradejau tik nuo 6 men, pradejau nuo ryziu tyreles (tokie kur buna piene istirpinami miltukai). Maitinau MP. Ir su antruoju ta pati planuoju.
Atsakyti
QUOTE(indruliukeee @ 2009 02 12, 12:13)
o kaip mamytes savo [COLOR=red]valentinus nustebins smile.gif ?
Papildyta:
pamirsau pasigirti  biggrin.gif  mum jau dantukai dyksta  thumbup.gif


Oho kaip anksti, mes dar neturim
Papildyta:
QUOTE(pamaivelka @ 2009 02 12, 14:04)
na. o mano vyrelis praeitais metais toooki valentina man surenge, net nesitikejau, o dabar vat po to valentino supuoju valentinuka maza wub.gif  o siemet, net nezinau... jauciu vel su fenu abu sildysim maziui pilva iki paryciu doh.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif man ir valentinuke supuot siemet reikia po preitos valentino dienos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 12, 14:52)
Pamaivelka o jis tik dabar neramus pasidare, ar buvo toks, jei nebuvo tai gal dantukai dygsta g.gif

tik dabar toks pasidare iki siol buvo ramus kaip belgas thumbup.gif kazi ar neperanksti dantukams g.gif beto diena buna ramus, tik vakare nuo 12 prasideda doh.gif
Atsakyti