Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(daabi @ 2009 01 26, 15:13)
Sveikos,
Gal zinote kaip galeciau paskelbti apklausa sitame mamu forume? Kur deti, kaip, ir i ka kreiptis? Dekoju is anksto.
Ir tiesa, gal zinote kur yra parduotuve, kur galima nunesti vaiku isaugtus, bet gero stovio drabuzeliu ir juos parduos ten? Girdejau, kad yra, bet nzn kur. Tiek rubeliu geru turiu, bent biski pinigelio gauciau, o be to gal ir pati dar maziui nupirkciau ko. Juk neuzsieniniai nudeveti, o savu vaiku  g.gif
Papildyta:

Dekui mamytes  4u.gif Nuosirdziai tikiuosi, kad ir mastancioms kitaip pravers  bigsmile.gif

Manau kiekviename mieste būna komiso parduotuvės pabandyk ten rolleyes.gif
Papildyta:
Norėjau pasigirti šiandien mano dukriukas nuo nugarytės ant pilvelio persivertė clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyčiux: 26 sausio 2009 - 22:21
Sveikinam Tavo Angeleli ir mamyte su tokiu laimejimu thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif Ir as laukiu kada maniskis mane nudziugins ax.gif
Atsakyti
ku ku 4u.gif
mes jau ne tik juokimes balsu, o dar ir dainuojame thumbup.gif ir imam laaabai aukstas natas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyčiux @ 2009 01 26, 23:20)
Manau kiekviename mieste būna komiso parduotuvės pabandyk ten rolleyes.gif
Papildyta:
Norėjau pasigirti šiandien mano dukriukas nuo nugarytės ant pilvelio persivertė clap.gif

Jatau, kaip smagu jums thumbup.gif Mes dar laukiam, laukiam.... tongue.gif
Atsakyti
labukas, jungiames prie jusu, dabar mano maziulei yra 4 men. ir 4 dienos. Ugis 70 cm, svoris 7300g.
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 27, 13:40)
labukas, jungiames prie jusu, dabar mano maziulei yra 4 men. ir 4 dienos. Ugis 70 cm, svoris 7300g.

tai prasom jau i 5ta menesiuka pas mus, nes jau 4 suejo mirksiukas.gif
Papildyta:
ziu, cia daug mamyciu su maziukais jau 5tame menesyje bigsmile.gif kodel nesikraustote i 5ta g.gif maloniai kvieciame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 27, 18:08)
tai prasom jau i 5ta menesiuka pas mus, nes jau 4 suejo mirksiukas.gif
Papildyta:
ziu, cia daug mamyciu su maziukais jau 5tame menesyje bigsmile.gif  kodel nesikraustote i 5ta g.gif maloniai kvieciame 4u.gif


apsvieskite mane: vadinas, kai keturi jau sueina menesiai, tai i 5-ta reikia eiti, as maniau, kad cia bus kalbama apie 4-to men. pasiekimus? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif taip- kai keturi sueina, keliaujat i 5ta, nes prasideda 5tas menuo, kai sueina 5-i sesta, ne sprasideda 6tas ir t.t.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif va mes jau jungiames prie jusu,nes vasario1 mums 4 men. noriu patarimu del kosyciu ax.gif nuo kokiu pradejot?
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 27, 18:51)
apsvieskite mane: vadinas, kai keturi jau sueina menesiai, tai i 5-ta reikia eiti, as maniau, kad cia bus kalbama apie 4-to men. pasiekimus?  g.gif

Ir as taip maniau lotuliukas.gif Aciu uz malonu pakvietima wub.gif
Atsakyti
Nesupratau ax.gif mums 4men bus uz keliu dienu tai mes turim eiti i 5 menesi?nesamone doh.gif o kas parasys apie kosytes pirmasias ir t.t. unsure.gif
Atsakyti
na taip, ne spradesite 5ta menesiuka, jokios matematikos cia mirksiukas.gif
Atsakyti