Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(dzhurga @ 2009 01 20, 17:14)
Musu lelyte vartosi nuo pilvo ant nugaros, taip pat nuo nugaros ant sono, nuo nugaros ant pilvo dar nepavyksta.
Kaip jusu maziukai uzmiega, patys?
Manoji tai kai uzsimano miego, trina akytes, suirzta, tuomet reik nesioti visaip - rekia rekia ir nuluzta. Galetu pati uzsimigdyt, bet nepavyksta taip, nebet kartais

mano bernuzelis tai nuo nugaros ant pilvo apsivercia o nuo pilvo ant nugaros dar neiseina. o del miegojimo tai ant ranku palaikau kai jau piktas pasidaro ir nuluzta.kartais buna kad ir pats uzmiega bet retai
Atsakyti
Sveikutės mamytės, cool.gif
Išpeikėt mano patarimus dėl vandenuko davimo. Be reikalo juk yra pirkti vandenuko vaikams ir nereikia duoti iš krano. 4u.gif Manoji šulinio vandens geria, bet retkarčiais ir iš krano duodu juk 50 ml. per dieną patikėkit nei vieno vaiko dar nenunuodijo.
O dabar prašau patarkit mano žiogelis sugeba apsiversti tik nuo nugaros ant šono, bet ant pilvuko tik su mano pagalba. ax.gif Ar čia dar nieko, ar verta susirūpinti.
Beje mamytės ar jūsų mažylius jau apžiūrėjo ortopedas. g.gif Manoji jau apsilankė tai gydytojas nusprendė, kad jos kairės pusės raumenukai įtempti tai liepė nešioti kaklo įtvarą, nes ten raumenis labiausiai įsitempę.
Dėl ginekologo - tai man liepė apsilankyti praėjus 2 mėn. po gimdymo. Tai apžiūrėjo gimdą ir liepė apsilankyti kada prasidės mėnesinės. Tai dabar ir laukiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyčiux @ 2009 01 20, 19:03)
Sveikutės mamytės, cool.gif
Išpeikėt mano patarimus dėl vandenuko davimo. Be reikalo juk yra pirkti vandenuko vaikams ir nereikia duoti iš krano. 4u.gif Manoji šulinio vandens geria, bet retkarčiais ir iš krano duodu juk 50 ml. per dieną patikėkit nei vieno vaiko dar nenunuodijo.
O dabar prašau patarkit mano žiogelis sugeba apsiversti tik nuo nugaros ant šono, bet ant pilvuko tik su mano pagalba. ax.gif Ar čia dar nieko, ar verta susirūpinti.
Beje mamytės ar jūsų mažylius jau apžiūrėjo ortopedas.  g.gif Manoji jau apsilankė tai gydytojas nusprendė, kad jos kairės pusės raumenukai įtempti tai liepė nešioti kaklo įtvarą, nes ten raumenis labiausiai įsitempę.
Dėl ginekologo - tai man liepė apsilankyti praėjus 2 mėn. po gimdymo. Tai apžiūrėjo gimdą ir liepė apsilankyti kada prasidės mėnesinės. Tai dabar ir laukiu. mirksiukas.gif

1. nu kiek ten visokiu mikrobu ir t.t. dabar taip viskas uztersta, kad as nerizikuociau 4u.gif
2. Tai geriau masaziukai negu tas itvaras mirksiukas.gif ir vaikui naudinga ir patinka 4u.gif mano pirmai tai kreivakaklyste ir kreivas pedutes masazais isgyde. o dabar irgi vaikstom nes vienos puses raumenu tonusas padidejes ax.gif
Atsakyti
dėkoju už patarimą. 4u.gif mes pradėsim lankyti masažus ir mankštą tik vasario mėnesį o iki to laiko liepė įtvarą nešioti.
Atsakyti
Mes taip pat labai daug mankstinames smile.gif . Ir galiu pasakyti, kad rezultatai akivaizdziai matomi. Dabar net papildomai privaciai einame i manksteles. Norejau mamyciu paklausti, ar jau ka maziukams primaitinate?
Atsakyti
Mes jau valgome košytę vieną kartą per dieną, o likusius maitinimus duodu mišinuko. Na retkarčiais dar obuoliuko gremžto valgome bet tą darome iki pietų, jei ir sustreikuos pilvelis tai iki vakaro pasigydisime. lotuliukas.gif
Atsakyti
As manau kad viskam savas laikas ir iki 6 men nieko papildomo isskyrus MP duoti neketinu 4u.gif
Atsakyti
Vakar pirma karta ragavome obuoliuko thumbup.gif . Vaikui taip patiko, kad net naujas piktukas atsirado g.gif, pyko kad per mazai daveme.
Atsakyti
Na del vartymosi tai manau visi vaikai skirtingi ir tikrai neverta nerimauti, kad dar vaikutis nesivarto. Gal net dziaugtis reikia, nes kai prades vartytis tik spek gaudyti bus smile.gif

Del primaitinimo, tai manau jei maitini MP, tikrai nereiktu iki 6 men primaitinti kitu maistu. Aisku buna isimciu, bet cia reiktu pasitarti su gydytoju. O as laikausi nuomones, kad kita maista duoti galima, kai vaikutis tam pasiruoses, t.y. prasikala bent vienas dantukas, vaikas jau sedi, domisi ka tu valgai, nori paragauti.
Papildyta:
Kada cia mama man pasakojo, kaip mus primaitinti pradejo. Aisku nuo 3 ar 4 men ir karves pienu doh.gif bet cia dar ne viskas - pradzioj karves pienu pakeiti viena maitinima pilnai, kita diena jau du, trecia jau tris ir taip per savaite pereini pilnai ant karves pieno. Nu ziauru dabar atrodo, bet niekas nenumire nuo to aisku, taip kad is kitos puses kada ka pradeti duoti ir kaip yra jusu reikalas
Atsakyti
dzhurga pilnai sutinku. thumbup.gif Labai puiku jei yra MP pakankamai tai ir primaitinti nieko nereikia bet kai nėra tai ir bandai viską po truputį duoti. Jei viskas thumbup.gif gerai, tai dozę didini ar išbandai ką nors naujo 4u.gif Žinoma pasitarus su gydytoju būna ramiau biggrin.gif
Atsakyti
Aisku, jei jau MP ner pakankamai, tai ka padarysi, bet as skaiciau, kad net tokiu atveju reiktu pieno misinukais maitinti iki 6 men be pap. primaitinimo, nu nezinau, gal ir klystu. Individualu cia viskas ir tikrai nemanau, kad vaikas kuris nuo 4 men gauna obuolio ar koses bus prastensnes sveikatos ar issivystimo nei maitinamas tik MP.
Nors mano sesuo visada sako, paziurek i mano dukras - viena gavo misinuka nuo keliu men, o kita MP iki 1.5 m, tai pastaroji beveik neserga, o pirmoji serga ir serga...
Man maitinimas MP labai patogu ir malonu, visai nenoriu as tu kosiu pradeti, nes bus terlione..Nu bet visi mes ta terliones perioda praeje, o kaip be to schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhurga @ 2009 01 21, 09:01)

Del primaitinimo, tai manau jei maitini MP, tikrai nereiktu iki 6 men primaitinti kitu maistu. Aisku buna isimciu, bet cia reiktu pasitarti su gydytoju. O as laikausi nuomones, kad kita maista duoti galima, kai vaikutis tam pasiruoses, t.y. prasikala bent vienas dantukas, vaikas jau sedi, domisi ka tu valgai, nori paragauti.


drinks_cheers.gif
bet kaip galima spresti, kad vaikiukas domisi "ka tu valgai, nori pragauti"? juk jis viskuo domisi ir tuom kas tavo rankoje taip pat-ziuri i lempa, nes ji sviecia, ziuri i puodeli, nes jis gal dryzuotas, o i lekstes turini , nes ten kecupas raudonas traukia jo demesi lotuliukas.gif jis juk nesupranta apie kitus skonius rolleyes.gif nu cia galima gincytis iki pamelynavimo 4u.gif
Atsakyti