Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

Mano ne storuliukas ir, kap ne keista, bet lengviau virsta nuo pilviuko ant nugaros. Rankytę pasideda po ištiestą oi galvyte ir uuupsss ant piviuko.... 4u.gif Na, jeigu pagal koreguotą, tai tada žiogas mano stipruolis.... wub.gif
Atsakyti
Musu mazyte apsivercia nuo pilviuko ant nugaros, o kitaip net nebando ax.gif Ji labiau dirba ties pilvo preso stiprinimo lotuliukas.gif Labai jau skuba sestis doh.gif

Ups, jus mane is cia varet, o as vistiek pasisakau smile.gif Nepykit, varau i kita menesi ax.gif Sekmes visoms mamytems ir ju mazuciams wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgutex: 19 sausio 2009 - 16:04
Globusyte - buvot pas gyd? kiek sveria mazius?
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 20:45)
Globusyte - buvot pas gyd? kiek sveria mazius?

Rytoj ir 4 men. ir skiepas ir daktare mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien buvau aš pas gine.... Pirmą kartą po gimdyklos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 19, 22:20)
Šiandien buvau aš pas gine.... Pirmą kartą po gimdyklos... blush2.gif

tik dabar? as po 6 savaiciu po gimdymo ejau ax.gif
Atsakyti
Truputi susipainiojau ax.gif Patarkite mums, ar as siam menesiukui priklausau ar tureciau orentuotis i penkta. Dabar mums 4men. ir 3dienos. smile.gif
Atsakyti
Jau 5, ir mes is paskos 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif
Uzmigo mazylis,tai nutariau nors minutei cia uzbegti,pasilabinti ax.gif Mano dziaugsmas siandien pats vienas nuo nugaros ant pilvo apsiverte ir dar ant sofos,kuri ganetinai nepatogi tokiems triukams biggrin.gif thumbup.gif o jau tetukui musu laimes buvo... lotuliukas.gif

O del ginekologes,tai as ejau po 8sav.musu erijoje tokiu laiku priima.Beja,mamos,jus rimtai apziurejo ar tik paklausinejo,pilva pamaige ir viskas g.gif

Beja,pries pora dienu nupirkome suneliui tokia kirmelyte su 6-iom kojom biggrin.gif barska ir braska ji ten ir dar cypci,tai jau maziukas is ranku nepaleidzia,taip jam patiko tas viksras,kad ne meskucio nebereikia,tecio tiek ilgai ir atsakingai ieskoto kaledoms verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 20 sausio 2009 - 00:19
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 20, 02:16)

O del ginekologes,tai as ejau po 8sav.musu erijoje tokiu laiku priima.Beja,mamos,jus rimtai apziurejo ar tik paklausinejo,pilva pamaige ir viskas g.gif


As buvau 2 menesiai po gimdymo,tai man tepineli paeme, gimda patikrino ar susitraukus, zodziu tik ties pilvo pamaigymu nesustojo:)
Atsakyti
Musu lelyte vartosi nuo pilvo ant nugaros, taip pat nuo nugaros ant sono, nuo nugaros ant pilvo dar nepavyksta.
Kaip jusu maziukai uzmiega, patys?
Manoji tai kai uzsimano miego, trina akytes, suirzta, tuomet reik nesioti visaip - rekia rekia ir nuluzta. Galetu pati uzsimigdyt, bet nepavyksta taip, nebet kartais
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2009 01 20, 16:05)
As buvau 2 menesiai po gimdymo,tai man tepineli paeme, gimda patikrino ar susitraukus, zodziu tik ties pilvo pamaigymu  nesustojo:)


Labukas 4u.gif
Na,o man jokio tepinelio neeme g.gif Siandien buvau persirasyti senu kontraceptiniu teb.,tai ji pasvere mane,spaudima pamatavo.Gimdos niekas iki siol netikrino,tik,kad paspaude pilva schmoll.gif Sake po 3men.,jei gerei isgirdau ateiti pasitikrinti,na ir dar ta smear testa pasidaryti 13sav.po gimdymo.Bet man niekaip nepavyksta,issiderino dienos nuo mini pill doh.gif
Dar uzrasiau maziuka profilaktinei apziurai.Tai dar kelis kart reikejo pakartoti,nes cia tik 8men.bet nekur dejosi,teko uzrasyti mus mirksiukas.gif Tik stai paziuresiu nuvezus kaip jie ten apziures,jei nepatiks-iskart lt.pediatre skambinsiu,kad atvyktu i namus apziureti sunelio.Ir gal galu gale gausime siuntima tuberkuliozes skiepui,nes jau tikrai kaip toje pasakoje:trukt uz vadziu vel is pradziu doh.gif
Atsakyti