Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

Dėkui, pamaitinsiu ir paskaitysiu.... Toks jausmas, kad pienuko pradėjo mažėti unsure.gif
Atsakyti
ZUVYTES:
Tam straipsnyje tiek oliu.... Ir kaip atsipint tuos pavadinimus, kai skaitai.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 19:27)

Toks jausmas, kad pienuko pradėjo mažėti unsure.gif

is ko taip sprendi?
Atsakyti
Kazimierukas kuičiasi, sukasi nuo papuko, šneka, o ne valgo, o po to pyksta ir nevalgo...Tarsi žaidimas... Ir taip, ir taip č bet vis tiek nea...Tik nakti ramiai... g.gif

Ir minkstos visada cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 18 sausio 2009 - 19:49
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 20:47)
Kazimierukas kuičiasi, sukasi nuo papuko, šneka, o ne valgo, o po to pyksta ir nevalgo...Tarsi žaidimas... Ir taip, ir taip č bet vis tiek nea...Tik nakti ramiai... g.gif

zinok ir mano taip, bet papai tai pilni, tiesiog mano tai valgyt reciau pradejo (kas 2 valandas biggrin.gif ) ir nebenori kai pasiulau tai susinervina. ai ir ji dar labai susinervina kai primeta kad as ja migdau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 18, 19:51)
zinok ir mano taip, bet papai tai pilni, tiesiog mano tai valgyt reciau pradejo (kas 2 valandas  biggrin.gif ) ir nebenori kai pasiulau tai susinervina. ai ir ji dar labai susinervina kai primeta kad as ja migdau  doh.gif

tas pats - kai miegot arba vynioyis laukan.... schmoll.gif
Taip norečiau kažkaip ilgieliau... vakar bandžiau pientraukič ti nirkoč bet nakti pavalge be papildomo ir mjgo.... dabar ant rankų miega lotuliukas.gif
kaip masažai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 18 sausio 2009 - 20:00
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 20:57)
tas pats - kai miegot arba vynioyis laukan.... schmoll.gif
Taip norečiau kažkaip ilgieliau... vakar bandžiau pientraukič ti nirkoč bet nakti pavalge be papildomo ir mjgo.... dabar ant rankų miega lotuliukas.gif
kaip masažai?

i masaza tik ryt dar pirma kart eisim mirksiukas.gif

Ai zinai dar kai alkanoka buna tai nervuojasi kad pienukas ne is kart upem teka - bet as nepasiduodu, pakalbinu ja, paglostau, ji dar paciulpia ir pradeda teketi thumbup.gif

O tau gal ir pamazejo po visu ligu ir stresu - tai ka daryt pati zinai tongue.gif kuo daugiau valgys tuo daugiau gaminsis ir viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 18, 20:04)
i masaza tik ryt dar pirma kart eisim  mirksiukas.gif 

Ai zinai dar kai alkanoka buna tai nervuojasi kad pienukas ne is kart upem teka - bet as nepasiduodu, pakalbinu ja, paglostau, ji dar  paciulpia ir pradeda teketi  thumbup.gif

O tau gal ir pamazejo po visu ligu ir stresu - tai ka daryt pati zinai  tongue.gif  kuo daugiau valgys tuo daugiau gaminsis ir viskas bus ok  4u.gif

Bandysiu - laiko turiu, darbo nėra dėl krizės ir metų pradžiaa, tai džiaugiuosi, kad galiu su žiogu būti.... Vyras vėl Norvegijoj.... doh.gif
Atsakyti
žiogiukas su šypsena užmigo... wub.gif wub.gif wub.gif
Dabar galima pasiinternautinti.... ax.gif
Ar tikrai 4 turi jau vartytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 18, 17:51)
zinok ir mano taip, bet papai tai pilni, tiesiog mano tai valgyt reciau pradejo (kas 2 valandas  biggrin.gif )

o, pazanga biggrin.gif saunuole 4u.gif

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 20:42)
Ar tikrai 4 turi jau vartytis? g.gif

manau kiekvienam individualiai 4u.gif mes vat jau 4, tai dabar jau intensyviai vartomes,nors dazniau nuo nugarytes ant pilviuko, o kai atgal reikia tai geriau mama kviecia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 23:42)
žiogiukas su šypsena užmigo... wub.gif  wub.gif  wub.gif
Dabar galima pasiinternautinti.... ax.gif
Ar tikrai 4 turi jau vartytis? g.gif

kaip miela wub.gif
O mano mergina tai dabar tik pati uzmiega - paguldau duodu soske ir toki pliusini suniuka - tai ji niurko niurko ta suniu ir tik ziu akeles uzsimerkia biggrin.gif nes jei supi tai tuoj suuodzia kad migdai ir tooooki skandala sukelia doh.gif

Tai jums dar ne keturi pagal koreguota mirksiukas.gif jei storesnis vaikas gali ir penkta menesi tik pradet vartytis 4u.gif

o mano tik i viena puse apsiversti moka unsure.gif
Atsakyti
Apsiversti nuo nugaros ant pilvelio turi iki 5 men, nuo pilvelio ant nugaros iki 5,5 men 4u.gif
Atsakyti