Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 17, 16:28)
Labukas,

O kam ta pankoliu arbata naudinga? Maciau jaja zindyviu arbatos sastate drinks_cheers.gif


pilvuko diegliukams profilaktika, nuo gimimo galima (HIPP)
pradzioj nepatiko, o kai diegliuku nebuvo, tai ir nesiuliau daugiau (siaip ir nepirkau, dovanu gavom is brolienes, kuri pati jauna Mama)
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 17, 17:57)
Kad pilvuko nepustu.Ji vartojama nuo 4men.Aplamai arbatas patarciau pirkti tik spec.ir pagal amziu,o ne savo nuomone kazka duoti ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau radau internete ax.gif
Siandien ramus sis puslapiukas.... lotuliukas.gif
Atsakyti
uzsukom paziureti kaip gyvenate 4u.gif
te niekas nesupyksta, bet as niekaip nesuprantu kam kudikelius girdyti visokiais vitaminais, arbatelem ir t.t. PROFILAKTISKAI g.gif jiems tai nereikalinga! juk pacios tai negeriat paracetamolio profilaktiskai, kad galvos neskaudetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 18, 12:18)
uzsukom paziureti kaip gyvenate 4u.gif
te niekas nesupyksta, bet as niekaip nesuprantu kam kudikelius girdyti visokiais vitaminais, arbatelem ir t.t. PROFILAKTISKAI g.gif  jiems tai nereikalinga! juk pacios tai negeriat paracetamolio profilaktiskai, kad galvos neskaudetu biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif

Mano mazgiukui labai pradėjo džiūti odelė, nes ortopedas liepė maudyti vonelėje su jūros druska. Nerandu, kas galėtų palaikyti drėgmę. Alliejukas nepadeda, losjonas Neutral irgi. Gal kas pasidallins patirtimi, ką naudoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 15:11)
4u.gif

Mano mazgiukui labai pradėjo džiūti odelė, nes ortopedas liepė maudyti vonelėje su jūros druska. Nerandu, kas galėtų palaikyti drėgmę. Alliejukas nepadeda, losjonas Neutral irgi. Gal kas pasidallins patirtimi, ką naudoja ax.gif

musu irgi dziusta. Tepam arba Essex violetiniu arba Buriti Baby is Bodyshop. mirksiukas.gif Kartais maudom su Balmandol aliejum, bet jis su prafinu tai nelabai man.
Atsakyti
Bodyshop? Internetas? doh.gif

Man aktualiau vaistinė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 17:03)
Bodyshop? Internetas? doh.gif

Man aktualiau vaistinė blush2.gif

Akropolyje bodyshop mirksiukas.gif
Essex is vaistines, bet mums geriau tas is bodyshopo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuwytes: 18 sausio 2009 - 16:25
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 18, 16:24)
Akropolyje bodyshop  mirksiukas.gif
Essex is vaistines, bet mums geriau tas is bodyshopo  4u.gif

Reiks paieškoti rytoj, nes kaip tik laukia kelionė į polikliniką.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 18:01)
Reiks paieškoti rytoj, nes kaip tik laukia kelionė į polikliniką.... thumbup.gif

tai tu pas gyd paklausk ka rekomenduotu mirksiukas.gif

Va apie ta Buriti cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 18, 17:04)
tai tu pas gyd paklausk ka rekomenduotu  mirksiukas.gif

Va apie ta Buriti cia  4u.gif

Nepasitikiu, nes vargšai gydytojai dabar dar ir pediatrais turi būti... O reklama ir ten galioja..... Tad.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 18, 18:15)
Nepasitikiu, nes vargšai gydytojai dabar dar ir pediatrais turi būti... O reklama ir ten galioja..... Tad.... cool.gif

visur ji galioja. Ekologiska vaikams kosmetika Weleda, bet napasakyciau , kad mums ji labai patiktu dry.gif
o kad ir vaistineje parduodamu - pvz essex - kai kuriu sudetyje yra visokiu parabenu ir parafino (mineralinio aliejaus) ir dar visokiu š... sudedamuju daliu doh.gif Seba med labai visur kisa, bet jis irgi su parafinu.
va cia pasiskaityk straipsniukas
Atsakyti