Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 15:14)
jurgutex,keliames i 4ta menesiuka, matau jums jau virs  mirksiukas.gif
Papildyta:
nusisnekejau doh.gif  i 5ta!!!!!!!!!!

bekit bekit - uz 6 dienu pasivysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau aš apie jūsų vargelius kad vaikutis tai tuštinasi retai, tai kakučio spalva negera. Žinot g.gif pabandykit vaikučiui duoti jei ilgai nekakoja nevirinto vandens atsigerti. Manajai tai problemų nuo to laiko ir nebeliko. Be to aš kiekvieną dieną duodu atsigerti ramunėlių arbatos ar melisos. Man labai padėjo pabandykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyčiux @ 2009 01 16, 16:11)
Skaitau aš apie jūsų vargelius kad vaikutis tai tuštinasi retai, tai kakučio spalva negera. Žinot  g.gif pabandykit vaikučiui duoti jei ilgai nekakoja nevirinto vandens atsigerti. Manajai tai problemų nuo to laiko ir nebeliko. Be to aš kiekvieną dieną duodu atsigerti ramunėlių arbatos ar melisos. Man labai padėjo pabandykit 4u.gif

Ramuneliu arbata ilgai vartoti nerekomenduojama - vaikuciam kasdien tikrai negalima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyčiux @ 2009 01 16, 13:11)
Skaitau aš apie jūsų vargelius kad vaikutis tai tuštinasi retai, tai kakučio spalva negera. Žinot  g.gif pabandykit vaikučiui duoti jei ilgai nekakoja nevirinto vandens atsigerti. Manajai tai problemų nuo to laiko ir nebeliko. Be to aš kiekvieną dieną duodu atsigerti ramunėlių arbatos ar melisos. Man labai padėjo pabandykit 4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif nevirinto vandens as ir pati negeriu, tuo labiau is krano, o dar kudikiui duoti!!!!!!! doh.gif
skaiciau, kad arbata kudikiams maitinamiems MP kaip ir vanduo yra nereikalingi 4u.gif
o kad tokio amziaus maziai kakoja reciau yra normalu, tik kad mums taip pirma karta nutiko tai ir pasidalinam patirtimi ax.gif

zuwytes, lauksime jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 18:00)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif nevirinto vandens as ir pati negeriu, tuo labiau is krano, o dar kudikiui duoti!!!!!!! doh.gif
skaiciau, kad arbata kudikiams maitinamiems MP kaip ir vanduo yra nereikalingi 4u.gif
o kad tokio amziaus maziai kakoja reciau yra normalu, tik kad mums taip pirma karta nutiko tai ir pasidalinam patirtimi ax.gif

zuwytes, lauksime jusu  mirksiukas.gif

tik dabar perskaiciau kad nevirinto !!! blink.gif nu tai jo - prisigers bacilu ir viduriuos - uzkietejimo problema atkrenta doh.gif gal ne ax.gif
MP valgantiems normalu iki 10 paru nesitustinti - pasisavina visa geri, gal reikia pienelio daugiau negu prisigamina, susitatos viskas i vezes ir toliau krauna kudikis turtelius mamai i sauskelnyte wub.gif

Laukit laukit - tas laikas taip greit bega rolleyes.gif ka tik su saremiais vaziavau i ligonine.....
Atsakyti
Sveikutes...
Jep, laikas bega, nespeji nei mirktelt, o ziurek jau repeckojam i penkta.... bigsmile.gif
Maniskis irgi apsiramina, kai pirstuka apsikabina lotuliukas.gif
O siandien ryte tai buvo juoko: burzge, knirksejo, rekavo, tai atsukau nugara. Klausau - tyla. Atsisuku - miega lotuliukas.gif Tai kad putem i aki iki 12 val. thumbup.gif


As netgi kalkingo vandens neduodu, o ka jau kalbet apie nevirinta... Tas pats kas is balos pasiulyt... Cia ne iseitis, o ramuneliu arbata, geriama kiekviena diena, sunaikina visa mikroflora - irgi blogai. Skaiciau straipsni, kad jokiu zoliniu arbatu nereikia vaikams duoti, kol maitinamas MP. drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=dolly`,2009 01 16, 18:00]
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif nevirinto vandens as ir pati negeriu, tuo labiau is krano, o dar kudikiui duoti!!!!!!! doh.gif
skaiciau, kad arbata kudikiams maitinamiems MP kaip ir vanduo yra nereikalingi 4u.gif
o kad tokio amziaus maziai kakoja reciau yra normalu, tik kad mums taip pirma karta nutiko tai ir pasidalinam patirtimi ax.gif

dolly na dabar supranti ka as tau siandien pasakyt norejau doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 16, 09:31)

Ai dar kartais uztenka ranka paduot - apkabina po pirstuka i rankute ir ramu. Labai mamos reikia  - prisiglausti.  Man taip miela  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Sutinku,labai geras jausmas,mano tai kartais savo lovyteje miegodamas mamytes uzsinori,tai pasiimtu ,prisiglaudziu prie sono ir uzmiega per sekunde,ai tie mazyliai... wub.gif
Atsakyti
musu siandienos dienotvarke:
7.40 atsikele
9.40 uzmigo
14.00 atsikele
16.00 uzmigo
16.40 atsikele ir uzmigo ka tik doh.gif

tai nugaros nebejauciu po 5 valandu aktyvaus bendravimo rolleyes.gif
Atsakyti

sveikutes 4u.gif

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 16, 18:06)
Sveikutes...
Jep, laikas bega, nespeji nei mirktelt, o ziurek jau repeckojam i penkta.... bigsmile.gif
Maniskis irgi apsiramina, kai pirstuka apsikabina lotuliukas.gif
O siandien ryte tai buvo juoko: burzge, knirksejo, rekavo, tai atsukau nugara. Klausau - tyla. Atsisuku - miega  lotuliukas.gif  Tai kad putem i aki iki 12 val. thumbup.gif
As netgi kalkingo vandens neduodu, o ka jau kalbet apie nevirinta... Tas pats kas is balos pasiulyt... Cia ne iseitis, o ramuneliu arbata, geriama kiekviena diena, sunaikina visa mikroflora - irgi blogai. Skaiciau straipsni, kad jokiu zoliniu arbatu nereikia vaikams duoti, kol maitinamas MP. drinks_cheers.gif


nu, as manau, yra tinkama pankoliu arbatele thumbup.gif
mes jos is pradziu nemegom, o dabar su mielu noru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Margiriene @ 2009 01 17, 16:13)
sveikutes 4u.gif
nu, as manau, yra tinkama pankoliu arbatele  thumbup.gif
mes jos is pradziu nemegom, o dabar su mielu noru  wub.gif

Labukas,

O kam ta pankoliu arbata naudinga? Maciau jaja zindyviu arbatos sastate drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 17, 17:28)
Labukas,

O kam ta pankoliu arbata naudinga? Maciau jaja zindyviu arbatos sastate drinks_cheers.gif



Kad pilvuko nepustu.Ji vartojama nuo 4men.Aplamai arbatas patarciau pirkti tik spec.ir pagal amziu,o ne savo nuomone kazka duoti ax.gif
Atsakyti
4u.gif Na teko ir man mociutes recepta isbandyt, kai mazgiukui pute ziauriai vidurius, daviau 8 kmynu sekleliu arbarytes 2 saukstukus. Padejo. Atidaviau pagarba zilagalviu patirciai. Taciau tuo viskas ir baigesi.... ax.gif
Atsakyti