Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

mes siandien visa diena prisitraukimus darome lotuliukas.gif maziukas baby gym`e kad pasigauna zaisliuka, isikimba ir keliasi i virsu bigsmile.gif net issigandau, kad sulauzys biggrin.gif pasikelia galvyte ir nugaryte gera sprindy thumbup.gif dar naujas pratimas-pupsodamas bounceryje kad ir prisegtas dirziukais,sugeba apsiversti ant pilvo blink.gif tada klykia bele kaip, nes gi bounceris idubes, o jis pakrenta ant pilvo doh.gif negaliu palikti vieno anei minutei schmoll.gif

siandien po triju dienu pertraukos pakakojo unsure.gif pirma karta taip ilgai uzsilaike... o jau bezdaliukai vakar ejo, tai doh.gif blink.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(mamyčiux @ 2009 01 14, 22:55)
Labutis mamytės,
Priimkit ir mus į savo tarpą.
Norėčiau ir aš pasigirti dėl savo dukrytės yess.gif  yess.gif  yess.gif  yess.gif
Mes jau turime antrą dantuką. bigsmile.gif  Šiandien jau ragavome Hipp košytės. essen.gif Dėl fizinių pasiekimų tai mes jau pasiverčiame ant šono vieno paskui galime ir ant kito, tačiau dar patys neapsiverčiame ant pilvuko. Mano mažoji jau nuo trečio mėn. bando sėstis t.y kelia galvytę ir labai dėl to mūsų raumenukai pavargsta. Be to kiek girdėjau tai nepatartina vaikučių sodinti dabar ypač mergaičių. Tik nežinau ar tai pletkai ar tiesa, bet stengiuosi kad kuo mažiau kad ji sėstusi. O šiaip tai ji labai aktyvi dabar nebeguguoja o ūkauti pradėjo, o kads kalba būtų įtikinamesnė tai ir rankytėmis mojuoja ir kojytėmis spardosi.  hihihi.gif



jau antras dantukas? thumbup.gif pas mus tai seilytes upeliais teka, i burnyte lenda viskas kas papuola po ranka, bet dar niekas neisdygo ax.gif labai jau laukiam su teveliu to pirmojo dantuko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgutex: 15 sausio 2009 - 20:33
QUOTE(dolly` @ 2009 01 15, 19:48)
mes siandien visa diena prisitraukimus darome lotuliukas.gif  maziukas baby gym`e kad pasigauna zaisliuka, isikimba ir keliasi i virsu  bigsmile.gif  net issigandau, kad sulauzys biggrin.gif pasikelia galvyte ir nugaryte gera sprindy thumbup.gif  dar naujas pratimas-pupsodamas bounceryje  kad ir prisegtas dirziukais,sugeba apsiversti ant pilvo blink.gif  tada klykia bele kaip, nes gi bounceris idubes, o jis pakrenta ant pilvo doh.gif  negaliu palikti vieno anei minutei schmoll.gif

siandien po triju dienu pertraukos pakakojo unsure.gif  pirma karta taip ilgai uzsilaike... o jau bezdaliukai vakar ejo, tai doh.gif  blink.gif


Na dabar pas mane tas pats darosi rolleyes.gif Nei minutei negaliu palikti vieno - verciasi, ima uz pirstu ir kad keliasi, iki atsistojimo Man net truputi baisu. Patinka, kai lyg ir pastatai ant kolyciu, tai tada patenkintas, nors ir zinau, kad negalima. Bet, jeigu ne, tai pyksta verysad.gif O po ligonines tai vakarais negaliu visai ramiai uzmigdyti - niurzga, net rekia aarba verkia iki isterikos,... Negali palikti: ir pikta, ir sirdi skauda.... Kartais atrodo, ad stogas vaziuoja, bet negli pykt unsure.gif

blink.gif Kai pradejau duoti bifolac, mano mazgiukas "kukoja" kiekviena diena.
Gydytoja prirase, taciau nepasake, kiek dienu gert. Gal kas turi praktikos? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 15 sausio 2009 - 21:59
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 15, 23:56)
Na dabar pas mane tas pats darosi rolleyes.gif  Nei minutei negaliu palikti vieno - verciasi, ima uz pirstu ir kad keliasi, iki atsistojimo Man net truputi baisu. Patinka, kai lyg ir pastatai ant kolyciu, tai tada patenkintas, nors ir zinau, kad negalima. Bet, jeigu ne, tai pyksta verysad.gif  O po ligonines tai vakarais negaliu visai ramiai uzmigdyti - niurzga, net rekia aarba verkia iki isterikos,... Negali palikti: ir pikta, ir sirdi skauda.... Kartais atrodo, ad stogas vaziuoja, bet negli pykt  unsure.gif

blink.gif Kai pradejau duoti bifolac, mano mazgiukas "kukoja" kiekviena diena.
Gydytoja prirase, taciau nepasake, kiek dienu gert. Gal kas turi praktikos? blink.gif

mes bifolaca geriam beveik nuo pirmojo menesio. o nustoti tai kaip ir nezadam. nes tik neduok pora dieneliu ir vel zaliai kokoja sad.gif o jus kaip maitinates, kad retokai tustinasi??? musiske tai buna padarius kaskart keiciant sauskelnes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 15 sausio 2009 - 22:46
blink.gif tai jusu maziuke kaip naujagime biggrin.gif
as skaiciau, kad maziukams augant, normalu kakoti reciau, kartais buna iki vieno karto per savaite... mat jiems augant praktiskai visas MP susinaudoja 4u.gif o nuo ko tas bifolac?
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 15, 22:44)
mes bifolaca geriam beveik nuo pirmojo menesio. o nustoti tai kaip ir nezadam. nes tik neduok pora dieneliu ir vel zaliai kokoja sad.gif o jus kaip maitinates, kad retokai tustinasi??? musiske tai buna padarius kaskart keiciant sauskelnes g.gif


Bifolac stiprina zarnyno veikla. Gerosios bakterijos. Mes pradejom jas gerti, kai pasigavom roto virusa. Tai israsant is ligonines prirase, kad atstatyti zarnyna po dehidratacijos ir viduriavimo. Anksciau kaip laikrodukas kukodavo kas antra diena, dabar kiekviena. Man akuseres irgi sake, kad maitinant MP gali tustintis karta per 10 dienu rolleyes.gif Na mes maitinames misriai. MP+semper, nes tik mano neuztenka nuo pat gimdymo namu. ax.gif

Paskutiniu metu labai neramiai miega, sukasi, malasi, kaip gyvas sidabras unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 15 sausio 2009 - 23:26
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 15, 23:44)
mes bifolaca geriam beveik nuo pirmojo menesio. o nustoti tai kaip ir nezadam. nes tik neduok pora dieneliu ir vel zaliai kokoja sad.gif o jus kaip maitinates, kad retokai tustinasi??? musiske tai buna padarius kaskart keiciant sauskelnes g.gif

Mano mazylei irgi taip, mes irgi geriam nuo gimimo, tik mum pediatre patare keitalioti bakterijas - gerem Bifolac, Yougurt, dabar geriam Gefillus - tai sitie jai geriausi 4u.gif Nors is esmes reiktu disbakteriozes tyrima pasidaryti tada nustatytu kokiu bakteriju truksta smile.gif
Ir dar pastebejau kad kai suvalgau ka nors su sokoladu tas kakus pazaliuoja - alergizuoja.

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 16, 00:20)


Paskutiniu metu labai neramiai miega, sukasi, malasi, kaip gyvas sidabras unsure.gif


Zinok ir mano taip miega - paguldau uz pusmetrio, o paskui prabundu su jos galvyte mano pazastyje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 16, 05:44)
Zinok ir mano taip miega - paguldau uz pusmetrio, o paskui prabundu su jos galvyte mano pazastyje  lotuliukas.gif

as to nevadinu neramiu miegojimu ax.gif paprasciausiai maziukas jaucia kur mama, tai per miegus ir slenka i ta puse, glaudziasi... maniskis ta pati daro wub.gif ir visada pabundu, tai veiduku i mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 09:09)
as to nevadinu neramiu miegojimu ax.gif  paprasciausiai maziukas jaucia kur mama, tai per miegus ir slenka i ta puse, glaudziasi... maniskis ta pati daro wub.gif ir visada pabundu, tai veiduku i mane smile.gif

nu mano prie to pacio dar burzgia, mojuoja rankom, reikalauja papo ir spjaudo soske mirksiukas.gif nakti soskes galiu net nekisti, net jei ir valgyt nenori vistiek papuka jai burnyten duok - apsizioja ir miega wub.gif
Ai dar kartais uztenka ranka paduot - apkabina po pirstuka i rankute ir ramu. Labai mamos reikia - prisiglausti. Man taip miela wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuwytes: 16 sausio 2009 - 08:33
tikrai wub.gif
maniskis labai megsta mano ranka apsikabinti kai buna labai pavarges rolleyes.gif
Atsakyti
Musu mazoji irgi per miegus "keliauja" smile.gif Tik ji keliauja po savo lovyte smile.gif Paguldau tiesiai, o atsikelia skersai lovytes guledama biggrin.gif
Atsakyti
jurgutex,keliames i 4ta menesiuka, matau jums jau virs mirksiukas.gif
Papildyta:
nusisnekejau doh.gif i 5ta!!!!!!!!!!
Atsakyti