Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(EgluteN @ 2009 01 13, 14:35)
O ji tau ir nakti taip pat smaguriauja? blink.gif

Nu nakti gal kas 2 valandas tongue.gif

QUOTE(EgluteN @ 2009 01 13, 14:40)
Zinok,jei atvirai pasakyti,tai ne nezinau del tu antru gandru...Gal kad labai laukiau sio nestumo,be proto norejau tapti mama ir butinai tureti sunu,tai...Gal man dar ta piroji euforija neatslugus,nors siaip pagal ideja tai ir 4vaikucius auginciau,kaip uosviene mano,bet matyt Gabrielius man bus isskirtinai ypatingas,ne vien del to,kad pirmas vaikutis.Bijau,kad ji visad mylesiu labiau,o tai butu neteisinga kito zmogucio atzvilgiu verysad.gif Juk mamos sirdis turi dalinti meile vienodai visiems savo maziukams...


Zinok as kai laukiausi pirmagimes turejau katineli ir tada galvodavau - kas bus jei as ta katineli labiau uz kudiki mylesiu doh.gif lotuliukas.gif Is pradziu antram kudikiui atsiradus jautiesi kaltas kad pirmam maziau demesio, bet veliau viskas stoja i vezes, myliu abi vienodai ir vyresnele labai dziaugiasi kad turi sese, tai man tada dvigubas dziaugsmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 13, 14:38)
Sutinku, kad nereikia ieskoti ligu, taciau profilaktiskai parodyt irgi reikia. Ne man nustatyti, kiek maziukui reikia D3 ir siaip kas jam yra geriausiai. Man nepavyksta nustatyti paciai, kad momenelio krasciukai minksoki ir reikia menesi padidinta doze  (5 lasiukus) gerti, tad jau geriau as nuvesiu pas gydytoja anksciau, nei po to bus dideliu problemu.

Juolab, kad musu gydytojai fainuoliai. Pamato maziukus, nusvinta sypsosi bei isklauso tavo visokias mintis ir paaiskina issamiai, kaip ir kas... mirksiukas.gif
Na einu saviski is lauko parsinest - valgyt laikas, bo paskui pyks  bigsmile.gif


Tai gerai,kad daktarai padorus,o man cia,nors ligonineje super buvo,kaip lt.dar nebuna,reikia paciai daugiau stebeti.Kas ne taip atrodo-skambinu gydytojai ,nesu cia vietoj paziureti.Iki siol susitvarkeme,tikiuosi ir toliau taip bus ax.gif O del D,tai cia niekas neduoda ir tikriausiai ne nezino,kad profilaktiskai duoti reikia doh.gif ziuriu tik ,kad patikrine paziuretu ar stiprus kauliukai ir pats lelius.Planuoju ir as sunyti veztis pas lt.pediatre rimtai apziurai,nes cia 8sav.aspziurejo ir tuo viskas baigesi,iki siol del tuberkuliozes skiepo baruosi,niekaip siuntimo neatsiuncia,o be ju laisko ligonine neregistruoja doh.gif Gimusiam rega,klausa patikrino,vitamina K suleido,pediatre apziurejo ar viskas jam gerai ir tiek.Del geltos uzsitesusios pati siuntimo ejau,nes jiems ATRODE,kad nuo pieno,o kad vaikui bilirubina patirinti nes jau 8sav.ir dar kaip apelsinas,tai ne i galva doh.gif Na,zodziu,geriau toliau ne nerasysiu,nes... gun_bandana.gif
Atsakyti
Zinau (kadangi mano sesuo emigravo ten) ir labai uzjauciu, nebent kokia pazistama butu. TEn (Anglijoj) netgi del skilusios kaukoles paracetamoli pasiulo... Bet yra ir dar kitas saunus dalykas - mamos visada geriausiai zino, ko truksta ir ko reikia (kad ir daktaro biggrin.gif ). Taip man labai faina akusere gimdykloj sake mirksiukas.gif O ji patinka labi daugeliui mamu...
Atsakyti
[quote=Zuwytes,2009 01 13, 14:45]
Nu nakti gal kas 2 valandas tongue.gif





Na tai mes irgi taip valgom,prie geros nuotaikos kas 3val.Buvo man cia kelias naktis po 5val.ismiegojes po pirmo ir tecio maitinimo,tai maniau jau link to,kad visa nakti miegos einame,bet kur tau... doh.gif


Nesupyk,bet nezinau ar vaika su katinu galima lygint,bet del " veliau viskas stoja i veaes"tu greiciausiai teisi.Tik manau antram vaikiukui reikia kad pati pribrestum,nes kitaip...as ir dabar manau,kad sunui brolio reikia,bet vien del to juk negimdysi,cia ne zaisla suneliui nupirkti ar suniuka,apie ateinanti zmogiuka reikia galvoti ir jam siluma jausti.


Atsakyti
QUOTE
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 13, 15:06)

Na tai mes irgi taip valgom,prie geros nuotaikos kas 3val.Buvo man cia kelias naktis po 5val.ismiegojes po pirmo ir tecio maitinimo,tai maniau jau link to,kad visa nakti miegos einame,bet kur tau... doh.gif
Nesupyk,bet nezinau ar vaika su katinu galima lygint,bet del " veliau viskas stoja i veaes"tu greiciausiai teisi.Tik manau antram vaikiukui reikia kad pati pribrestum,nes kitaip...as ir dabar manau,kad sunui brolio reikia,bet vien del to juk negimdysi,cia ne zaisla suneliui nupirkti ar suniuka,apie ateinanti zmogiuka reikia galvoti ir jam siluma jausti.

Nelyginu EgluteN - as tik noriu pasakyti kad kol neturi vaikucio viskas atrodo kitaip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuwytes: 13 sausio 2009 - 14:21
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 13, 15:01)
Zinau (kadangi mano sesuo emigravo ten) ir labai uzjauciu, nebent kokia pazistama butu. TEn (Anglijoj) netgi del skilusios kaukoles paracetamoli pasiulo... Bet yra ir dar kitas saunus dalykas - mamos visada geriausiai zino, ko truksta ir ko reikia (kad ir daktaro biggrin.gif ). Taip man labai faina akusere gimdykloj sake mirksiukas.gif O ji patinka labi daugeliui mamu...



Teisingai sake,va todel ir sakau,kad nereikia prisigalvot ,ko nereikia ,jei zmogiukas sveikas,o mamos sirdis visad pasakys,tai vadinasi nereikia tu 10daktaru nors kiti ir buvo,Zinoma,pasiteirauti reikia kodel,be taip,kad stai kitos buvo ir as noriu...na sorry,bet stupid.gif
O cia tada zinai biggrin.gif kaip yra ir taip,tiesa,viska paracetamoliu gydo,tikrai VISKA doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 13, 15:24)
Teisingai sake,va todel ir sakau,kad nereikia prisigalvot ,ko nereikia ,jei zmogiukas sveikas,o mamos sirdis visad pasakys,tai vadinasi nereikia tu 10daktaru nors kiti ir buvo,Zinoma,pasiteirauti reikia kodel,be taip,kad stai kitos buvo ir as noriu...na sorry,bet stupid.gif
O cia tada zinai biggrin.gif kaip yra ir taip,tiesa,viska paracetamoliu gydo,tikrai VISKA doh.gif

kai salia turi labai liudnu atveju tai nori ir sveika profilaktiskai parodyt 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 13, 15:40)
kai salia turi labai liudnu atveju tai nori ir sveika profilaktiskai parodyt  4u.gif



Turbut tavo tiesa.Gaunasi,kad Lt.per daug ziuri ,o cia beveik neziuri,oi... doh.gif As tai noriu pasiziureti ji,nes tiesiog sekanti dakataru apziura cia kai jam bus 8MEN.Manau jau gal truputi per didelis laiko tarpas,bus 4-4,5men.paprasysiu,kad Lt.pediatre apziura padarytu ir jei viskas gerai duok Dieve,tada tik tu 8men. su anglias lauksime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 13, 14:40)
kai salia turi labai liudnu atveju tai nori ir sveika profilaktiskai parodyt  4u.gif


aplink mane kaimynai irgi yra beveik bendraamziai, taciau visi alei vieno kaip priklauso - viena karta i menesi - veza mazuosius, o ir as neatsilieku... 4u.gif
As visada uz profilaktini pasitikrinima.... Cia kaip pas odontologa viena karta i pusmeti ir OK drinks_cheers.gif Ir tik as pati sprendziu pas ka ir kaip... As uz sveika prota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 13, 15:48)
aplink mane kaimynai irgi yra beveik bendraamziai, taciau visi alei vieno kaip priklauso - viena karta i menesi - veza mazuosius, o ir as neatsilieku... 4u.gif
As visada uz profilaktini pasitikrinima.... Cia kaip pas odontologa viena karta i pusmeti ir OK drinks_cheers.gif Ir tik as pati sprendziu pas ka ir kaip... As uz sveika prota thumbup.gif



Mes eidavome pradzioje kas savaite svertis ir "atseit apziuret vaikeli"po 28dienu,bet kai su ta uzsitesusia gelta nieko gero jie man nepasake apart savo "atrodo...turetu buti...",tai sveriu namuose,nes jam rengtis be galo nepatinka,o problemai iskylus rasausi pas G.P.arba Lt.pediatrei skambinu.Kol kas nematau reikalo profilaktiskai kas menesi tikrintis.Kas 2-3men.jei nera jokiu problemeliu-pakanka,bet cia jau mano nuomone,o be to-kekvienas vaikiukas laaabai individualus net ir sveikas ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 13, 15:02)
Mes eidavome pradzioje kas savaite svertis ir "atseit apziuret vaikeli"po 28dienu,bet kai su ta uzsitesusia gelta nieko gero jie man nepasake apart savo "atrodo...turetu buti...",tai sveriu namuose,nes jam rengtis be galo nepatinka,o problemai iskylus rasausi pas G.P.arba Lt.pediatrei skambinu.Kol kas nematau reikalo profilaktiskai kas menesi tikrintis.Kas 2-3men.jei nera jokiu problemeliu-pakanka,bet cia jau mano nuomone,o be to-kekvienas vaikiukas laaabai individualus net ir sveikas ax.gif


Na as nesiimu gincytis... drinks_cheers.gif
Bet ir taip gaunasi, kad skiepai ir patikra vienu metu musu seimos klinikoje, tad tiek tos cia bedos... Pas jus ten vienokia sistema, pas mus kitokia...
Uztatai man ramu, kai zinau, kad vaikelis ir priauga ir ugis jojo yra normalus... Ir skiepai laiku mirksiukas.gif

Valio sistemingumui ir profilaktikai lotuliukas.gif


Susidaro ispudis, kad pas jus ten pats sau gydytojas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 13 sausio 2009 - 15:19
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 13, 16:17)
schmoll.gif

Na as nesiimu gincytis... drinks_cheers.gif
Pas jus ten vienokia sistema, pas mus kitokia...
Uztatai man ramu, kai zinau, kad vaikelis ir priauga ir ugis jojo yra normalus... Ir skiepai laiku  mirksiukas.gif

Valio sistemingumui ir profilaktikai lotuliukas.gif
Susidaro ispudis, kad pas jus ten pats sau gydytojas



Tai vat butent,kad cia jokios sitemos nera,paprasiau vaika pamatuot,o ji man sako"kai 8men.bus",tai as taip blink.gif blink.gif -nesupratau...Tai kokia dar porofilaktika.Zodziu eik,sverk,turi klausimu klausk midwife's,kuri dazniausiai atsako"nu ,nezinau..."
Gincytis nera ko,diskutuojam juk cia,savo nuomone,patirti issakome.Vienoms atrodo dazniau,kitoms reciau kazka daryti reikia.visos mamos,bent didzioji dauguma,nes teko ir kitoki pazinti,savo vaikuciui tik gero nori drinks_cheers.gif
Atsakyti