Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 12, 21:03)
Sveikos smile.gif noreciau paklausti, pas kokius daktariukus esat vedusios jau savo vaikucius? Manoji tai jau buvo pas neurologa ir chirurga smile.gif gal dar reikia daktares klaust, ko nesiuncia pas koki okulista? net nzn kur reiktu dar eit, kad apziuretu mus smile.gif dekui uz informacija smile.gif  thumbup.gif

o mes tik pas ortpeda g.gif ir niekur daugiau nesiunte ir tyrimu nedare...idomu o nuo ko cia priklauso, kodel vienus lialiukus siuncia, o kitus- ne...
Atsakyti
4u.gif Manau, kad visi gydytojai prikaluso nuo seimos gydytytojo. Taciau ortopeda ir neurologa man jau gimdymo namuose pasake aplankyti skyriaus gydyoja. P okulista, kaip ir minejau, del tinklaines butina aplankyti neisnesiotukams (kaip mano mazgiukas) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 13, 13:38)
4u.gif  Manau, kad visi gydytojai prikaluso nuo seimos gydytytojo. Taciau ortopeda ir neurologa man jau gimdymo namuose pasake aplankyti skyriaus gydyoja. P okulista, kaip ir minejau, del tinklaines butina aplankyti neisnesiotukams (kaip mano mazgiukas) thumbup.gif

nu jau tavo tai visai ne mazgiukas - storulis greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 13, 12:56)
nu jau tavo tai visai ne mazgiukas - storulis greiciau  mirksiukas.gif

Vat ir neatspejai.... cool.gif Tik kad mes ji taip vadinam... 4u.gif
Paskutiniu metu labai alkanas, ypac kai grizom is ligonines... Valge kas 3, tai dabar nori kas 2 ... lotuliukas.gif Tik nakti ismega apie 5 val., kartais ilgeliau...
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 13, 10:21)


atleiskite uz nuomuone, bet susidaro ispudis , jog ieskote ligu ax.gif



Kaip pirstu i aki thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jei vaikas sveikas,tai kam jam tie daktarai?Cia juk ne vitaminas D,kad duoti profilaktiskai.Zinoma,visos mes cia rupestingos mamos,bet juk,mielosios-kas per daug-tas nesveika.
Papildyta:
[quote=dzhurga,2009 01 12, 19:31]
Sveikos.

Mano dukrytei ketvirtas menuo ipusejo, kelios dienos pasidare labai nerami, vis rekia, seilejasi, rankas i burna kisa, nezinau nei ka daryti. Galvoju gal dantukai, bet ankstoka ir nieko ten tokio burnoj nematau - na gal truputi dantenytes apacioj ryskesnes, o gal pienlige, nes vienoj vietoj baltas taskelis yr, bet tik vienas... Kaip manot, kas gali buti? Gal kokiu patarimu turit?

Vat ir mums tas pats ir nesuprantu kas sunuciui darosi g.gif Ketvirtadieni eisim pas midwife ir tegu paziuri jei aisku vel neisprogins akiu ir eilini karta pasakys:I don't know really..."Oi cia pas mane jos tokios,kad padek Dieve doh.gif .Daugiau nezino negu zino doh.gif Gali but ,kad teks lt.pediatrei skambintis vel.
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 13, 14:06)
Vat ir neatspejai.... cool.gif Tik kad mes ji taip vadinam... 4u.gif
Paskutiniu metu labai alkanas, ypac kai grizom is ligonines... Valge kas 3, tai dabar nori kas 2 ... lotuliukas.gif Tik nakti ismega apie 5 val., kartais ilgeliau...

Nesiskusk - mano kas valanda valgo ir tai nepatenkinta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 12, 14:26)
Zaidem su mergina ir pakutenau sonkauliukus - tai kad pradejo kvatot balsu  lotuliukas.gif  jau kad faina, toks zmogutis darosi  wub.gif



Tai jau tikrai,kad kudikeliai musu isaugo i mazycius berniukus ir mazytes mergytes smile.gif biskuti gaila,nes nepajusime,kai juos i darzeli,paskui i mokykla,dar veliau i gyvenima isleisme ir ne zenklo nebebus to mazo zmogaus ant ranku tiek naktu supuoto,myluoto verysad.gif As taip pat pasiziurejau nuotraukytes ana diena,pirma sypsena uzfiksuota po 24val.nevalinga,o dar toks uztines visas,toks mielas wub.gif paskui ziuriu sone i maziuka savo ,o jis ne tik ,kad neuztines ir sypsosi valingai,o dar ir aiskina man kazka savo kalbele soske.gif Skamba savanaudiskai,o vis del to noreciau ,kad jis toks maziukas dar kuo ilgiau pabutu,kai jam be galo taves ir tik taves reikia,kai taves pakalbintas jis taip nudziunga lyg jam visa pasauli kas but i delniuka ideja wub.gif nors kartais ir kantrybes truksta atlaikyti visus kapryziukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 13 sausio 2009 - 13:33
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 13, 14:30)
Tai jau tikrai,kad kudikeliai musu isaugo i mazycius berniukus ir mazytes merytes smile.gif biskuti gaila,nes nepajusime,kai juos i darzeli,paskui i mokykla,dar veliau i gyvenima isleisme ir ne zenklo nebebus to mazo zmogaus antranku tiek naktu supuoto,myluoto verysad.gif As taip pat pasiziurejau nuotraulytes ana diena,pirma sypsena po 24val.nevalinga kur uzfiksuota,o dar toks uztines visas,toks mielas wub.gif paskui ziuriu sone i maziuka savo ,o jis ne tik ,kad neuztines ir sypsosi valingai,o dar ir iskina man kazka savo kalbele soske.gif Skamba savanaudiskai,o vis del to noreciau ,kad jis toks maziukas dar kuo ilgiau pabutu,kai jam be galo taves ir tik taves reikia,kai taves pakalbintas jis taip nudziunga lyg jam visa pasauli kas but i delniuka ideja wub.gif

Nu kaip graziai tu cia wub.gif
O treju tai zinok dar labiau mielas vaikutis - tu jam taip pat visas pasaulis, bet jau gali pabendrauti, pakalbeti, pajuokauti wub.gif

Ir dar - nugi kai pirma isleisi i darzeli antra kviesk is gandru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 13, 14:25)
Nesiskusk - mano kas valanda valgo ir tai nepatenkinta  lotuliukas.gif



O ji tau ir nakti taip pat smaguriauja? blink.gif
Atsakyti
Sutinku, kad nereikia ieskoti ligu, taciau profilaktiskai parodyt irgi reikia. Ne man nustatyti, kiek maziukui reikia D3 ir siaip kas jam yra geriausiai. Man nepavyksta nustatyti paciai, kad momenelio krasciukai minksoki ir reikia menesi padidinta doze (5 lasiukus) gerti, tad jau geriau as nuvesiu pas gydytoja anksciau, nei po to bus dideliu problemu.

Juolab, kad musu gydytojai fainuoliai. Pamato maziukus, nusvinta sypsosi bei isklauso tavo visokias mintis ir paaiskina issamiai, kaip ir kas... mirksiukas.gif


Na einu saviski is lauko parsinest - valgyt laikas, bo paskui pyks bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 13 sausio 2009 - 13:42
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 13, 14:34)
Nu kaip graziai tu cia  wub.gif 
O treju tai zinok dar labiau mielas vaikutis - tu jam taip pat visas pasaulis, bet jau gali pabendrauti, pakalbeti, pajuokauti  wub.gif

Ir dar - nugi kai pirma isleisi i darzeli antra kviesk is gandru  mirksiukas.gif



Zinok,jei atvirai pasakyti,tai ne nezinau del tu antru gandru...Gal kad labai laukiau sio nestumo,be proto norejau tapti mama ir butinai tureti sunu,tai...Gal man dar ta piroji euforija neatslugus,nors siaip pagal ideja tai ir 4vaikucius auginciau,kaip uosviene mano,bet matyt Gabrielius man bus isskirtinai ypatingas,ne vien del to,kad pirmas vaikutis.Bijau,kad ji visad mylesiu labiau,o tai butu neteisinga kito zmogucio atzvilgiu verysad.gif Juk mamos sirdis turi dalinti meile vienodai visiems savo maziukams...
Atsakyti
Mano maziukas irgi labai ypatingas (karys nuo uzsimezgimo wub.gif ), taciau, jeigu Dievas duos,mielai tureciau ir dar viena. Ir nemanau, kad kazkaip nuskriausciau antraji. Taciau tai isskirtinai mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti