Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

Siandien mano mazgiukas pirma karta pats pasieme barskuti ir eme zaisti, tai tiek dziaugsmo buvo. Buvom pas neurologe siandien, tai dziaugemes kartu, kai saulyte juokesi ir savo rankytes ciupinejo... 4u.gif
Papildyta:
Turiu klausima Vilniaus mamytems:

Gal kas susidure su baseinu lankymu?
Noerciau smulkiau ka nors isgirsti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 12, 11:26)
Zaidem su mergina ir pakutenau sonkauliukus - tai kad pradejo kvatot balsu  lotuliukas.gif  jau kad faina, toks zmogutis darosi  wub.gif


drinks_cheers.gif tas tai tiesa- nebe kudikiai jau musu maziukai smile.gif
as taikai i foto paziuriu tai neatpazystu savo sunucio -jau taip pasikeite nuo pirmu dienu-mazas berniukas jau wub.gif
Atsakyti
Sveikos.

Mano dukrytei ketvirtas menuo ipusejo, kelios dienos pasidare labai nerami, vis rekia, seilejasi, rankas i burna kisa, nezinau nei ka daryti. Galvoju gal dantukai, bet ankstoka ir nieko ten tokio burnoj nematau - na gal truputi dantenytes apacioj ryskesnes, o gal pienlige, nes vienoj vietoj baltas taskelis yr, bet tik vienas... Kaip manot, kas gali buti? Gal kokiu patarimu turit?

O maniske pirma karta nuo pilvo ant nugaros apvirto gal kai buvo nepilni trys menesiukai, tai jau nebededu jos ant sofos, o ant zemes - na ne tiesiai, patiesiu ka nors, tuomet nebaisu ir palikti siek tiek viena
Atsakyti
QUOTE(dzhurga @ 2009 01 12, 19:31)
Sveikos.

Mano dukrytei ketvirtas menuo ipusejo, kelios dienos pasidare labai nerami, vis rekia, seilejasi, rankas i burna kisa, nezinau nei ka daryti. Galvoju gal dantukai, bet ankstoka ir nieko ten tokio burnoj nematau - na gal truputi dantenytes apacioj ryskesnes, o gal pienlige, nes vienoj vietoj baltas taskelis yr, bet tik vienas... Kaip manot, kas gali buti?

nu vat maniskei lygiai taip pat g.gif
Atsakyti
nu va, radau kompanijos vadinasi 4u.gif
as jau ir kamistad baby patepliojau - jei dantys kartais tai- ir pries maitindama speneli su soda pavalau-jei pienlige.
O nakty dar pro langa ziu - gi pilnatis, tai dar sove man i galva, gal cia pilnatis kalta...
Nu zodziu ko tik neprisigalvoju..
Atsakyti
Sveikos smile.gif noreciau paklausti, pas kokius daktariukus esat vedusios jau savo vaikucius? Manoji tai jau buvo pas neurologa ir chirurga smile.gif gal dar reikia daktares klaust, ko nesiuncia pas koki okulista? net nzn kur reiktu dar eit, kad apziuretu mus smile.gif dekui uz informacija smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 12, 20:03)
Sveikos smile.gif noreciau paklausti, pas kokius daktariukus esat vedusios jau savo vaikucius? Manoji tai jau buvo pas neurologa ir chirurga smile.gif gal dar reikia daktares klaust, ko nesiuncia pas koki okulista? net nzn kur reiktu dar eit, kad apziuretu mus smile.gif dekui uz informacija smile.gif  thumbup.gif

mes ir tik pas siuos du buvom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 12, 16:27)

Turiu klausima Vilniaus mamytems:

Gal kas susidure su baseinu lankymu?
Noerciau smulkiau ka nors isgirsti cool.gif

nea schmoll.gif niekad nelankiau. tik zinau kad Antakalnio poliklinikoj yra baseinas kudikiams. Bet ziema tai ka as zinau baisu kad nepersaltu g.gif
Atsakyti
Pati pirma menesi mes gavom siuntimus pas ortopeda, okulista ir neurologa. Ortopedas del klubu displazijos,okulistas - del akiyciu dugno, neurologas - del tonuso. Man sake, kad sie yra butini. Tiesa, okulistas butinas buvo del to, kad mes anksteliau gime, taciau turiu ppdrauge, kuri per velai nuvede pas okulista, tai dabar maziukui korekcija dare operacija, ko galima buvo isvengti.

g.gif


Del persalimu, tai straipsnyje skaiciau, kad vis tik persala vyresni vaikai, kai jau savarankiskai vaiksto, o maziukams tas negresia, bet juk cia tik mamytes reikalas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 12 sausio 2009 - 21:02
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 12, 21:03)
Sveikos smile.gif noreciau paklausti, pas kokius daktariukus esat vedusios jau savo vaikucius? Manoji tai jau buvo pas neurologa ir chirurga smile.gif gal dar reikia daktares klaust, ko nesiuncia pas koki okulista? net nzn kur reiktu dar eit, kad apziuretu mus smile.gif dekui uz informacija smile.gif  thumbup.gif

Sveikos 4u.gif
mes irgi tik pas chirurga ir ortopeda tebuvom, net pas neurologa nesiunte dar ax.gif su didziuoju pamenu jau tokiu metu ir neurologa ir chirurga ir ortopeda ir reabilitologa buvom aplanke ir masaziuku apturejo, bet jis man buvo gimes su hematoma, o kadangi mazoji gime sveikutele tai kol viskas gerai, tai niekur ir nesiuncia thumbup.gif ai, tiesa, kai svorio prastai augom, kraujo ir slapimo tyrimus darem tai tiek mirksiukas.gif
kaip keista, kad pas okulista taip anksti siuncia g.gif as pamenu maniskiui buvo 9 menesiai didziajam ir as itariau zvairuma, tai paprasiau siuntima, tai gydytoja sake,kad tik nuo metuku tesiuncia, bet dave siuntima, tai okuliste irgi stebejosi,kad mes tiek anksti atejom ax.gif liepe pasirodyti,kai 3 metukai sukaks, ens zvairumo nebuvo mirksiukas.gif ir nera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marecka: 12 sausio 2009 - 21:05
Tiesa, dar pas reabilitologa buvom, bet cia jau as pati paprasiau siuntimo, nes norejau, kad maziuka pamasazuotu, nes niekaip neapsisprende kokys tas jojo tonusiukas. Tad, kaip reabilitologas sake, mazazas ir manktsytes niekada nepamaiso. Mazgiukas akyse, bent jau mano 4u.gif , tarsi geriau judet pradejo, nors siaip ir taip judrus berniukas rolleyes.gif Dabar pati pramokau ir is interneto atsisiunciau mokomosios medziagos, tad darom visa tai namuose... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 12, 18:59)

g.gif
Del persalimu, tai straipsnyje skaiciau, kad vis tik persala vyresni vaikai, kai jau savarankiskai vaiksto, o maziukams tas negresia, bet juk cia tik mamytes reikalas... mirksiukas.gif

galiu pasakyti, kad tas straipsnis labai melavo biggrin.gif mano drauges maziuke susirgo gerklytes uzdegimu budama 6 men, nei ji vaiksto, nei sliauzioja!cia tas pats, kaip kad nuejus pasverti maziuko , paskiau sseselei, kad vakar jis turejo karscio truputi, tai ji "tokio amziaus leliukai negali tureti temperaturos" blink.gif negi man tada pasivaideno lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 12, 17:03)
Sveikos smile.gif noreciau paklausti, pas kokius daktariukus esat vedusios jau savo vaikucius? Manoji tai jau buvo pas neurologa ir chirurga smile.gif gal dar reikia daktares klaust, ko nesiuncia pas koki okulista? net nzn kur reiktu dar eit, kad apziuretu mus smile.gif dekui uz informacija smile.gif  thumbup.gif

atleiskite uz nuomuone, bet susidaro ispudis , jog ieskote ligu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 13, 10:21)
galiu pasakyti, kad tas straipsnis labai melavo biggrin.gif  mano drauges maziuke susirgo gerklytes uzdegimu budama 6 men, nei ji vaiksto, nei sliauzioja!cia tas pats, kaip kad nuejus pasverti maziuko , paskiau sseselei, kad vakar jis turejo karscio truputi, tai ji "tokio amziaus leliukai negali tureti temperaturos" blink.gif  negi man tada pasivaideno lotuliukas.gif


Mano drauge lanke baiseina su gal 5 men. leliuku tai jis ausu uzdegima apturejo verysad.gif as savo vyresniaja gal metuku nusivedziau i baseina pirma karta ir irgi ausu uzdegimas doh.gif svarbu labai gerai ausytes isdziovinti po maudyniu mirksiukas.gif
Atsakyti