Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo


Aha mano ir taip issiriecia - bet ji jau ir apsivercia kai nori, bet kai tingi taip taip issirietus veiksma stebi lotuliukas.gif

o jau kumstukus kad griauzia, ar bet ka ka i burnyte pasigauna doh.gif nu bet dantenytes apziurejau tai dar nepanasu i dantukus g.gif tai negi taip vaikas dar du menesius kankinsis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuwytes: 11 sausio 2009 - 16:59
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 11, 18:57)
Aha mano ir taip issiriecia - bet ji jau ir apsivercia kai nori, bet kai tingi taip taip issirietus veiksma stebi  lotuliukas.gif

o jau kumstukus kad griauzia, ar bet ka ka i burnyte pasigauna  doh.gif nu bet dantenytes apziurejau tai dar nepanasu i dantukus  g.gif tai negi taip vaikas dar du menesius kankinsis  unsure.gif

o jau seniai pati apsivercia ant pilvuko, mes dar ne g.gif tik ant soniuko blush2.gif
o i burna irgi viska kisa ka pagauna ir labai seilejasi, bet as ir apziurejau dantenytes, tai nesimato tu dantuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(marecka @ 2009 01 11, 18:20)
o jau seniai pati apsivercia ant pilvuko, mes dar ne  g.gif tik ant soniuko  blush2.gif
o i burna irgi viska kisa ka pagauna ir labai seilejasi, bet as ir apziurejau dantenytes, tai nesimato tu dantuku  g.gif

pirma kart 3 men ir 7 d. apsiverte wub.gif
Mano ne tik kad kisa viska - ji net verkia nu taip zurza ir trina ta burnyte tai skausmingai kisa kanda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 11, 19:30)
pirma kart 3 men ir 7 d. apsiverte  wub.gif 
Mano ne tik kad kisa viska - ji net verkia nu taip zurza ir trina ta burnyte tai skausmingai kisa kanda  doh.gif

ogo kokios saunuoles, akd taip anksti vartytis pradejot thumbup.gif mes matyt patingim, kam verstis paciai, jei amma padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 10, 02:08)
israse antibiotiku savaitei verysad.gif  ka darysi reikia gerti, o tai paskui beda didele gali buti... nu bet nebuvo jokiu guzu nieko, taip pokst ir pasidare verysad.gif

man taip pat buvo beuzsimezgantis mastitas, bet po kokiu 3iju savaiciu po gimdymo, pakilo 39 temp, ir krutys kaip akmenys doh.gif israse antibiotiku, bet sake gerti tik tuo atveju jei su paracetamoliu nenukris temperatura, ir su Garmastan masazavau labai daznai krutis, tai man praejo po poros dienu mirksiukas.gif

QUOTE(marecka @ 2009 01 11, 17:12)
ir tiesa, mano mazoji labai pradejo riestis guledama ant nugarytes, taip issiriecia, atsigula ant soniuko, o pakausis vos ne prie nugaros buna  doh.gif  toks jausmas kad tiek tiek betruksta ir apsivers ant pilvuko, ar jums taip nebuna? ji taip issiriecia, ypac jei koks zaisliukas ar serveteliu deze buna padeta kur uz galvos  doh.gif

Musu pipiras taip pat labai rieciasi, kartais taip issilenkia ir uzmiega galva atlenkes, tai kai iminga pataisau as ji, keistai man atrodo kad taip rieciasi, ir losia galvyte g.gif ir siaip ismoko spirtis guledamas kojytemis ir slenka kaip kirmeliukas per lovyte dubeni pakeles lotuliukas.gif viena ryta radau isiremusi su galva i lovytes vyges, gerai kad apsaugeles buvo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(marecka @ 2009 01 11, 18:37)
ogo kokios saunuoles, akd taip anksti vartytis pradejot  thumbup.gif  mes matyt patingim, kam verstis paciai, jei amma padeda  mirksiukas.gif

aha, saunuoliai kad jau vartotes, musu grazuolis tai nuo sonelio tik ant nugarytes visada apsivercia, nebeguli ant sono 4u.gif
Atsakyti
Mano mazgiukas pasiridena truputi ant sono arba nuo pilviuko ant son, lyg ant sono ilsedamasis, bet konkreciai tai dar ne. O jau kumstukas burnytej taigerai kad vienas, o ne abu kartais biggrin.gif Siandien labai irzlus kazko ir piktas ant mamos papo ax.gif Tai vos ikalbejau valgyt ir tai kai gerai nusiverke (nubaide oziukus)... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2009 01 11, 20:05)
Musu pipiras taip pat labai rieciasi, kartais taip issilenkia ir uzmiega galva atlenkes, tai kai iminga pataisau as ji, keistai man atrodo kad taip rieciasi, ir losia galvyte g.gif ir siaip ismoko spirtis guledamas kojytemis ir slenka kaip kirmeliukas per lovyte dubeni pakeles lotuliukas.gif viena ryta radau isiremusi su galva i lovytes vyges, gerai kad apsaugeles buvo ax.gif
Papildyta:

aha, saunuoliai kad jau vartotes, musu grazuolis tai nuo sonelio tik ant nugarytes visada apsivercia, nebeguli ant sono 4u.gif


maniske irgi slenka lotuliukas.gif siandien paguldziau tame kilimuke su zaislais, tai po kiek laiko,kai atejau, tai apsisukus visai po zaisliukus palindus, su ranka prisitraukus zaisliukus ir i burna susikisus doh.gif
o ant soniuko manoji jau senai nebeguli, gali prikamsyt akldru, kaip nori, ji vis tiek ant nugarytes atsigula, galvyte tik ant sono ,kai miega buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 10, 07:26)
mum irgi taip buvo tris kartus verysad.gif  btemperatura gerokai virs 39. man liepe gert paracitamoli ir daznai is tos kruties maitint. o dar krutis tepiau medum. bent man tikrai padejo, nors ir guzai buvo pradeje darytis. ir masaza dar sioki toki. sekmes tau gydantis, dolly wink.gif

aciu visoms uz linkejimus ir patarimus EgluteN 4u.gif
jau vakar temperatura nukrito, o siandien ir kruties nebeskauda bigsmile.gif tik vakar buvau labai sunerimus, nes praktiskai mazius valge tik is sveikosios-jau taip sumazejo pienuko pasiligojusioje unsure.gif galvojau , viskas, misinuka teks pradet duot, bet susitvarke viskas ir kaip po senovei MP valgom bigsmile.gif
ir masazavau , ir dusa kartsa leidau, ir salta kopusto lapa dejau... guzo isoreje nesijaute... nu svarbu viskas gerai, bet antibiotikus turiu pabaigt gert unsure.gif

QUOTE(19860526 @ 2009 01 11, 10:52)
Papildyta:
o del sedejimo mum daktaras grieztai uzdraude sodinti.sake jai vaikas pats be mamos pagalbos neatsideda tai ir negalima jo sodinti.kai pats isikibes atsises tada sake prasom ir sodinkit. rolleyes.gif

na, cia kiek pastebejau tai visos mamytes taip ir daro thumbup.gif
musiskis tai tik capt uz pirstu ir sedasi, kartais kai nutaiko proga tai ir i rankove isikimba, ir kad rieciasi, bando viska kas imanoma, kad tik gautu pasedet doh.gif wub.gif

jau antra diena kaip vel zirziliukas-svieciasi antras dantukas...
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 12, 01:57)

musiskis tai tik capt uz pirstu ir sedasi, kartais kai nutaiko proga tai ir i rankove isikimba, ir kad rieciasi, bando viska kas imanoma, kad tik gautu pasedet doh.gif  wub.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 12, 01:57)

musiskis tai tik capt uz pirstu ir sedasi, kartais kai nutaiko proga tai ir i rankove isikimba, ir kad rieciasi, bando viska kas imanoma, kad tik gautu pasedet doh.gif  wub.gif



lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Zuwytes,2009 01 09, 18:34]
Suprantu console.gif As mieganciai ikisdavau smile.gif
O misinuka kaip - geria? Gal ant papuko pyksta kad pienelis nebega g.gif

aga misinuka geria... as duda specialiai ta naujadymiams uzdejau, kad sunkiau traukt butu, kad nepriprastu prie lengvo traukimo unsure.gif
dar pastebejau, kad jei pamato buteliuka, tai papas neprokur netinka, bet jei pries tai buteliuko nemato, tada papuli prisileidzia bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 09, 18:52)
Mamytes, turiu tokia klausimeli.. mano mazyte be galo verkia, valgo mazokai.. daznai nori gerti, bet po to vel pravirksta.. pilvuko lyg ir neskauda, kojyciu neraito. yra be galo irzli. kai mociute ateina, tai ji leidzia jai pakandzioti zandukus, o ji be galo kasosi dantenas. kartais atrodo, kad tai galetu buti kalti dantukai. bet ji yra dar tokia mazyte ir buvo neisnesiota 4 savaites. ar tai gali buti dantukai? ar gal kazkas kitkas kaltas? smile.gif


man sitaip buvo, kai pasirodo vaika badu marinau... kadangi savo pieneliu maitinau, tai nezinojau kiek tiksliai suvalgo... o pasirodo nekazinka suvalgydavo... o arbateles gerdavo ! tik duok smile.gif mazyliui, pasirodo valgyt norejosi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saule.a @ 2009 01 09, 19:18)
jei mama pervargus, nuolat nervinga, nepades ir kibirai arbatu.


kas jokio nerimo pas mumi ner ... rupinuosi tik vaiku, viskuom kitu rupinasi tetukas... beto ir issimiegu gerai, nes vaikutis nuo 24 iki 11.30 pramiega (su vienu valgymu 5 val.)...
Atsakyti
Zaidem su mergina ir pakutenau sonkauliukus - tai kad pradejo kvatot balsu lotuliukas.gif jau kad faina, toks zmogutis darosi wub.gif
Atsakyti