Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(dolly` @ 2009 01 10, 03:08)
labai aiskiai, Helene 4u.gif  mes taip ir darom-pasiskaiciau knygeleje... bet ir ant keliu sodinu po truputi, ne visu svoriu, bet  po biskuti-pasidairo kelias minutes ir gana ax.gif

o mes tika is ligonines unsure.gif  diena pajutau skausmeli krutyje, vakarop pakilo temperatura... daktariuke apziurejo, sako mastito pradzia, labai saunuole, kad nelaukei, is karto atvaziavai... israse antibiotiku savaitei verysad.gif  ka darysi reikia gerti, o tai paskui beda didele gali buti... nu bet nebuvo jokiu guzu nieko, taip pokst ir pasidare verysad.gif

mum irgi taip buvo tris kartus verysad.gif btemperatura gerokai virs 39. man liepe gert paracitamoli ir daznai is tos kruties maitint. o dar krutis tepiau medum. bent man tikrai padejo, nors ir guzai buvo pradeje darytis. ir masaza dar sioki toki. sekmes tau gydantis, dolly wink.gif
Atsakyti
4u.gif Mano maziukas jau pats reikalauja sodinti ir galvyte laiko kaip ir parasyta. REikalauja grieztai. Ir taip graziai seda. Palaikau truputi ir vel guldau, nes gydytoja sake nepiknaudziauti. Siandien jau eisim i lauka, nes vakar buvo baisus oras, o siandien taip grazu lauke: saule, silta. Tikra ziema. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano ir jau galva pakelus, kojas pakelus rekalioja tipo sodink ja lotuliukas.gif labai graziai seda i pirstukus isikibus pati prisitraukia su trupuciu mamos pagalbos wub.gif ir sedi kokias 5 sek. daugiau neleidziu.
Nupirkau vakar l.faina BBC kedute maitinimui - isodinu (gal tiksliau iguldau ) i ja ir darausi sau valgyt o maze stebi blink.gif
Atsakyti
Maniskis tai kai mes valgom sedi automobilinej kedutej ir spokso spokso... Dabar jau ir suni pradejo stebeti. Ziuri viens i kita... O kasper BBC? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 10, 11:59)
Mano ir jau galva pakelus, kojas pakelus rekalioja tipo sodink ja  lotuliukas.gif  labai graziai seda i pirstukus isikibus pati prisitraukia su trupuciu mamos pagalbos  wub.gif  ir sedi kokias 5 sek.  daugiau neleidziu.
Nupirkau vakar l.faina BBC kedute maitinimui - isodinu (gal tiksliau iguldau ) i ja ir darausi sau valgyt o maze stebi  blink.gif

drinks_cheers.gif
mes irgi vis uz Mamos pirstuku pasikeliam, truputuka pasedim ir tada stojames thumbup.gif paklausom Mamos pagyru wub.gif ir ant rankyciu, apsikabiname wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 10, 13:20)
Maniskis tai kai mes valgom sedi automobilinej kedutej ir spokso spokso... Dabar jau ir suni pradejo stebeti. Ziuri viens i kita... O kasper BBC?  4u.gif

BeBe Confort mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,senbuves ir naujokes 4u.gif
Atsiprasau,kad taip pradingau is temeles blush2.gif Tiek reikalu turejau... doh.gif Lt.Ambasada,kol ten viska suderinau,paskui vertejai,veliau mothercare,nes lelius musu isaugo savo kosmonauto kombinezona,o kur dar namai,puodai ir pan. doh.gif Aisku nera taip viskas blogai,tiesiog daug dalyku susidejo i viena,bet gera zinia ta,kad mums dokumentukus per 2,5men.padarys thumbup.gif Tai galesime lekti kur panoreje biggrin.gif
Nupirkau siandien mazyliui musu siltas kelnytes ir striukute bei batukus pre-walk.Gryzome namucio uzdejau ant kojyciu,tai vaikuciui taip idomu buvo biggrin.gif
dolly,vargsele,na kaip cia tau taip tas mastitas verysad.gif ?Kad lengviau butu dar po karstu dusu pastovek,palengvina toks"kompresas"ne vien tik perpildytai krutinei MP,o ir kai ligeles prasideda smile.gif
Kazko man siandien nuotaika ne kokia,pykstu ant visko,be jokios rimtos priezasties,apart mazyli.Vyras visai siandien su manimi nesusikalba unsure.gif
Zuvytes,idomiai ten tau su tuo MP g.gif bet nemanau,kad mano atveju taip butu,nes kai kelioms paroms nutraukiau del uzsitesusios geltos,viena krutis praktiskai liko tuscia,joje ir tai maziau buvo ir ne pientraukis nepadejo niekas verysad.gif Matyt bus paveldejimas-mama mano neturejo pienuko verysad.gif O BBC - thumbup.gif ,bent mums.Mes loola-up turim su auto kedute smile.gif
O apie sedejima as gal jau ne neberasysiu doh.gif maniskis kitaip ir nepripazista,nebent stoveti ir sokneti.Tad turiu visa jo svori istisai ant ranku laikyti,kas yra 6,7kg.,kad stuburiukas apkrautas nebutu.Bet siaip vaikutis laaabai geras darosi ir pamiega po 2-3kartus per diena ir supranta truputi pazirzes,kad negalima istisai stoveti-sedeti.Paguldau ,pakalbinu ,o jam to ir uztenka,kalba,krykstauja meskuciui nosi kandziodamas biggrin.gif Va,tik tas kramtukas....kalasi,kalasi,o vis neprasikala.O skruostukai musu irgi vakare parausta,kada jam labiausiai niezti dantenytes.
Gerai,mergaites,begu,vyras vakariene ruosia,vyna pilsto bandydamas itikti,o as vis dar susiraukusi kaip pries koki PMS'a thumbup.gif O gal ir gerai taip,profilaktiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikinimai naujuju metu proga..sveikateles jusu zuikuciams,ir jums mamytes.
Atsakyti
o jum del tu autokeduciu daktarai nieko nesake? g.gif mes kai buvom pas ortopeda profilaktiskai barti smarkiai gavom del tos kedutes.sake tik max valanda galima joje leliu laikyti nes vaiko subiniukas yra suspaustas ir tipo slaunikaulis i dubinkauli neistatys gerai blink.gif liepe geriausia tik kenguriuke vaika nesioti kad kuo daugiau issizergus butu doh.gif ir vaikstyniu ateityje liepe vengti tipo ir jos vaikam blogai yra
Papildyta:
o del sedejimo mum daktaras grieztai uzdraude sodinti.sake jai vaikas pats be mamos pagalbos neatsideda tai ir negalima jo sodinti.kai pats isikibes atsises tada sake prasom ir sodinkit. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2009 01 11, 13:52)
o jum del tu autokeduciu daktarai nieko nesake? g.gif  mes kai buvom pas ortopeda profilaktiskai barti smarkiai gavom del tos kedutes.sake tik max valanda galima joje leliu laikyti nes vaiko subiniukas yra suspaustas ir tipo slaunikaulis i dubinkauli neistatys gerai blink.gif  liepe geriausia tik kenguriuke vaika nesioti kad kuo daugiau issizergus butu doh.gif  ir vaikstyniu ateityje liepe vengti tipo ir jos vaikam blogai yra
Papildyta:
o del sedejimo mum daktaras grieztai uzdraude sodinti.sake jai vaikas pats be mamos pagalbos neatsideda tai ir negalima jo sodinti.kai pats isikibes atsises tada sake prasom ir sodinkit. rolleyes.gif

Kol lelius maziukas - gal iki 3 menesiu ortopedas rekomendavo valanda per diena. Veliau vaikas sutvirteja galima ir ilgeliau.
Sodinti nelygu pasodinimui - gi laikai uz pazasteliu vaiko svori jis tik kad padety tokioj buna mirksiukas.gif . Zinoma tokiu maziuku pasodinus negalima laikyti.
O su ta kenguriuke tai ka as zinau - mano maziukei ji taip kirksniukus nutryne, o panesiojau gal tik kokias 15-20 min. doh.gif
Atsakyti
nesuprasi tu daktaru doh.gif ka kaip daryti geriausia yra
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2009 01 11, 14:52)
o jum del tu autokeduciu daktarai nieko nesake? g.gif  mes kai buvom pas ortopeda profilaktiskai barti smarkiai gavom del tos kedutes.sake tik max valanda galima joje leliu laikyti nes vaiko subiniukas yra suspaustas ir tipo slaunikaulis i dubinkauli neistatys gerai blink.gif  liepe geriausia tik kenguriuke vaika nesioti kad kuo daugiau issizergus butu doh.gif  ir vaikstyniu ateityje liepe vengti tipo ir jos vaikam blogai yra
Papildyta:
o del sedejimo mum daktaras grieztai uzdraude sodinti.sake jai vaikas pats be mamos pagalbos neatsideda tai ir negalima jo sodinti.kai pats isikibes atsises tada sake prasom ir sodinkit. rolleyes.gif

O del vaikstynes man kaip tik ortopedas sake, kad liuks thumbup.gif kad issigalvojimai, kad prasciau vaiksto, ar kad ant pirtu schmoll.gif sake, kai vaikas jau normaliai sedi galima drasiai sodinti, tik kad aukstis geras vaikstynes butu mirksiukas.gif o del ketdutes pamenu su pirmu irgi mums sake gerai, tik liepe padeti po sikniuku ranksluosti sulankstyta, kad taip neikristu mirksiukas.gif tai mazajam kazkur 2 su puse menesiuko buvo,kai ejom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(19860526 @ 2009 01 11, 16:49)
nesuprasi tu daktaru doh.gif  ka kaip daryti geriausia yra

man rodos reikia isklausyti, kas ka sako, o atsirinkti,kas tau labiausiai tinka mirksiukas.gif manau,kad kiekviena mamyte zino,kas jos mazyliui geriausia ax.gif
Papildyta:
ir tiesa, mano mazoji labai pradejo riestis guledama ant nugarytes, taip issiriecia, atsigula ant soniuko, o pakausis vos ne prie nugaros buna doh.gif toks jausmas kad tiek tiek betruksta ir apsivers ant pilvuko, ar jums taip nebuna? ji taip issiriecia, ypac jei koks zaisliukas ar serveteliu deze buna padeta kur uz galvos doh.gif
Atsakyti