Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 09, 18:08)
gerk daug skysciu, pamiegok kartu (salia) , daug ir daznai dek prie kruties  mirksiukas.gif


tik mazulis mano tokias dudas paleidzia kai papa duodu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dolly` @ 2009 01 09, 18:11)
na, siaip tai pieno atsiradima ir gamyba itakoja hormonai mamos organizme... jei ta kmynu arbata tokia jau stebuklinga, kodel mano draugei vistiek  pienas dingo, nors gere ja kibirais?!o as jos niekada negeriau ir pieno uztenkamai turiu.


va va, as visas arbatas su pienu geriu...
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 09, 15:11)
4u.gif  Na sianakt mes mieggojom nuo vakar vakaro 11 iki 7 val. ryto. Maziukas prabudo ir sypsosi, kadangi tik vakar grizom is ligonines. Buvom pagave ROTO virusa, bet gydytojai sake, kad laiku pagavau, tad vaikutis nedehidratavo ir uzteko tik 3 laseliniu... Ir vakar parvaziavom namo. Kaip maziukas dziaugesi namuose. Pabunda - sypsosi, o ligoninej = prabunda ir is karo verkt... Po sito viruso sakiau rankas po tris kartus plausiu  biggrin.gif  Kaip gera grizti namucio...

aaa, tai ne mes vieni cia tokie miegaliai drinks_cheers.gif
oi, sirgote....dziaugiames, kad tai jau praeityje 4u.gif maziukai dar labiau nei mes jaucia aplinka, tai kur neverks prabudes ligonineje... vargsiukas...
Atsakyti
Kas link pieno, tai man labai padejo zindyviu arbata irmiegas, nes pati irgi buvau rota pasigavus, nors galvojau, kad tik apsinuodijau... Staiga, tik po to supratau, pieno sumazejo, vaikas pyksta. Tai sugeriau vis indeli ir padejo. O kmynai ir chalva man ne pro kur... Tik i tualeta vare... Ir vidurius pute... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2009 01 09, 18:15)
tik mazulis mano tokias dudas paleidzia kai papa duodu  unsure.gif


Suprantu console.gif As mieganciai ikisdavau smile.gif
O misinuka kaip - geria? Gal ant papuko pyksta kad pienelis nebega g.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 09, 18:21)
Kas link pieno, tai man labai padejo zindyviu arbata irmiegas, nes pati irgi buvau rota pasigavus, nors galvojau, kad tik apsinuodijau... Staiga, tik po to supratau, pieno sumazejo, vaikas pyksta. Tai sugeriau vis indeli ir padejo. O kmynai ir chalva man ne pro kur... Tik i tualeta vare... Ir vidurius pute...  cool.gif

Sveika pasveikusi 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, turiu tokia klausimeli.. mano mazyte be galo verkia, valgo mazokai.. daznai nori gerti, bet po to vel pravirksta.. pilvuko lyg ir neskauda, kojyciu neraito. yra be galo irzli. kai mociute ateina, tai ji leidzia jai pakandzioti zandukus, o ji be galo kasosi dantenas. kartais atrodo, kad tai galetu buti kalti dantukai. bet ji yra dar tokia mazyte ir buvo neisnesiota 4 savaites. ar tai gali buti dantukai? ar gal kazkas kitkas kaltas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_siela @ 2009 01 09, 18:52)
Mamytes, turiu tokia klausimeli.. mano mazyte be galo verkia, valgo mazokai.. daznai nori gerti, bet po to vel pravirksta.. pilvuko lyg ir neskauda, kojyciu neraito. yra be galo irzli. kai mociute ateina, tai ji leidzia jai pakandzioti zandukus, o ji be galo kasosi dantenas. kartais atrodo, kad tai galetu buti kalti dantukai. bet ji yra dar tokia mazyte ir buvo neisnesiota 4 savaites. ar tai gali buti dantukai? ar gal kazkas kitkas kaltas? smile.gif

o kuo maitini? sunku nemacius pasakyti, gal ir dantukai g.gif sakyciau geriausia nuvezti parodyti daktarai - ar ne rachitas, ne mazakraujyste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2009 01 09, 18:15)
tik mazulis mano tokias dudas paleidzia kai papa duodu  unsure.gif
Papildyta:
va va, as visas arbatas su pienu geriu...



jei mama pervargus, nuolat nervinga, nepades ir kibirai arbatu.
Atsakyti
O as kazkaip nesuprantu, maniskei zandukai parausta ant vakaro, bet jie nekarsti, o rausvi, net temp matavau g.gif bet nera, 36.7, kazkur skaiciau,akd irgi kai dantukai dygsta gali parausti g.gif nes kazkaip ryte nebuna diena nebuna, ant vakaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(marecka @ 2009 01 09, 21:34)
O as kazkaip nesuprantu, maniskei zandukai parausta ant vakaro, bet jie nekarsti, o rausvi, net temp matavau  g.gif  bet nera, 36.7, kazkur skaiciau,akd irgi kai dantukai dygsta gali parausti  g.gif  nes kazkaip ryte nebuna diena nebuna, ant vakaro  g.gif

mano mazei po lauko zandukai buna paraude tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 09, 22:55)
mano mazei po lauko zandukai buna paraude  tongue.gif

tai kad siandine tam lauke tiek tebuvom kad i masina is masinos ir namo ax.gif o vakar buvom, gal rimati nuo lauko, as ir masciau, bet kad siandien jau tiek tegavo ji to oro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2008 12 17, 19:26)
Sveikos mamytes,
Pradedu nauja temete ta proga kad jau i 4 menesi zengiam 4u.gif
Ir iskart turiu klausima: kaip jusu vaikusiai kelia galvas kai bandot pasodint?
Maniske keltai dar nebando  doh.gif  as ja uz rankyciu kelt bandau o ji sikniuka kelia ir galva spauzia prie pagrindo  doh.gif  kazi o kaip jums sekas?
O gal kam panasiai yra buve?

Sveikos, musu vyrukas taip pat jau izygiavo i 4a menesiuka, kalbejot apie vaiku sodinima, mes lankom baseineli, ir ten taip pat kineziterapiaute pataria po truputi sodinti, tik dauguma mamu nezino kaip reikia taisyklingai sodinti vaika (sportuoti, kaip mes sakom): su viena ranka suimkit vaikiuko abi rankytes (kumsciukus), o su kita prispauskit vaikiuko keliukus, ir tada uz rankyciu kelkit ( ne i virsu, o sodinkit), tai vaikiukas graziai sedes,jam nekils dubuo, o smakriukas turi buti nusileides prie krutinytes thumbup.gif drinks_cheers.gif sekmes 4u.gif na gal aiskiai parasiau ax.gif
Atsakyti
labai aiskiai, Helene 4u.gif mes taip ir darom-pasiskaiciau knygeleje... bet ir ant keliu sodinu po truputi, ne visu svoriu, bet po biskuti-pasidairo kelias minutes ir gana ax.gif

o mes tika is ligonines unsure.gif diena pajutau skausmeli krutyje, vakarop pakilo temperatura... daktariuke apziurejo, sako mastito pradzia, labai saunuole, kad nelaukei, is karto atvaziavai... israse antibiotiku savaitei verysad.gif ka darysi reikia gerti, o tai paskui beda didele gali buti... nu bet nebuvo jokiu guzu nieko, taip pokst ir pasidare verysad.gif
Atsakyti