Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

jetau, kaip pavydziu toms mamytems, kurios savo pienelio dar turi... nezinau kas nutiko, bet prasidejus 3-am menesiukui mano pupulis pasirodo beveik badavo sad.gif gerai, kad su vyru susiprotejom, kad jis nedavalgo, tai nupirkom misinuka. o taip norejau bent iki 6 men savo pieneliu maitint sad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2009 01 08, 19:43)
jetau, kaip pavydziu toms mamytems, kurios savo pienelio dar turi... nezinau kas nutiko, bet prasidejus 3-am menesiukui mano pupulis pasirodo beveik badavo sad.gif gerai, kad su vyru susiprotejom, kad jis nedavalgo, tai nupirkom misinuka. o taip norejau bent iki 6 men savo pieneliu maitint sad.gif


zuziuka, tai gal ir musiske pabadavo kiek, bet kai pora dienu pakankinau ja lovoj prie kruties pridejus ir kmynu su soju grietinele kokius 3l isgeriau ir atsirado to pieniuko bigsmile.gif nes buvau prisiklausius, kad davus misinio mazyliai i kruti nebeziuri, o maitinti norejau pati.
o tu pamegink jai labai daznai duoti kruti. skaiciau, kad imanoma vel pradeti maitinti ir po kurio laiko (pvz jei mama sirgo, vartojo vaistus ir negalejo maitint)tai knygose raso, kad imanoma vel "atgauti"pieneli.
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 08, 18:52)
skaiciau, kad imanoma vel pradeti maitinti ir po kurio laiko (pvz jei mama sirgo, vartojo vaistus ir negalejo maitint)tai knygose raso, kad imanoma vel "atgauti"pieneli.


Idomu,idomu... g.gif O tai po kiek laiko cia galima atgaminti ta pieneli vel?Mes jau virs menesiuko misinuka valgom,viskas suitvarke,galvoju,jei atsigamintu,tai smagu mazyliui nakti butu vel MPpavalgyt... mirksiukas.gif Na,bet cia jau stebuklas butu musu atveju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2009 01 08, 18:43)
jetau, kaip pavydziu toms mamytems, kurios savo pienelio dar turi... nezinau kas nutiko, bet prasidejus 3-am menesiukui mano pupulis pasirodo beveik badavo sad.gif gerai, kad su vyru susiprotejom, kad jis nedavalgo, tai nupirkom misinuka. o taip norejau bent iki 6 men savo pieneliu maitint sad.gif

tai gali maitint pieneliu ir primaitint misinuku ax.gif
Papildyta:
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 08, 19:56)
Idomu,idomu... g.gif  O tai po kiek laiko cia galima atgaminti ta pieneli vel?Mes jau virs menesiuko misinuka valgom,viskas suitvarke,galvoju,jei atsigamintu,tai smagu mazyliui nakti butu vel MPpavalgyt... mirksiukas.gif Na,bet cia jau stebuklas butu musu atveju lotuliukas.gif

Zinok as kai nutraukiau pirmos merginos maitinima, tai iki pat kito nestumo (1.5 metu bigsmile.gif ) vis galedavau kelis lasiukus pienelio isspaust ir manau jei butu pora dienu kruti paciulpus tai butu vel gamyba prasidejus 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytes tik prisijungiau tai ir sveikinuosi su jumis visomis cia uzsukanciomis

user posted image
Atsakyti
labas Hexiuke 4u.gif

kaip miegojote, mamytes? vaikuciai?labas rytelis!
nezinau ar cia dziaugtis ar ne-mano maziukas pradejo ismiegoti nakti 7 val bigsmile.gif tas gerai, kad pailsiu ir as, issimiegu... bet kaip naktinis valgymas?gal tureciau ji zadinti?.. skaiciau, kad pats maistingiausias ir buna naktinis pienelis unsure.gif o jis ryte pavalges, dar "paskaito" knygele ir dar pora val pamiega blink.gif vat vakar nuejom liulia 11 vakaro, 6 val pabudo pusryciu si ryta, kol pavalgem, pampi pasikeitem, paskaitem-dar karta papuli apsiziojo ir po keliu minuciu, po 8 val uzmigo...tai tik po 10 is lovos issiritom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 08, 18:52)
zuziuka, tai gal ir musiske pabadavo kiek, bet kai pora dienu pakankinau  ja lovoj prie kruties pridejus ir kmynu su soju grietinele kokius 3l isgeriau ir atsirado to pieniuko bigsmile.gif  nes buvau prisiklausius, kad davus misinio mazyliai i kruti nebeziuri, o maitinti norejau pati.
o tu pamegink jai labai daznai duoti kruti. skaiciau, kad imanoma vel pradeti maitinti ir po kurio laiko (pvz jei mama sirgo, vartojo vaistus ir negalejo maitint)tai knygose raso, kad imanoma vel "atgauti"pieneli.

Galiu pritarti tavo nuomonei del krutines davimo kuo dazniau. Taip pat man gerai padejo kmynu arbata su pienu. Reikia tik noro, nes pas mane vienoje krutineje beveik nebebuvo pienuko, nes ilgai gydziau speneli nuo zaizdu... Bet su daznu maitinimu ir kmynu arbata viskas issisprende mirksiukas.gif
Atsakyti
dolly, siandien turbut miegu diena smile.gif mes vis tarpais pavalgydamos parpem iki 12.30, net dienos gaila pasidare blush2.gif
o del kmynu arbatos tai tikras stebuklas ! kadangi maniske beria jei piena vartoju, tai naudojam sojos grietinele. SUPER! visad tinkama vartoti:) niekad neprarugsta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 09 sausio 2009 - 17:00
niu, reiks turbut bandyt kazka daryt del to pienuko... nes kazkur skaiciau straipsni, kad net negimdziusios moterys pasiemusios is kudikiu namu mazyli, gali zindyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuziuka @ 2009 01 09, 17:58)
niu, reiks turbut bandyt kazka daryt del to pienuko... nes kazkur skaiciau straipsni, kad net negimdziusios moterys pasiemusios is kudikiu namu mazyli, gali zindyti  g.gif

gerk daug skysciu, pamiegok kartu (salia) , daug ir daznai dek prie kruties mirksiukas.gif
Atsakyti
na, siaip tai pieno atsiradima ir gamyba itakoja hormonai mamos organizme... jei ta kmynu arbata tokia jau stebuklinga, kodel mano draugei vistiek pienas dingo, nors gere ja kibirais?!o as jos niekada negeriau ir pieno uztenkamai turiu.
Atsakyti
4u.gif Na sianakt mes mieggojom nuo vakar vakaro 11 iki 7 val. ryto. Maziukas prabudo ir sypsosi, kadangi tik vakar grizom is ligonines. Buvom pagave ROTO virusa, bet gydytojai sake, kad laiku pagavau, tad vaikutis nedehidratavo ir uzteko tik 3 laseliniu... Ir vakar parvaziavom namo. Kaip maziukas dziaugesi namuose. Pabunda - sypsosi, o ligoninej = prabunda ir is karo verkt... Po sito viruso sakiau rankas po tris kartus plausiu biggrin.gif Kaip gera grizti namucio...
Atsakyti