Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėnuo

QUOTE(spalvota @ 2009 01 07, 16:11)
Norejau paklausti ar vedat savo vaikelius  lauka, kai toks saltis? Problema tame,kad maniskis niekiap kitaip neuzmiega tik lauke schmoll.gif O jei ir uzmiega,tai max valandai,o kai buna lauke,tai net 3 valandas pramiega...As tai apdangstau kaldra,kad vejas nepustu ir vezu...bet noriu pasidometi ka jus darot?

Dar isklio klausimelis...kai jus valot nosyte su juros vandeniu ar jums nebuna taip,kad ipurskus to vandens vaikelis labai daug seiliu (toki burbuliniu) isleidzia? Nezinau ar cia tik maniskis taip daro ar daugiau kam...

hm, gerai kad bent valanda pamiega, maniske po 20 min verysad.gif tai ir ji ir as nuo koto nusivare. laukan einam kai tik galim, bet dabar per pusnis ratai nevaziuoja, tai apklosciau ir i balkona. smagu, kad galit laukan islekt, ir as noreciau ax.gif
o juros vandens mes net nenaudojam blush-anim-cl.gif kai issimaudom su kosmetiniu pagaliuku isvalau ir tiek. naudojom kai maza slogyte buvo, bet burbulu nepavyko isgaut smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 07 sausio 2009 - 15:36
[B]marecka, ogo kokios spartuoles 4u.gif ir toliau taip!..

pumpotauksli, del tavo mazyles valgymo tai jaumatau kodel ji mazai suvalgo. ji paprasciausiai nespeja normaliai isalkti ir tik uzkandziauja kai jai taip daznai duodi papuli, o ne normaliai pavalgo... del to ir svoris nelabai auga ir atrodo, kad apetito nera... man taip akusere sake, nes kai tik mano mazius gime as irgi ta pati dariau kaip tu... blush2.gif pabandyk reciau, tikiu, kad daugiau prades valgyt!
Atsakyti
QUOTE(Gabytes mamyte @ 2009 01 07, 14:45)
:4u:Sveikos mergytes snd mano mayliai,gabytei lygiai trys menesiai,ir esu siek tiek susimasciusi,labai ji rieciasi,ar tai pozymis,akd nori sestis,beje ar butina pasitart su gydytoja,jei noriu mergytei duoti geruju bakteriju? g.gif

o del ko tu nori ju duoti ? As pvz duodu nuo gimimo iki dabar ir daktare sake iki 6 men dar gersim, nes mano mazyte tik gimusi antibiotiku 7 dienas gavo tai issibalansave viskas ir dar stafilokokai visoki lenda g.gif

QUOTE(spalvota @ 2009 01 07, 15:11)
Norejau paklausti ar vedat savo vaikelius  lauka, kai toks saltis? Problema tame,kad maniskis niekiap kitaip neuzmiega tik lauke schmoll.gif O jei ir uzmiega,tai max valandai,o kai buna lauke,tai net 3 valandas pramiega...As tai apdangstau kaldra,kad vejas nepustu ir vezu...bet noriu pasidometi ka jus darot?

Dar isklio klausimelis...kai jus valot nosyte su juros vandeniu ar jums nebuna taip,kad ipurskus to vandens vaikelis labai daug seiliu (toki burbuliniu) isleidzia? Nezinau ar cia tik maniskis taip daro ar daugiau kam...


I lauka vedu iki -10, kai jau salciau tai nevedu, o siandien dar ir tokia puga doh.gif

Del juros vandens - tai gal vaikas tiesiog spjauna nes tas vanduo tai surus ir neskanus, o ipurskus vistiek truputis i burnyte patenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 07, 17:53)
[B]marecka,  ogo kokios spartuoles 4u.gif ir toliau taip!..

pumpotauksli, del tavo mazyles valgymo tai jaumatau kodel ji mazai suvalgo. ji paprasciausiai nespeja normaliai isalkti ir tik uzkandziauja kai jai taip daznai duodi papuli, o ne normaliai pavalgo... del to ir svoris nelabai auga ir atrodo, kad apetito nera... man taip akusere sake, nes kai tik mano mazius gime as irgi ta pati dariau kaip tu...  blush2.gif  pabandyk reciau, tikiu, kad daugiau prades valgyt!

noreciau tuo tiketi DOLLI, bet kai daviau kas dvi valandas, tai valge lygiai tiek pat ir per men nepriaugo 300g aggressive.gif todel gydytoja patare nuolat duoti. vaje...ne nezinau kaip besielg...niu, manau, vistiek uzaugs, kad tik tokios bedos mus tepultu rolleyes.gif
Atsakyti
hmmm... nu net nezinau tada...gal tikrai reiktu kokio vitamino C... aisku, kad uzaugs, visi uzauga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 07, 16:31)
hm, gerai kad bent valanda pamiega, maniske po 20 min verysad.gif  tai ir ji ir as nuo koto nusivare. laukan einam kai tik galim, bet dabar per pusnis ratai nevaziuoja, tai apklosciau ir i balkona. smagu, kad galit laukan islekt, ir as noreciau  ax.gif
o juros vandens mes net nenaudojam blush-anim-cl.gif  kai issimaudom su kosmetiniu pagaliuku isvalau ir tiek. naudojom kai maza slogyte buvo, bet burbulu nepavyko isgaut smile.gif

O anksciau ismiegodavo ilgiau? O gal cia 4 menesio pieno krize - kai vaikas nori daugiau negu pasigamina, todel kuo dazniau valgys tuo greiciau pasiula atitiks paklausa mirksiukas.gif
As tai savo mergina isvarginu - pamankstinu, panesioju, pakalbinu, markstosi tai pakeciu sauskelne, tai ji po to kaip uzknarkia 2-3 valandas 2 kart per diena. Jei as salia miegu ir papa ikisu kai prabunda, tai ir visa para turbut taip miegotu lotuliukas.gif
Atsakyti
nu nors nusaukit mane, bet as neikertu kas tos menesines krizes yra doh.gif schmoll.gif vienur raso triju menesiu pieno krize, kitur jau keturiu menesiu... tai cia kas menesi ar kaip? blink.gif pas mus nebuvo jokios krizes nei menesio, nei 2-ju, nei 3-ju...
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 07, 19:22)
nu nors nusaukit mane, bet as neikertu kas tos menesines krizes yra  doh.gif  schmoll.gif  vienur raso triju menesiu pieno krize, kitur jau keturiu menesiu... tai cia kas menesi ar kaip? blink.gif  pas mus nebuvo jokios krizes nei menesio, nei 2-ju, nei 3-ju...

Pas mus buvo trecia menesi - valge ir valge, krutys minkstos, bet po kokios savaites intensyvaus ciulpimo wub.gif krutys vel buvo pilnos ir tada jau "tik" kas dvi valandas valgo tongue.gif
Atsakyti
aaaaaaa bigsmile.gif na dabar viskas aisku! dekui Zuvytes uz paaiskinima... jei tik tokia krize, tai jei ir buvo praziuirejau... o gal nebuvo g.gif turbut kad ne schmoll.gif
Atsakyti
pas mus tuomet atvirkstine pieno krize lotuliukas.gif
kai stengiuos kad viena kruti istustintu tai kitoj prisikaupe tiek, kad perslapo AVENTO daugkartiniai iklotukai ir rubai slapi - net skauda. ilindau i vonia, kad bent kiek pienelio nuspaust, o is tos kruties kad pradejo begt pieniukas, tai be perstojo 10 min. be jokio prisilietimo, varo kaip pientraukin...tikiu kad mistiskai atrodo, bet tikriausiai dar du vaikiukus galeciau pamaitint bigsmile.gif
nors tecia menesiuka irgi kiek maziau buvo, bet prireike tik popos dienu ciulpimo ir keliu piuodyniu kmynu arbatos essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 07 sausio 2009 - 23:14
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 08, 00:11)
pas mus tuomet atvirkstine pieno krize lotuliukas.gif
kai stengiuos kad viena kruti istustintu tai kitoj prisikaupe tiek, kad perslapo AVENTO daugkartiniai iklotukai ir rubai slapi - net skauda. ilindau i vonia, kad bent kiek pienelio nuspaust, o is tos kruties kad pradejo begt pieniukas, tai be perstojo 10 min. be jokio prisilietimo, varo kaip pientraukin...tikiu kad mistiskai atrodo, bet tikriausiai dar du vaikiukus galeciau pamaitint  bigsmile.gif
nors tecia menesiuka irgi kiek maziau buvo, bet prireike tik popos dienu ciulpimo ir keliu piuodyniu kmynu arbatos essen.gif

Nu mum grynai taip pat su pirmaja mergina buvo doh.gif tik i valgydavo kas 4 valandas ir dazniau ne nebandyk ikisti. kartais ir 8 val nevalgius isbudavo - cia kai 3- 4 men. verysad.gif priauginedavo atitinkamai po kelis simtus g per men.

O tu Pumpotauksli tikrai pabandyk nutraukti ta pirmini vandeninga piena, nes jo prisigeria skrandukas uzsipildo ir tada to paskesnio riebesnio neisiurbia. 4u.gif

Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
Mes siandien anksti ir nusiprause ir vitamina sugere ir susisukave ir papusryciave jau kokia valanda snekames,kumstukus griauziam ir krykstaujam thumbup.gif Kazkaip dazniau pamiega jis man,gal kad daugiau ryte,kaip jau rasiau,su juo zaidziu,salia bunu ir isdukinu,kaip Zuvytes sake.Pietu miegelio valanda ismiega ir dar pavakariu koki pusvalanduka.O kai uzmiega man ant krutines,tai matyt irgi visa para miegotu,kad tik mama nepadetu,net gailo vaikiuko,kaip tam mazam zmoguciui silimos ir meiles reikia wub.gif
Mes nuo Sausio 1-mos nieko gero nepriaugom,tik 100g,sveriau siryt unsure.gif Matyt stabilizuojasi augimas.Pagal literatura taip ir turetu buti,suneliui jau 14sav.Po kiek jusu mazyliai dabar priaugineja?
O del kriziu,tai mes turejom2-3men.krize,kai zmogiukas susipyksta su MP.Neeme,reke ir viskas doh.gif .Bet musu atveju kur nesusipyksi,jei tas pienas nemaistingas buvo.Na,jau cia visos zinote musu istorija verysad.gif
Del valgymo,man savaji teks truputi pakamuoti vel,nes pora dienu lesioja velei.Vel gryztam prie 90-120ml kas 1,5-2val doh.gif Tas pats ir nakti sianakt buvo.Gal ta balta dantenyte kalta g.gif Bet turim ir gera naujiena-9val.vakaro pavalge lovyteje,paklause lopsynes net mamai isejus uzmiegam pats thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 08 sausio 2009 - 13:45