Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Kerpena @ 2008 11 11, 16:39)
Gera pamokėlė  thumbup.gif

Coccinelos prašymu įkeliu panašiu principu megztą savo kepurėlę .

user posted image
Aš irgi mezgiau iš 100% merino vilnos. Viduje įsiuvau medvilninio trikotažo pamušalą.



QUOTE(Imen @ 2008 12 18, 10:12)
sveikutes  4u.gif
Misty   O ar kepuryte ziemai ne per plona, ar pamusaliuka siuvote is vidaus, nes manau kad vejas turetu perpusti ja laisvai  g.gif .

siaip ideja laaabai sudomino, tad esu pasiruosusi megzti kepurele, dekui uz tokia aiskia pamokele  4u.gif

Merginos, viena mano pazistama rusaite pamoke mane, kaip numegzt dviguma kepuryte. Panasiai, kaip KGT mezge dvieju spalvu. Tokia kepure butina megst ne ratu, bet kad viena sona tektu susiut. Pvz.nugarinej pusej. Taciau ji mezga visada vienos spalvos- principas toks-viena aki nukelia neismegsta, kita ismezga, sekancia nukelia ir t.t. Grizimas atgal toks, kad kuri buvo neismegsta akis, ja ismezgame, o kuri buvo ismegsta praeitoj eilej, ji nukeliama... tik siula reik visa laika laikyt taip, kad jis liktu "vidinej pusej "(tikiuosi supratot) cool.gif. Zodziu pabandykit gabaliuka nusimegst, kad ismoktumet pati principa.
Tiesa, rodos Kerpena taip aiskino megst raistelius... tokiu budu galima uzsidet ne 6akis, bet daug daugiau ir visa plota turet storo mezginio!

QUOTE(kgt @ 2009 01 19, 13:01)
Ačiū. aciuks.gif
kepurių temoj rašiau, kaip mezgiau - ėmiau abu siūlus, vieną akį mezgiau viena spalva (pvz, gerą -balta,) tada permečiau siūlus abu į kitą pusę ir mezgiau išvirkščią akį kita spalva, paskui vėl abu siūlai į kitą pusę ir t.t. Šonuose siūlus persukau, kad "neišsižiotų" mezginys. Žodžiu, mezgasi kaip paprasčiausias stulpelų raštas, tik siūlų spalvas reikia keist. Na, paaiškint sunkiau, nei parodyt, bet tikiuos suprantamai parašiau smile.gif

KGT, niekada nebandziau taip dvigubai megst dvieju spalvu kepures, bet taip iseina ja megst ratu, kaip iprastai?! Kadangi mezgant dviguba vienu siulu ratu megsti neiseina, butina veliau ja sujungt! g.gif Taip sakant be siuvimo siules?! g.gif Sauni ideja!!! Dabar galesiu savo ta rusaite dar pamokyt! tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirdukas: 23 vasario 2009 - 01:04
QUOTE(fishke @ 2009 02 22, 17:12)
noriu Misty arba kurios kitos mergaitės pagalbos  blush2.gif  padekit apsiskaiciuot kiek cm reik priekiui, ausytems, nugarai  ax.gif  galvytes apimtis 50 cm  mastau.gif  flirt.gif

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirdukas @ 2009 02 23, 01:01)
KGT, niekada nebandziau taip dvigubai megst dvieju spalvu kepures, bet taip iseina ja megst ratu, kaip iprastai?! Kadangi mezgant dviguba vienu siulu ratu megsti neiseina, butina veliau ja sujungt!  g.gif Taip sakant be siuvimo siules?!  g.gif Sauni ideja!!! Dabar galesiu savo ta rusaite dar pamokyt!  tongue.gif

Ratu puikiai mezgėsi. smile.gif Kadangi mezgiau nenukėlinėdama akių, tai atgal mezginiu grįžti nereikėdavo. Tik užbaigdama jau mezgiau spalvas atskirai, tą, kuri mezgant buvo vidinė, mezgiau pirmąją ir toliau blogom akim, o paskui "viršutinę" spalvą užbaigiau. Man bent jau, taip pasirodė lengviau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kgt: 23 vasario 2009 - 20:00
na pagaliau įveikiau šalmuką karsta.gif daug kartų ardžiau kol pavyko doh.gif kai išdžius - pasirodysim tongue.gif
tik va, ruošiuos užsakinėt siūlų kitai tokiai kepurei ( dydis labai panašus ) , tik nežinau kiek metrų sumezgiau į pirmąją kepurę doh.gif

ar užteks vieno matkelio 130 m unsure.gif ar imti du po 100 m g.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 02 27, 20:00)
na pagaliau įveikiau šalmuką  karsta.gif daug kartų ardžiau kol pavyko  doh.gif kai išdžius - pasirodysim  tongue.gif
tik va, ruošiuos užsakinėt siūlų kitai tokiai kepurei ( dydis labai panašus ) , tik nežinau kiek metrų sumezgiau į pirmąją kepurę  doh.gif 

ar užteks vieno matkelio 130 m unsure.gif ar imti du po 100 m  g.gif

va ir vaizdelis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 02 23, 13:09)


mane irgi tas pats domina, kaip apskaiciuot kiek akiu prieky turi but ir nugaroj?
Is dar kaip virsugalvyje siaurint, jei jau mezgi lygiu mezgimu?
Gal kas galetu atsakyt? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2009 02 22, 17:12)
noriu Misty arba kurios kitos mergaitės pagalbos  blush2.gif  padekit apsiskaiciuot kiek cm reik priekiui, ausytems, nugarai  ax.gif  galvytes apimtis 50 cm  mastau.gif  flirt.gif


g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2009 02 28, 21:32)
mane irgi tas pats domina, kaip apskaiciuot kiek akiu prieky turi but ir nugaroj?
Is dar kaip virsugalvyje siaurint, jei jau mezgi lygiu mezgimu?
Gal kas galetu atsakyt? blush2.gif


na aš nesulaukus atsakymo nusimezgiau šiaip ne taip lotuliukas.gif
na tai šiek tiek pasakysiu kaip dariau mirksiukas.gif
maniškės galvos apimtis apie 50 cm . Ausytėms jokių akių neskaičiavau, tiesiog mezgiau pagal Misty aprašymą 7 cm , plotis gavos apie 12 cm. Tada pridėjau 15 akių nugarai, apie 7cm . Pamezgiau nepilnai 3 cm ir tada jau pridėjau akių priekiui - 25 akis, apie 12 cm . Ir pirmyn su 5 virbalais. Siaurinau 6 vietose, sumegzdama po dvi akis 4u.gif
aišku, mezgant geriausia matuot ant vaikiuko 4u.gif
gal kiek padėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
Super pamokėlė, daugioau tokių būtų. thumbup.gif
Atsakyti
as irgi norejau grazu zodi sios temeles autorei pasakyti thumbup.gif 4u.gif labai naudinga ir idomi ir praktiska tema mirksiukas.gif
ir as ismokau megzti siltas su uzuoveja kepurytes:) papuosiau savo mazaji:)
ACIŪ labai 4u.gif

pradejau nuo kepurytes, o gavosi va visas toks kostiumas blush2.gif ir tik sios temeles deka rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
aciu,temos autorei uz siaunia ideja pamokyti visas,as niekada nesuprasdavau,kaip mezgamos tokios kepurytes,jau ismokau,aciu jums 4u.gif


QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 03 13, 20:26)

o cia grozis,super thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip apskaičiuot kiek akių reikia ausims, kiek priekiui ir nugarinei daliai? Nesigauna niekaip schmoll.gif
Jei darau pagal Misty tą patį dydį, tai gaunas, nes nusirašau, o didesniam nežinau kaip padalint unsure.gif
Atsakyti
Dar vienas šalmas biggrin.gif
user posted image

Bet su fotiku tai juodai susipykus, nei spalvos, nei vaizdas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 23 kovo 2009 - 16:24