Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Noriu padekoti Misty uz labai graziai ir aiskiai aprasyta kepureles mezgima... 4u.gif Mano kudikelis turbut nesusals ziema su tokiu salmiuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 12 18, 19:44)
Aš tai nesiuvu jokio pamušalo schmoll.gif Jei jau būna vėjas - dedu kapišoną mirksiukas.gif


dekui uz aisku atsakyma, na o as sakiau megziu dvigubu siuliuku, tampriau, vis sazinei ramiau smile.gif
butinai pasirodysiu kaip gavosimegzti pagal jusu pamokele 4u.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2008 12 18, 22:17)
Nu va, pagaliau prisiruošiau nufotinti savo kepurytę. Dabar jau ruošiuosi megzti savo kitai gražuolytei.

user posted image


wub.gif thumbup.gif thumbup.gif labai fainute,linksma kepuryte thumbup.gif
Atsakyti
ir mes pasirodom naujausiu darbeliu. is pradziu numezgiau, o po to daneriau ausytes ir virveles. dekoracijos nunertos ir prisiutos atskirai
user posted image
Atsakyti
Zhuvycia, šauni kepurė thumbup.gif
Atsakyti
Pasinaudojau pamokėle ir numezgiau iškart dvi smile.gif Kai kurių darbeliams neprilygsta ax.gif , bet taip degu noru parodyti, kad dar net neišskalbtą nufotkinau blush2.gif
Dėvėsim pagal nuotaiką (arba švarumą hihihi.gif ):
rožinė ir baltoji
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(kgt @ 2009 01 12, 13:02)
Pasinaudojau pamokėle ir numezgiau iškart dvi  smile.gif Kai kurių darbeliams neprilygsta  ax.gif , bet taip degu noru parodyti, kad dar net neišskalbtą nufotkinau blush2.gif 
Dėvėsim pagal nuotaiką (arba švarumą hihihi.gif ):
rožinė                                                          ir baltoji
user posted image user posted image

labai grazi kepuryte. O kaip cia jus mezgete tokia dviguba.
user posted image
Atsakyti
Na,ir mano pirmas salmukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū. aciuks.gif
kepurių temoj rašiau, kaip mezgiau - ėmiau abu siūlus, vieną akį mezgiau viena spalva (pvz, gerą -balta,) tada permečiau siūlus abu į kitą pusę ir mezgiau išvirkščią akį kita spalva, paskui vėl abu siūlai į kitą pusę ir t.t. Šonuose siūlus persukau, kad "neišsižiotų" mezginys. Žodžiu, mezgasi kaip paprasčiausias stulpelų raštas, tik siūlų spalvas reikia keist. Na, paaiškint sunkiau, nei parodyt, bet tikiuos suprantamai parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kgt @ 2009 01 19, 14:01)
Ačiū. aciuks.gif
kepurių temoj rašiau, kaip mezgiau - ėmiau abu siūlus, vieną akį mezgiau viena spalva (pvz, gerą -balta,) tada permečiau siūlus abu į kitą pusę ir mezgiau išvirkščią akį kita spalva, paskui vėl abu siūlai į kitą pusę ir t.t. Šonuose siūlus persukau, kad "neišsižiotų" mezginys. Žodžiu, mezgasi kaip paprasčiausias stulpelų raštas, tik siūlų spalvas reikia keist. Na, paaiškint sunkiau, nei parodyt, bet tikiuos suprantamai parašiau smile.gif

Aciu uz paaiskinima, manau kai megziu viskas bus gerai.user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 01 19, 14:55)
Na,ir mano pirmas salmukas ax.gif
user posted image



kaip miela ax.gif 4u.gif smile.gif gal yra kokia schemute? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 01 19, 17:09)
kaip miela  ax.gif  4u.gif  smile.gif  gal yra kokia schemute?  ax.gif  smile.gif

Mezgiau kaip kad sioje temoje pamokyta 4u.gif ax.gif O kepures snapiuka vaseliu prineriau,o ausytems mezgant palikau skylute,o po to primezgiau ausiukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 01 19, 14:55)
Na,ir mano pirmas salmukas ax.gif
user posted image

laabai grazu thumbup.gif
Atsakyti