Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Zhuvycia @ 2008 12 02, 22:20)
Aš jau irgi turiu kepurėlę, tik man su tais fotkinimais tai bėda, ir fotografė esu klaiki, ir, vos paėmus į rankas fotiką, reikia būti pasiruošus 44 kartus vis atsakinėti mažiesiems fotografams, kurie tik ir taiko paatys pačiupti fotiką, tai labai vargina  doh.gif  blush2.gif  Bet gal nutaikysiu progą, gal ir ant savininkės nufotkinsiu, tik aš mezgiau ne visai pagal Misty receptą - tiksliau, užsidegiau tai jos dėka, bet netyčia osinkoje radau tokios pačios kepurytės aprašymą, tik megztą... nuo viršaus smile.gif Labai buvo paprasta matuoti mezgant kepuriuką, kai pradedi nuo viršaus, todėl ir susigundžiau. Na, parodysiu, pažadu  bigsmile.gif O misty tai tikrai ačiū už tokią puikią pamokėlę. 4u.gif

butinai parodyk 4u.gif
as kaip tik dabar siaurinu ir ardau jau antra karta vis nepavyksta, kazkaip tai per staigiai susiaurinu tai per ilgai issitempia doh.gif vis netitaikau doh.gif
araba nuorodele idek osinkos, kita reiks bandyt nuo virsaus megzt gal geriau seksis ax.gif
Atsakyti
Dar nenufotkinau, bet va nuoroda i ta nuo viršaus mezgamą kep. http://forum.knitty....?showtopic=9109
Atsakyti
labukas 4u.gif
pagaliau pabaigiau savo pirma blyna - stai kepuriukas ka tik gimusei mergytei ax.gif

user posted image

aciu dar karteli uz pamokele mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shura: 04 gruodžio 2008 - 12:33
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 11 21, 00:20)
Žinom žinom, mezgėm ne kartą. O mezgamos jos net keliais būdais gali būti. Nors aš tai mezgu nuo to "šaliko" apačios: uždedu daug akių ir pamezgu tą šaliką kiek noriu ilgio. Jei noriu, kelias akytes kas kelinta eilė ties petukais sumezgu, kad gražiau gulėtų. Kai ateinu iki kakliuko, sumezgu dar daugiau akių ir tada jau mezgu tiesiai iki viršugalvio, o ten jau mezgu kojinės kulną, t.y. sumezginėju akis taip, kaip mezgant kulną. Padainu akis į keturias dalis, per vidurį du ketvirtadaliai, iš kraštų - po vieną ketvirtadalį. Tų ketvirtadalių susijungimo vietoje kas antrą eilę (t.y. visose gerosios eilėse) sumezgu po dvi akis. Kai visas akis iš kraštinių ketvirčių sumezgu iki galo, nutraukiu siūlą. Belieka susiūti "šaliką" pasmakrėje ir apmegzti keletą eilučių ripsu alink  veiduką. Vualia - šalmas baigtas. Oi, turbūt visiškai neaiškiai parašiau čia viską, baisiai noriu miego. Jei kas neaišku - klauskit, bandysiu išaiškinti kai nebenorėsiu miego biggrin.gif

Noriu savo dukrytei numegzti šalmą, bet nelabai suprantu iš jūsų aprašymo, g.gif gal galima aiškiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2008 12 04, 23:59)
Noriu savo dukrytei numegzti šalmą, bet nelabai suprantu iš jūsų aprašymo, g.gif  gal galima aiškiau rolleyes.gif



Nu taip ir maniau kad nieks nesupras doh.gif Bet, žinok, yra atskira tema apie kepures, tai ten yra tikrai nuoroda apie ta salmine kepure, paieškok mirksiukas.gif

Prašom užsukti čia
Atsakyti
Aš tokia mezgėja tesu, doh.gif tai ir nesusigaudau, bet pasinaršiau po kepurių temas ir kai pamačiau pavyzduką viskas aiškiau pasidarė, dabar pasinaudot beliko aprašymu ir kibt į darbą rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif


Misty O ar kepuryte ziemai ne per plona, ar pamusaliuka siuvote is vidaus, nes manau kad vejas turetu perpusti ja laisvai g.gif .

siaip ideja laaabai sudomino, tad esu pasiruosusi megzti kepurele, dekui uz tokia aiskia pamokele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2008 12 18, 12:12)
sveikutes  4u.gif
Misty   O ar kepuryte ziemai ne per plona, ar pamusaliuka siuvote is vidaus, nes manau kad vejas turetu perpusti ja laisvai  g.gif .

siaip ideja laaabai sudomino, tad esu pasiruosusi megzti kepurele, dekui uz tokia aiskia pamokele  4u.gif

man lygiai toks pats klausimukas kyla mastau.gif
Atsakyti
Aš tai nesiuvu jokio pamušalo schmoll.gif Jei jau būna vėjas - dedu kapišoną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 12 18, 18:44)
Aš tai nesiuvu jokio pamušalo schmoll.gif Jei jau būna vėjas - dedu kapišoną mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi nesiuvu jokiu pamusalu i kepurytes, jei jau vejas stiprus tai taip pat kapisona uzdedu ir thumbup.gif
Atsakyti
Nu va, pagaliau prisiruošiau nufotinti savo kepurytę. Dabar jau ruošiuosi megzti savo kitai gražuolytei.

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif labai linksma kepurytė
Atsakyti