Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Misty @ 2008 12 01, 14:37)
Geriausia pasiskaičiuoti pagal pavyzdėlį, juk skiriasi siūlo storis, raštas, pagaliau ir mezgimo kietumas mirksiukas.gif

O kiek akių uždėjau - nebegaliu pasakyti, nes kepurėlė jau padovanota doh.gif


aciu uz greita atsakyma 4u.gif
nu reiks bandyt, matai norejau greit prasisukt blush2.gif
Atsakyti
Aš ir pasinaudojau pamokėle. Ačiū 4u.gif
tik su variacijom čia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 12 01, 21:21)
Aš ir pasinaudojau pamokėle. Ačiū 4u.gif
tik su variacijom čia biggrin.gif


kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
polo, gražu, šaunuolė thumbup.gif Džiaugiuosi, kad kažkam mano pamokėlė pravertė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 12 01, 22:37)
polo, gražu, šaunuolė thumbup.gif Džiaugiuosi, kad kažkam mano pamokėlė pravertė blush2.gif

Ačiū 4u.gif .Tu dar didesnė šaunuolė, kad tokią pamokėlę parašei thumbup.gif
Atsakyti
Labukas Misty,

gaila per vėlai tavo temikę užmačiau,būtų buvę lengviau, mezgiau ir aš pirmą savo gyvenimę kepurę. Principas panašus tik ausytes primezgiau atskirai. Reiks ir tavo variantą išmėginti. O štai manoji

user posted image
user posted image
Atsakyti
Graži kepurėlė wub.gif
Atsakyti
Ačiū Misty

Ar planuoji, dar kokią kepurytę pamokyti megzti?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2008 12 02, 09:48)
Ačiū Misty

Ar planuoji, dar kokią kepurytę pamokyti megzti?


hmmm g.gif tokių planų neturėjau, bet jei būtų kokių pageidavimų - galima sumąstyti ką nors unsure.gif

O gal kuri kita norėtų pasidalinti savo firminės kepurėlės "receptu"? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu saunuoles mezgejeles thumbup.gif
kaip jus greit tas kepures mezgat kaip blynus kepat... g.gif
jauciuosi leta kaip vezlys... blush2.gif
Atsakyti
Aš jau irgi turiu kepurėlę, tik man su tais fotkinimais tai bėda, ir fotografė esu klaiki, ir, vos paėmus į rankas fotiką, reikia būti pasiruošus 44 kartus vis atsakinėti mažiesiems fotografams, kurie tik ir taiko paatys pačiupti fotiką, tai labai vargina doh.gif blush2.gif Bet gal nutaikysiu progą, gal ir ant savininkės nufotkinsiu, tik aš mezgiau ne visai pagal Misty receptą - tiksliau, užsidegiau tai jos dėka, bet netyčia osinkoje radau tokios pačios kepurytės aprašymą, tik megztą... nuo viršaus smile.gif Labai buvo paprasta matuoti mezgant kepuriuką, kai pradedi nuo viršaus, todėl ir susigundžiau. Na, parodysiu, pažadu bigsmile.gif O misty tai tikrai ačiū už tokią puikią pamokėlę. 4u.gif
Atsakyti