Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(saulyte:) @ 2011 08 31, 19:28)
kas mezge si kepuriuka, gal padesit. kiek cm arba kiek akiu reiktu uzsidet 2 metu vaikui mezgant? nes kai uzsidejau 42 akis,  tai man tinka  wub.gif mezgu su 2,5 virbalais tik siulas nera plonas

idomus kepurės variantas, reikės pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz pamokele 4u.gif
pirmas blynas 4u.gif nekoks bet gal kitas geresnis bus smile.gif
[U]user posted image
turiu klausima 4u.gif kaip teisingai reikia platint,t.y.is vienos akies ismegzti dvi?gal kas turit koki paveiksleli? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 07, 11:47)
aciu uz pamokele 4u.gif
pirmas blynas 4u.gif nekoks bet gal kitas geresnis bus smile.gif



O man atrodo, kad pirmas blynukas netgi laaaabai vykes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 09 07, 13:21)
O man atrodo, kad pirmas blynukas netgi laaaabai vykes  thumbup.gif

na aciu,bet zinant kiek cia klaidu... doh.gif daug ko nemoku,darau savaip,norisi teisingai ismokti smile.gif nemoku graziai ausyciu platint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 07, 13:40)
na aciu,bet zinant kiek cia klaidu... doh.gif daug ko nemoku,darau savaip,norisi teisingai ismokti smile.gif nemoku graziai ausyciu platint verysad.gif

viskas čia gerai smile.gif . Mes klaidų nematom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 07, 12:40)
na aciu,bet zinant kiek cia klaidu... doh.gif daug ko nemoku,darau savaip,norisi teisingai ismokti smile.gif nemoku graziai ausyciu platint verysad.gif
Patarimas, uzdek ne pradedant ir baigiant eile, o taip: krastine akis, viena ismegsk, tada uzdek, paskui megsk iki priespaskutines akies ir vel uzdek. Galima ir dvi akis ismegzti ir tik paskui uzdet. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kas galėtumėt man pagelbėti su sschemute (liet.kalba). Iš anksto dėkojuuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 15:02)


Kai kepurytę mezgu lygiuoju raštu, mėgstu siaurinti šešiose vietose kiekvienoje eilėje vis sumegzdama po dvi akis (toks siaurinimas gerai matosi dukrytės raudonoj kepurėje). Nepamirškite - kad siaurinimo linijos būtų tiesios, vienoje eilėje sumezgate akį iš karės, kitoje iš dešinės.



Ir kodėl man taip nesigauna gražiai? g.gif darau taip,kaip kaip parašėt - vienoj eilėj sumezgu į kairę,kitoj - į dešinę.. bet gaunasi baisiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalij@ @ 2011 09 14, 15:53)
Ir kodėl man taip nesigauna gražiai?  g.gif darau taip,kaip kaip parašėt - vienoj eilėj sumezgu į kairę,kitoj - į dešinę.. bet gaunasi baisiai  doh.gif


Ar akis persuki, kad lygiai gultų? unsure.gif

Gali pasižiūrėti čia
Atsakyti
Lace, o koks čia raštukas tavo parodomos kepurytės? Gal kažkam ir taip aišku, bet aš išdrįsiu paprašyti schemutės blush2.gif Labai gražiai atrodo tokios smagios pynutės mažai galvytei... ax.gif Kaip tik jau numezgiau raištelius, bandysiu judėti toliau.
Atsakyti
Raštas ten paprastas, pynutė berods iš 4 akių, o tarpuose 2 blogos akys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 09 16, 15:44)
Raštas ten paprastas, pynutė berods iš 4 akių, o tarpuose 2 blogos akys 4u.gif


tikriausiai pataikiau, jau kažką panašaus raizgau tongue.gif
Atsakyti