Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(tecer @ 2011 04 21, 18:17)
Labai labai grazu!!!
Ir dar ne i tema- gal isduosit is kur silko siulus perkat?


Aš tai juos pirmą kartą išbandžiau, pirkau siūlų parduotuvėje prie ŠMC. Brangūs be proto - 50 g matkelis beveik 30 lt kainavo doh.gif Bet labai smalsu pabandyti buvo ax.gif
Atsakyti
O štai toks šalmukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2011 03 11, 11:11)
aciu uz pagyras  4u.gif
labai rekomenduoju tuos siuliukus kepurem, nu nerealiai malonus, maciau yra ivairiu spalvu. Siuliukai vadinasi VIP, sudetis 80 proc. lana vilna ir 20 proc. kašmyras. Rašo megzt su 3,5 nr. virbalais, as mezgiau su 2 nr., kaip kepurei norejau tankiau.

Sveikute
o kur jus pirkote tokius siuliukus ?
Papildyta:
QUOTE(Lace @ 2011 04 22, 06:55)
Aš tai juos pirmą kartą išbandžiau, pirkau siūlų parduotuvėje prie ŠMC. Brangūs be proto - 50 g matkelis beveik 30 lt kainavo doh.gif Bet labai smalsu pabandyti buvo ax.gif

o kiek gr. prireike jums kepurytei ? siuliukai ploni ?
ir tai randasi ŠMC ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 05 02, 03:55)
o kiek gr. prireike jums kepurytei ? siuliukai ploni ?
ir tai randasi ŠMC ? blush2.gif


Mezgiau 2 numerio virbalais, tai nėra tie siūlai visai ploni. Užteko vieno matkiuko.

Siūlų parduotuvė visai šalia Šiuolaikinio meno centro Vokiečių g. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 05 02, 07:00)
Mezgiau 2 numerio virbalais, tai nėra tie siūlai visai ploni. Užteko vieno matkiuko.

Siūlų parduotuvė visai šalia Šiuolaikinio meno centro Vokiečių g. 4u.gif

Aciukas smile.gif

nusipirkau ir as siu siuliuku, gaila kad spalvyciu nelabai buvo pasirinkimo berniukui,
bet jie man ploni pasirode, bet tokie fainuciai, labai patiko wub.gif
dabar reik kaskaip nusimegsti, bet to laiko man labai trugsta doh.gif idomu kiek kainotu pas mezgeja, jej duoti kad numegstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-dika- @ 2009 10 26, 12:14)
Ačiū Misty už pamokėlę. Aš šiaip kartais "panarplioju", bet kepurytę mezgiau pirmą kartą. Mano pirmasis blynas

user posted image


jetau, mano svajone. issisaugosiu foto jei galima... blush2.gif

bandysiu pagal misty schemuke megzt. jei gausis- svesiu!!!

-dika- o tu ten gerosiomis blogosiomis akimis mezgei? atrodo lengviau nei misty, tai gal bandysiu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2011 07 27, 21:36)
jetau, mano svajone. issisaugosiu foto jei galima... blush2.gif

bandysiu pagal misty schemuke megzt. jei gausis- svesiu!!!

-dika- o tu ten gerosiomis blogosiomis akimis mezgei? atrodo lengviau nei misty, tai gal bandysiu..  ax.gif

labai grazi kepuryte wub.gif
o as taip ir neprisirosiau numegsti, o siulus nusipirkau blush2.gif
Atsakyti
o čia mano megztas kepurukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2011 08 30, 21:02)
o čia mano megztas kepurukas  ax.gif



labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2011 08 30, 21:02)
o čia mano megztas kepurukas  ax.gif
user posted image

wub.gif wub.gif modelis koks savarbiausia. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 08 30, 21:05)
labai grazu  wub.gif



QUOTE(jurgitad @ 2011 08 30, 21:38)
wub.gif  wub.gif  modelis koks savarbiausia. wub.gif  thumbup.gif

prisidedu ir as prie pagyru ir kepuriukui ir modeliukui smile.gif na nieko nera geriau,kaip mezganti mama ir mezginiais/neriniais pasipuoses vaikutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2011 01 14, 14:16)
Štai jums kepurytės aprašymas 4u.gif

Kepurytės dydis: 1/3 - 6/9 - 12/18 mėnesių (2 - 3/4 metai)

Siūlų sąnaudos: 100-100-100 (150-150) g plona merino vilna

Megzta 2,5 numerio virbalais

Mezgimo aprašymas:
Apmesti 33-38-42 (46-50) akis. Mezgama ripso raštu. Pradedama megzti dešinėje mezginio pusėje didinant, o kairėje mažinant akių skaičių:
1-ma eilė (geroji mezginio pusė): 2 geros akys, 1 užmetimas, megzti gerom, kol ant virbalo liks 4 akys, 2 akis sumegzti kartu, 2 geros.
2-a eilė (blogoji pusė): megzti viską gerom akim, užmetimo akį išmegzti sukryžiuojant, kad nebūtų skylutės.
Kartokite šias dvi eilutes kol mezginys bus  5.5-6-6.5 (7-8) cm ilgio.
Dabar pradėkite mažinti dešinėje, o didinti kairėje mezginio pusėje:
Geroji pusė: 2 geros, 2 sumegztos kartu, megzti, kol liks 2 akys, užmetimas, 2 geros
Blogoji pusė:  megzti viską gerom akim, užmetimo akį išmegzti sukryžiuojant, kad nebūtų skylutės.
Kartokite šias dvi eilutes, kol mezginys bus  11-12-13 (14-16) cm ilgio.
Toliau pridėkite po 1 akį mezginio dešinėje pusėje kiekvienoje 4 eilėje, o mažinkite po  1 akį kairėje pusėje, kas antrą eilutę, kol mezginys bus 15.5-16.5-17.5 (18-19) cm ilgio. 
Toliau taip: Mažinti dešinėje pusėje kiekvienoje 4 eilutėje ir didinkite kairėje pusėje ant kas antrą eilutę, kol mezginys bus 21-21-22 (22-22) cm.

Dabar mažinkite po 1 akį kairėje pusėje, kas antrą eilutę ir didinkite po 1 akį dešinėje pusėje kas antrą eilutę, kol mezginys bus 25.5-27-28.5 (29-30) cm.
Tada mažinkite po 1 akį dešinėje pusėje kas antrą eilutę ir didinkite kairėje pusėje kas antrą eilutę, kol mezginio ilgis bus 31-33-35 (36-38) cm. Uždarykite akis.

Susiūkite "dantukus" kepurytės viršuje, tada susiųkite vidurinę siūlę. Numegzkite ir prisiūkite 16-18-20 (22-24) cm ilgio raištelius.
Sėkmės 4u.gif

kas mezge si kepuriuka, gal padesit. kiek cm arba kiek akiu reiktu uzsidet 2 metu vaikui mezgant? nes kai uzsidejau 42 akis, tai man tinka wub.gif mezgu su 2,5 virbalais tik siulas nera plonas
Atsakyti