Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Dar vieno "šalmuko" aprašymas - Prakutusio nykštuko kepurėlė

Ačiū Sazhai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2011 02 07, 09:41)
Va ir mano pirmas kepuriukas  wub.gif 

user posted image

mano lygiai tokia pat kepuryte busimam leliui, gali pagalvoti ,kad maniske megzta kepuryte cia ideta biggrin.gif spalvos typ top
Atsakyti
Na as cia, taip sakant, paciu laiku ant pavasario pasirodysiu tongue.gif Is tikruju numezgiau gal pries pora menesiu, bet niekaip neradau laiko nufotkinti.
Taigi mano pirmasis megztas salmukas, mezgiau be schemu, tiesiog is galvos, matuodama dukrai ant galvos. O rastelio marguma persipiesiau is..... gap kepuriuko tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
4u.gif LABAI GRAŽI NU PASAKA thumbup.gif
Gal jau kas nors narpliojat pavasarinukes, gal pasidalinsit idejom gal kas neriat iš kvadratelių nertų?ar dar kokių lenvai ir greit mezgamų pavasarinių kepuriukų ax.gif
Atsakyti
Zaniatja nu nuostabus kepuriukas sakyciau labai dailiai numegzta -saunuole. 4u.gif
Atsakyti
Mezgimas nera mano hobis, bet pamacius kokius Jus cia grozius kuriat ir man uzejo noras savo pipirui kazka sukurti.
Imsim virbalus ir bandysim biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras 4u.gif
labai rekomenduoju tuos siuliukus kepurem, nu nerealiai malonus, maciau yra ivairiu spalvu. Siuliukai vadinasi VIP, sudetis 80 proc. lana vilna ir 20 proc. kašmyras. Rašo megzt su 3,5 nr. virbalais, as mezgiau su 2 nr., kaip kepurei norejau tankiau.
Atsakyti
Sveikos mezgejeles smile.gif Didelis aciu Misty uz pamokeles. Musu visu kepuryciu pagrindas - Misty salmukai smile.gif Mazyliui neseniai nunarpliojau kepuryte pagal antraji aprasyma ir noriu siek tiek patikslinti (jei misty nesupyks ) 4u.gif Mezgiau is plonu merino vilnos siulu (flavia, 50g-200m), galvytes apimtis - 46 cm (8 men vaikiukas). Tai siulu sanaudos - 50 g vienai kepurytei. O tinkamas dydis 46 cm galvytei - pats didziausias, nurodytas aprasyme (atrodo 2-3/4 m). Musu apvalesne galvyte, tai tas dalis ant pakausio po 1 cm praplatinau, nes apvalesne galvyte kitaip atrodo kaip isprausta i ovala smile.gif
Sekmes darbuose smile.gif
Atsakyti
Tas pats modelis, tik pavasariui iš šilko siūlų numezgiau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 04 21, 15:25)
Tas pats modelis, tik pavasariui iš šilko siūlų numezgiau ax.gif

user posted image

labai grazu
Atsakyti
Dar viena ax.gif Šį kartą tunisietišku vašeliu nerta smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 04 21, 13:25)
Tas pats modelis, tik pavasariui iš šilko siūlų numezgiau ax.gif


Labai labai grazu!!!
Ir dar ne i tema- gal isduosit is kur silko siulus perkat?
Atsakyti