Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Sveikos!

noriu labai padekoti - puiki pamokele. numezgiau savo zaizai 42cm galvos dydzio... siai ziemai tiks smile.gif kitai megsiu rudeni, kai bus matyt, kokia galva bus, bet tikrai megsiu! nes kepuryte faina is pusvilnes gavosi ir silta!
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 01 25, 15:48)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Man tai pasaka esu pradžiamoksle bet gal ir pavyks 4u.gif Ačiū už nuorodą thumbup.gif

Zinoma pavyks wink.gif Pasidalinkit rezultatu siam forume 4u.gif
Atsakyti
megsiu savo mazei dar viena salmuka,kaip pacioj temos pradzioj.tik dabar nusipirkau geru angoriniu siuliuku,bus kaip zuikis rozinis biggrin.gif ir su pynutem bandysiu,kaip pavyzdyje nufotografuota bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,

As cia su klausimu, mergytes,kurios jau mezgete siuos grazuolius kepuriukus, ar jus pamusaliuko neisiuvate, ar vaikiukams neperpucia vejas Ausyciu g.gif ?

Dekui uz atsakyma, nes labai gundausi, ir jau senai, bet bijau kad nemokeciau pamusalo isiuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 01 30, 01:17)
Sveikos mezgejeles,

As cia su klausimu, mergytes,kurios jau mezgete siuos grazuolius kepuriukus, ar jus pamusaliuko neisiuvate, ar vaikiukams neperpucia vejas Ausyciu  g.gif ?

Dekui uz atsakyma, nes labai gundausi, ir jau senai, bet bijau kad nemokeciau pamusalo isiuti  4u.gif

Mano dama kadangi su kapisonu papildomai buna,tai kepuryte be pamusalo mirksiukas.gif Galima medziagine po apacia uzdeti dar.
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2011 01 25, 12:13)
Zinoma pavyks wink.gif Pasidalinkit rezultatu siam forume  4u.gif

4u.gif kai bus rezultatas butinai apsišviesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 01 30, 02:31)
Mano dama kadangi su kapisonu papildomai buna,tai kepuryte be pamusalo mirksiukas.gif Galima medziagine po apacia uzdeti dar.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
na merginos, reikia pagalbos ax.gif blush2.gif

na nusimezgiau as ta kepure, tikrai graziai atrodo,kol nepradedu as jos uzbaiginet, sumegzti akis, tada koki 5 cm pasimezga ir kampai gaunasi kur sumezgu po 2 akis. Uzbaigineju 4 vietose, kiekvienu apejimu aplinkui po 2 akis sumezgu g.gif nuardziau, is naujo mezgiau.. ale tas pats... ka daryt kad graziai susimegztu, nebutu kapuota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 01 31, 12:16)
na merginos, reikia pagalbos  ax.gif  blush2.gif

na nusimezgiau as ta kepure, tikrai graziai atrodo,kol nepradedu as jos uzbaiginet, sumegzti akis, tada koki 5 cm pasimezga ir kampai gaunasi kur sumezgu po 2 akis. Uzbaigineju 4 vietose, kiekvienu apejimu aplinkui po 2 akis sumezgu  g.gif  nuardziau, is naujo mezgiau.. ale tas pats... ka daryt kad graziai susimegztu, nebutu kapuota  blush2.gif

mirksiukas.gif bandykit nuimti šešiose vietose tada gražiau bus ir man kliuvo ta vieta.Pasiskaičiuokit kur norit nuimti kad butu vienodi tarpeliai šešiose ar penkiose vietose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 02 01, 09:14)
mirksiukas.gif bandykit nuimti šešiose vietose tada gražiau bus ir man kliuvo ta vieta.Pasiskaičiuokit kur norit nuimti kad butu vienodi tarpeliai šešiose ar penkiose vietose smile.gif

Aciu 4u.gif bandysiu, bevartydama sia tema pakeiciau nuomone apie siulu spalva, tad dabar visa nuardau, ir is naujo pradedu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 02 01, 01:33)
Aciu  4u.gif  bandysiu, bevartydama sia tema pakeiciau nuomone apie siulu spalva, tad dabar visa nuardau, ir is naujo pradedu  ax.gif

4u.gif SĖKMĖS įmeskit foto kai baiksit mirksiukas.gif
Atsakyti
Misty 4u.gif be galo dėkinga už kepurytės raštelio vertima 4u.gif

Va ir mano pirmas kepuriukas wub.gif

user posted image
Atsakyti