Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

[quote=WhiteMagic,2011 01 04, 01:04]
[quote=tecer,2010 01 16, 18:22]
Štai mano vaikinuko kepurė-šalmas:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Kazkas jau buvo prases paaiskinti kaip megzti virsutine dali sios kepures.
Ar kas nors zino kaip ta padaryti? Atsakymo kol kas neradau.
[/quote]


user posted image
Atsakyti
4u.gif ax.gif mūsų pirma blynas šalmiukas-buratinukas blush2.gif kt kartas gal bus gražesnis, bet visvien pasirodom
user posted image
ir mažasis modeliukas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
O aš išbandžiau naują šalmuko mezgimo būdą thumbup.gif Labai viskas gerai priglunda thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Misty, nuostabu... wub.gif Kaip išgaunate prieky tą pabangavimą? Aš įprastai vidury sumezgu tris,iš šoniukų po užmetimą, bet čia neįžiūriu tokių dalykų kažkaip..nu kaip gražu,negaliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2011 01 13, 16:46)
O aš išbandžiau naują šalmuko mezgimo būdą thumbup.gif Labai viskas gerai priglunda :

Galima plačiau? O kaip viršugalvyje megzta? ax.gif
Atsakyti
ai,čia ripsu,bet kažkaip šonu įtariu.. g.gif
Atsakyti
Mezgančioms angliškai kepurytės aprašymas čia.

Va taip atrodo nesusiūta rolleyes.gif

user posted image
[/quote]
Atsakyti
aš tai angliškų aprašymų išvis nekertu, nors su anglų kalba nesusipykus atrodo.. sad.gif Išklotinė tai atrodo gan paprasta bigsmile.gif Kaip tą viršugalvį tik sujungti ten,ant modeliuko neatrodo,kad būtų kažkaip suraukta ar susiūta.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2011 01 13, 17:13)
Mezgančioms angliškai kepurytės aprašymas čia

Ir aš atėjau pagirti kepuraitės, bet man įdomus dar vienas dalykas. Labai gražiai kraštai atrodo, nors keičiamas siūlas. Kaip tau tai pavyko padaryt? Ar čia yra koks triukas. Aš kai mezgu linijomis, tai vienas kraštas dailus gaunasi, o kitas, kuriame keičiu siūlus, ne.
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2011 01 13, 17:43)
Ir aš atėjau pagirti kepuraitės, bet man įdomus dar vienas dalykas. Labai gražiai kraštai atrodo, nors keičiamas siūlas. Kaip tau tai pavyko padaryt? Ar čia yra koks triukas. Aš kai mezgu linijomis, tai vienas kraštas dailus gaunasi, o kitas, kuriame keičiu siūlus, ne.


tas kraštas, kuriame siūlą keičiu, toks kietesnis gaunasi rolleyes.gif Bet kepurytėje aš jį ant viršugalvio susiuvau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Čili @ 2011 01 13, 17:33)
aš tai angliškų aprašymų išvis nekertu, nors su anglų kalba nesusipykus atrodo.. sad.gif Išklotinė tai atrodo gan paprasta bigsmile.gif Kaip tą viršugalvį tik sujungti ten,ant modeliuko neatrodo,kad būtų kažkaip suraukta ar susiūta.. g.gif


Susiūta ten mirksiukas.gif Rytoj gal modeliukas bus nusiteikęs papozuoti, parodysiu, kaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif
4u.gif vau Misty na liuksiška kepurytė thumbup.gif
labai labai gražu negaliu atsižiuret, bet kad anglų nė bum...gal bus galimybė kada lietuvišką nupasakojimą blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 13 sausio 2011 - 18:08
[quote=Misty,2011 01 13, 18:13]
Mezgančioms angliškai kepurytės aprašymas čia.

Va taip atrodo nesusiūta rolleyes.gif

user posted image
[/quote]
[/quote]

nu kokia liuks ideja - tikrai pasinaudosiu smile.gif
aciu uz nuoroda smile.gif
Atsakyti