Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(europosbamba @ 2010 11 29, 15:22)
Pasirodau ir as su savo pirmuoju salmiuku  blush2.gif



koks meilumas wub.gif mamyte auksaranke thumbup.gif
Atsakyti
Kokios čia grožybės! 4u.gif

Aš dar tik pradedanti mezgėja, bet vadovaujuosi visomis instrukcijomis, tikiuosi, pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 11 29, 12:43)
Sveikos,
Rodausi dar vieną, beveik eilinę šalmukinę kiepką, nepamainomas dalykas šaltukui spaudžiant  thumbup.gif
Tik šią, mezgiau keistai, nuo viršaus smile.gif
user posted image


Labai labai thumbup.gif
O gal galėtum pasidalinti info kaip mezgei?
Atsakyti
QUOTE(Disima @ 2010 12 06, 13:09)
Labai labai  thumbup.gif
O gal galėtum pasidalinti info kaip mezgei?

šitas kepuriukas pagal Misty pamokymus, jei neklystu. O jis labai išsamiai aprašytas šios temos kūrėjos pirmosiose žinutėse wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2010 12 06, 13:21)
šitas kepuriukas pagal Misty pamokymus, jei neklystu. O jis labai išsamiai aprašytas šios temos kūrėjos pirmosiose žinutėse wink.gif




misty pamokymai nuo raistuku, o chimera aiskiai pasake, kad mezge nuo virsaus ... beje as savo kepurytes irgi nuo virsaus mezgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 06, 14:08)
misty pamokymai nuo raistuku, o chimera aiskiai pasake, kad mezge nuo virsaus ... beje as savo  kepurytes irgi nuo virsaus mezgiau  mirksiukas.gif

Jo, mezgiau nuo viršaus, nes kai pradėjau dar išvis nežinojau kas gausis biggrin.gif bet tai esmės nekeičia, galima megzti taip pat ir nuo ausyčių, kaip Misty aprašius. 8 pynės, po 10a. tarpuose dar imezgiau spurgiukus, paprastai labai viskas, tik kad siūlai margi...
Atsakyti
O gal galit kas mane pamokyti kaip graziai akis nuleist blush2.gif As tik kaip kojine moku, o pas jus grazios, tiesios siules gaunas g.gif
Atsakyti
Labai gera temute! thumbup.gif

Pradejau ir as megzti.Dejau akis taip kaip ir pirmose zinutese nurodyta.Siuliukai storoki,tai kepure suaugusiam zmogui gavosi lotuliukas.gif
Bandysiu dar karteli megzti is plonesniu suliu.
Atsakyti
Kepuryte - salmukas dukrytei katytei biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auksela @ 2010 12 09, 13:12)
Kepuryte - salmukas dukrytei katytei  biggrin.gif
user posted image



Super. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nemoku megzti kepuriu visai.. Pasiskaiciau, bandysiu megzti. Tik reikia nusipirkti 5 virbalus.Ir sakykit ar tiks mano turimi siulai 50 proc. vilna, 50 proc akrilas? Ar megzti dvigubu siulu, kaz kuri mamyte rase, kad eme du siulus, kad butu storesne?

Atsakyti
Cia mano pirmasis salmiukas megstas :

Pasirodom smile.gif
user posted image
Atsakyti