Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Aš mezgiau irgi kepurytę tokiu būdu kaip šalmiukas, tik tas ausytes uzrisimui, tik aš pradėjau megzti ne nuo ausyčių užrišimui, o tas ausytes paskui surinkau akis ir primezgiau, tik iš foto nelabai matosi, bet neturėjau kitokios blush2.gif tokio tipo kepurės nešiojasi tai thumbup.gif
Dar norėčiau sužinoti, kaip mezgamos tokios kepurytės, kur kartu ir su "šaliku" per galvą maunamos, su skyle veidukui, nu nežinau, gal suprantat apie ką kalbu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2008 11 20, 21:18)
Aš mezgiau irgi kepurytę tokiu būdu kaip šalmiukas, tik tas ausytes uzrisimui, tik aš pradėjau megzti ne nuo ausyčių užrišimui, o tas ausytes paskui surinkau akis ir primezgiau, tik iš foto nelabai matosi, bet neturėjau kitokios  blush2.gif tokio tipo kepurės nešiojasi tai  thumbup.gif
Dar norėčiau sužinoti, kaip mezgamos tokios kepurytės, kur kartu ir su "šaliku" per galvą maunamos, su skyle veidukui, nu nežinau, gal suprantat apie ką kalbu.


Žinom žinom, mezgėm ne kartą. O mezgamos jos net keliais būdais gali būti. Nors aš tai mezgu nuo to "šaliko" apačios: uždedu daug akių ir pamezgu tą šaliką kiek noriu ilgio. Jei noriu, kelias akytes kas kelinta eilė ties petukais sumezgu, kad gražiau gulėtų. Kai ateinu iki kakliuko, sumezgu dar daugiau akių ir tada jau mezgu tiesiai iki viršugalvio, o ten jau mezgu kojinės kulną, t.y. sumezginėju akis taip, kaip mezgant kulną. Padainu akis į keturias dalis, per vidurį du ketvirtadaliai, iš kraštų - po vieną ketvirtadalį. Tų ketvirtadalių susijungimo vietoje kas antrą eilę (t.y. visose gerosios eilėse) sumezgu po dvi akis. Kai visas akis iš kraštinių ketvirčių sumezgu iki galo, nutraukiu siūlą. Belieka susiūti "šaliką" pasmakrėje ir apmegzti keletą eilučių ripsu alink veiduką. Vualia - šalmas baigtas. Oi, turbūt visiškai neaiškiai parašiau čia viską, baisiai noriu miego. Jei kas neaišku - klauskit, bandysiu išaiškinti kai nebenorėsiu miego biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 20 lapkričio 2008 - 23:20
QUOTE(belkaa @ 2008 11 20, 21:18)
Dar norėčiau sužinoti, kaip mezgamos tokios kepurytės, kur kartu ir su "šaliku" per galvą maunamos, su skyle veidukui

jei skaitai rusiskai:
Salmas
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 11 21, 01:50)
Žinom žinom, mezgėm ne kartą. O mezgamos jos net keliais būdais gali būti. Nors aš tai mezgu nuo to "šaliko" apačios: uždedu daug akių ir pamezgu tą šaliką kiek noriu ilgio. Jei noriu, kelias akytes kas kelinta eilė ties petukais sumezgu, kad gražiau gulėtų. Kai ateinu iki kakliuko, sumezgu dar daugiau akių ir tada jau mezgu tiesiai iki viršugalvio, o ten jau mezgu kojinės kulną, t.y. sumezginėju akis taip, kaip mezgant kulną. Padainu akis į keturias dalis, per vidurį du ketvirtadaliai, iš kraštų - po vieną ketvirtadalį. Tų ketvirtadalių susijungimo vietoje kas antrą eilę (t.y. visose gerosios eilėse) sumezgu po dvi akis. Kai visas akis iš kraštinių ketvirčių sumezgu iki galo, nutraukiu siūlą. Belieka susiūti "šaliką" pasmakrėje ir apmegzti keletą eilučių ripsu alink  veiduką. Vualia - šalmas baigtas. Oi, turbūt visiškai neaiškiai parašiau čia viską, baisiai noriu miego. Jei kas neaišku - klauskit, bandysiu išaiškinti kai nebenorėsiu miego biggrin.gif



QUOTE(lizarde @ 2008 11 21, 02:13)
jei skaitai rusiskai:
Salmas


Ačiū thumbup.gif
Bandysiu megzti, kai tik rasiu laikelio prisėsti.
Atsakyti
yra rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2008 11 23, 19:58)

nu liuksiškai, o aš sakiau tokia savo mažuliui megsiu pavasariui - iš kokiuų medvilninių... tongue.gif
Atsakyti
rim@, tikras grozis wub.gif
Atsakyti
rim@, puikiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū ax.gif pusei pagyrimų Misty perleidžiu biggrin.gif
Misty, norėjau paklausti dėl kepurytės užbaigimo. Aš tai kiekvieno virbalo kraštuose po dvi akis suėminėjau. Tu lyg rašei, kad 6 vietose ?g.gif Pas mane gaunasi 8.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 24 lapkričio 2008 - 10:14
QUOTE(rim@ @ 2008 11 24, 10:14)
Ačiū ax.gif pusei pagyrimų Misty perleidžiu biggrin.gif
Misty, norėjau paklausti dėl kepurytės užbaigimo. Aš tai kiekvieno virbalo kraštuose po dvi akis suėminėjau. Tu lyg rašei, kad 6 vietose ?g.gif Pas mane gaunasi 8.


manau, kad esminio skirtumo nėra.. mirksiukas.gif Aš siaurinu 6 vietose, bet galima 4 arba 8 kaip pas tave...

Kartais naudoju dar kitą kepurėlės siaurinimo būdą, ypač tinka, kai yra koks raštas /kiauraraštis: visas kepurytės akis sumezgu po dvi akis (sumažinu akių skaičių per pusę), pamezgu 1-2 cm, vėl sumezgu po dvi, vėl pamezgu 1-2 cm.. Ir taip, kol lieka koks 12 akių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
visos kepurytes thumbup.gif labai labai grazios, tokos grazios kad ir as susigundziau ismokti, tik va sustojau ties ta vieta kai reikia uzdeti akis priekiui, tarp ausyciu tai labai gerai nuotraukoj matosi suskaiciavau, o priekiui kiek???
man irgi reikia tokios mazytes kepurytes panausaus dydzio, buciau labai dekinga jei pamokeles autore pagelbetu ir parasytu kiek akiu uzdejo priekiui??? ax.gif

is anksto aciukas 4u.gif

kai jau pabaigsiu pasigirsiu ir as su nuotraukyte blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2008 12 01, 13:20)
Labukas  4u.gif
visos kepurytes  thumbup.gif  labai labai grazios, tokos grazios kad ir as susigundziau ismokti, tik va sustojau ties ta vieta kai reikia uzdeti akis priekiui, tarp ausyciu tai labai gerai nuotraukoj matosi suskaiciavau, o priekiui kiek???
man irgi reikia tokios mazytes kepurytes panausaus dydzio, buciau labai dekinga jei pamokeles autore pagelbetu ir parasytu kiek akiu uzdejo priekiui???  ax.gif

is anksto aciukas  4u.gif

kai jau pabaigsiu pasigirsiu ir as  su nuotraukyte blush2.gif


Geriausia pasiskaičiuoti pagal pavyzdėlį, juk skiriasi siūlo storis, raštas, pagaliau ir mezgimo kietumas mirksiukas.gif

O kiek akių uždėjau - nebegaliu pasakyti, nes kepurėlė jau padovanota doh.gif
Atsakyti