Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

čia mūsų šalmas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 10 31, 12:30)
čia mūsų šalmas:
user posted image

paaiskinkit kvailai, nu kaip numegsti ta salma , nu niekaip neikertu...
Atsakyti
Marti , super komplektukas thumbup.gif
O čia mano mažajam, bet tinka ir vyresniam smile.gif
user posted image

Son, aš naudojausi šita nuoroda http://lovelybaby.ucoz.ru/forum/6-3-1 ir kažkur 20 psl yra komentarų. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o man visgi neišėjo nei tos pirmos 6 eilės mezgimo "dviguba gumyte", nei nedašuto kaip ten ką po ko megzti.. Teks eiti gyvai pas mezgėjas konsultacijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 31, 19:19)
Sveikos, o man visgi neišėjo nei tos pirmos 6 eilės mezgimo "dviguba gumyte", nei nedašuto kaip ten ką po ko megzti.. Teks eiti gyvai pas mezgėjas konsultacijos unsure.gif

Viršugalvis mezgamas taip:
tos pirmos 6 eilės: užsimeti ant virbalo akių, kiek reikia. Geroj pusėj tik kas antrą akį išmezgi gerom akim, kitas akis perdedi ant virbalo neišmezgus. Blogoj pusėj išmezgi visas akis išvirkščiom.
numezgus tą kraštą, toliau 15cm: pirmą kaip visada nukeli neišmezgus, 3 geros, persuktas užmetimas user posted image , 8 geros , 2 sumegztos akys (atkreipk dėmesį kaip sumegztos video), 1 gera, 2 akys sumegztos paprastai į vieną gerą, 8 geros, persuktas užmetimas, 3geros akys, paskutinė visada išvirkščia. Iš blogosios pusės: pirma nukeliama ir iki galo išvirkščiom akim.
Pažiūrėk video 15 cm viršugalvio mezgimas , tik paskutinę geriau nukelk visada wink.gif
Tikiuosi supratai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 31 spalio 2010 - 18:44
QUOTE(kristinap @ 2010 10 31, 18:43)
Viršugalvis mezgamas taip:
tos pirmos 6 eilės: užsimeti ant virbalo akių, kiek reikia. Geroj pusėj tik kas antrą akį išmezgi gerom akim, kitas akis perdedi ant virbalo neišmezgus. Blogoj pusėj išmezgi visas akis išvirkščiom.


dėkui, bet aš pamėginau taip, tai man gaunasi tik kaip įprastas "1g+1išv." raštukas su vos ilkgesnėm akim,kažką ne taip darau.. sad.gif


Rusų foto atrodo lyg būtų galiukas dvigubas,toks perlenktas unsure.gif

Tie 15 cm labai labai aiškūs pažiūrėjus video,dėkui didelis 4u.gif


Gerai,tarkim viršugalvį nusimezgiau, į kurią pusę tada pasiduoti? biggrin.gif
Mat aš įpratusi megzti iškart viršugalvį su šonais, o tada jau riesti kaip kojinės kulną žemyn ir surinkusi akis ratu 5 virbalais platinti kakliuką... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 31 spalio 2010 - 18:56
QUOTE(Čili @ 2010 10 31, 19:48)
dėkui, bet aš pamėginau taip, tai man gaunasi tik kaip įprastas "1g+1išv." raštukas su vos ilkgesnėm akim,kažką ne taip darau.. sad.gif
Rusų foto atrodo lyg būtų galiukas dvigubas,toks perlenktas unsure.gif

Tie 15 cm labai labai aiškūs pažiūrėjus video,dėkui didelis 4u.gif
Gerai,tarkim viršugalvį nusimezgiau, į kurią pusę tada pasiduoti? biggrin.gif
Mat aš įpratusi megzti iškart viršugalvį su šonais, o tada jau riesti kaip kojinės kulną žemyn ir surinkusi akis ratu 5 virbalais platinti kakliuką... unsure.gif

Merginos, radau aprašymą, kaip numegzti "двойнaя резинкa" user posted image pirmiems 6cm thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ČIA!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
aciu merginos, ir as bandysiu smile.gif
Atsakyti
user posted image

pabandziau pagal aprasyma ir as salmuka toki megzti, tik papuosima toki sumasciau. reiks dabar su rasteliais ivairiausiais pabandyt numegzti iseigine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2010 10 31, 20:43)
Viršugalvis mezgamas taip:
tos pirmos 6 eilės: užsimeti ant virbalo akių, kiek reikia. Geroj pusėj tik kas antrą akį išmezgi gerom akim, kitas akis perdedi ant virbalo neišmezgus. Blogoj pusėj išmezgi visas akis išvirkščiom.
numezgus tą kraštą, toliau 15cm: pirmą kaip visada nukeli neišmezgus, 3 geros, persuktas užmetimas user posted image , 8 geros , 2 sumegztos akys (atkreipk dėmesį kaip sumegztos video), 1 gera, 2 akys sumegztos paprastai į vieną gerą, 8 geros, persuktas užmetimas, 3geros akys, paskutinė visada išvirkščia. Iš blogosios pusės: pirma nukeliama ir iki galo išvirkščiom akim.
Pažiūrėk video 15 cm viršugalvio mezgimas , tik paskutinę geriau nukelk visada wink.gif
Tikiuosi supratai  smile.gif

cia supratau a kaip toliau ta lenkima daryt rusu kalba- tamsus miskas
Atsakyti

gal galite isversti 10 pav aprasyma, ku tuos uzdejimus det g.gif My Webpage
Atsakyti
[quote=son,2010 11 02, 16:36]
gal galite isversti 10 pav aprasyma, ku tuos uzdejimus det g.gif My Webpage
PADEKIT
Atsakyti