Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Man irgi su dvigubu mezgimu neaiškumai blush2.gif

Pagal tą rusišką schemą pakibau ir ant 4 paveiksliuko, nesuprantu kaip išmegsti "2 vmeste protezkoj" ir po gerosios akies vėl "2 vmeste" unsure.gif Tai čia kaip tos 2 akys sumezgamos? Tikiuos suprasit mano klausimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 18, 15:35)
o kur nukeliat? sunku įsivaizduoti kažkaip tik iš žodžių..



na teisingiau butu gal taip, :viena aki ismezgam, kita nemezgant perkelti, sekancia vel ismezgam, paskui vel perkeliam nemezgant. mezgam 2iem virbalais, tai nuo vieno ant kito, ant kuriuo permezgam, ten pat eiles tvarka ir perkeliam. 4u.gif na nezinau ar paaiskejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 18 spalio 2010 - 15:25
QUOTE(liamuna @ 2010 10 18, 16:24)
na teisingiau butu gal taip, :viena aki ismezgam, kita nemezgant perkelti, sekancia vel ismezgam, paskui vel perkeliam nemezgant. mezgam 2iem virbalais, tai nuo vieno ant kito, ant kuriuo permezgam, ten pat eiles tvarka ir perkeliam.  4u.gif  na nezinau ar paaiskejo.

dėkui,rodos jau dašuto biggrin.gif Ant dešinio virbalo keliasi viena išmegzta,viena neišmegzta ir t.t.? smile.gif Pamėginsiu ant mėginuko kokio dabar.. Kitoj pusėj visas išmegzti kaip supratau smile.gif


o jei tarkim nori vidinės pusės kitokios spalvos, neišeitų turbūt toks variantas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 18 spalio 2010 - 15:31
QUOTE(Disima @ 2010 10 18, 16:20)
Man irgi su dvigubu mezgimu neaiškumai blush2.gif

Pagal tą rusišką schemą pakibau ir ant 4 paveiksliuko, nesuprantu kaip išmegsti "2 vmeste protezkoj" ir po gerosios  akies vėl "2 vmeste" unsure.gif  Tai čia kaip tos 2 akys sumezgamos? Tikiuos suprasit mano klausimą g.gif



jei skaitote rus. tai cia su paveiksliukais.
Papildyta:
QUOTE(Čili @ 2010 10 18, 16:30)
dėkui,rodos jau dašuto biggrin.gif Ant dešinio virbalo keliasi viena išmegzta,viena neišmegzta ir t.t.? smile.gif Pamėginsiu ant mėginuko kokio dabar.. Kitoj pusėj visas išmegzti kaip supratau smile.gif
o jei tarkim nori vidinės pusės kitokios spalvos, neišeitų turbūt toks variantas? g.gif



na taip. (nekokia as aiskintoja) tongue.gif
iseitu, yra nete toks pvz cia tik reikes arba virbalu su valu, arba kaip kojinems skirtu, kur abu galai smailus. 4u.gif
Atsakyti
didelis dėkui,liamuna 4u.gif Gera tu aiškintoja, tik žinai sunku perteikti kartais paaiškinimą raštu biggrin.gif Atrodo ateik gi,parodysiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 18, 17:41)
biggrin.gif Atrodo ateik gi,parodysiu biggrin.gif biggrin.gif


Va kad paaiskinti atrodo taip sunku, doh.gif as kaip cia liamuna rase,1 eile,kaip ir ji darau ,o 2 eile irgi nukelineju tik jau ne gerasias o blogasias.

dabar bandysiu salmuka megzti,ziuresiu kaip cia gausis,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina A-A: 18 spalio 2010 - 17:06
QUOTE(Kristina A-A @ 2010 10 18, 19:04)
Va kad paaiskinti atrodo taip sunku, doh.gif  as kaip cia liamuna rase,1 eile,kaip ir ji darau ,o  2 eile irgi nukelineju tik jau ne gerasias o blogasias.

dabar bandysiu salmuka megzti,ziuresiu kaip cia gausis,



Aš irgi bandžiau šalmuką numegzti. Norėjau, kad būtų be jokių bumbukų, kad reikalui esant galima būtų dar striukytės kapišoną užmauti. Šiek tiek pritrūkau siūlų - tad irgi teko improvizuoti. ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 10 18, 15:34)
jei skaitote rus. tai  cia su paveiksliukais.
Papildyta:
na taip. (nekokia as aiskintoja) tongue.gif
iseitu, yra nete toks pvz cia tik reikes arba virbalu su valu, arba kaip kojinems skirtu, kur abu galai smailus.  4u.gif


Ačiū labai 4u.gif Bandysiu smile.gif
Atsakyti
Oj aciu uz nuostabia temele, labai daug patarimu radau, dabar liko tik pradet megzt. smile.gif
Atsakyti
labai grazios kepures. aciu uz idejas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 18, 15:35)
o kur nukeliat? sunku įsivaizduoti kažkaip tik iš žodžių..


O kaip mezgant dvigubu mezgimu pridėti arba sumažinti akis? Niekur nerandu. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2010 01 16, 18:22)
Štai mano vaikinuko kepurė-šalmas:
user posted imageuser posted imageuser posted image

derinta prie striukės ir šalikėlio:
user posted image



cia tai pasaka,net noras megst atsinaujino,visa vasara siulu i rankas nebuvau paemusi
Atsakyti