Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 10 17, 02:00)
Labai grazu,cia netgi rinkinukas kiek supratau  thumbup.gif

Ne visai blush2.gif . Tik paderinta prie seniau megzto šalikėlio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geguziuke @ 2010 10 04, 09:16)
Pasirodom ir mes ka per savaitgalį nuveikėm 4u.gif
Norejau pabandyt ar išeis numegzti, todėl mezgiau iš paprastų vilnonių siūlų , manau gavosi nieko, todėl lekiu pirkt merinoso vilnos ir megsim pernauja, šitos nenori ji dėtis , nes manau, kad dūria  doh.gif
user posted image
user posted image

o gal butu galima lietuviska vertima sitos kepurytes blush2.gif
Atsakyti
Pasigirsiu savo megztu salmuku berniukui blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 10 16, 21:39)
Ne į temą,bet įkišiu savo trigrašį wink.gif
Mergaitės reikiamus 5 virbalus galima pasidaryti ne tik iš seno sulūžusio skėčio,bet ir iš dviračio stipinų,su replėm nukerpi galus ,nušvitrini ir virbalai yra.

superinis pasiulymas,mano mama tokius sovo mociutes naudoja,o su jais pasaka megsti.

user posted image

rodomes mes savo irgi viena is kepuriuku,megzta dvigubai,kad silciau butu. Vienintele turbut kur nessioja,nes kitos kanda matomai.
Atsakyti
Prie visų Jūsų gražiųjų kepurių - šalmų rodau ir savo variantą ax.gif blush2.gif "Manekenu" patapo siūlų kamuolys bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Na kaip zadejau ir as idedu savo pirmaji darbeli blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 18 spalio 2010 - 01:49
QUOTE(Kristina A-A @ 2010 10 17, 16:42)
superinis pasiulymas,mano mama tokius sovo mociutes naudoja,o su jais pasaka megsti.

user posted image

rodomes mes savo irgi viena is kepuriuku,megzta dvigubai,kad silciau butu. Vienintele turbut kur nessioja,nes kitos kanda matomai.

gal galit paaiškint, kaip jūs mezgat dvigubą raštelį? ax.gif Kaip tik mezgu kepuriuką, norėčiau vėjo neperpučiamos, labai reikia pagalbos ax.gif
Atsakyti
Bandysiu paaiskinti ax.gif as mezgu kaip kulno rasta, kadangi mezgiau apvaliai tai reikia prisiminti kuriuoj eileje gerasias tik ismegzti, o paskui blogasias tik ismegzti,kai nauja eile prasideda,tai truputi reik nepamirsti kuriuoj eilej kas nukelta
Gerosios nukeliamos ,o blogosios ismezgamos vienoje eileje, jeigu mezgasi ant 2 virbalu,tai paskui tas pats tik gerosios nusikelia o blogosios ismezgamos.
Atsakyti

QUOTE(Kristina A-A @ 2010 10 18, 12:49)
Bandysiu paaiskinti ax.gif  as mezgu kaip kulno rasta, kadangi mezgiau apvaliai tai reikia prisiminti kuriuoj eileje gerasias tik ismegzti, o paskui blogasias tik ismegzti,kai nauja eile prasideda,tai truputi reik nepamirsti kuriuoj eilej kas nukelta 
Gerosios nukeliamos ,o blogosios ismezgamos vienoje eileje, jeigu mezgasi ant 2 virbalu,tai paskui tas pats tik gerosios nusikelia o blogosios ismezgamos.

Tai jei mezgi ratu,tai viena eile: gera nukeliam , o bloga ismezgam kaip bloga, o antrau eileje kaip?megzti gera bloga ar irgi reikia nukelti g.gif
Gal galima truputuka aiskiau.Dekui.
Atsakyti
atrodo megzti sugebu, bet nu niekaip neįkertu aš to paaiškinimo apie dvigubą mezgimą sad.gif Gal kas matėt kur pafotkintų pamokėlių ar pan?... unsure.gif
Atsakyti
As dviguba rasta paprastai mezgu:
1 e:. viena ismezgu, kita nukeliu,
2 e:. visas ismezgu.
gerojoj pusej mezgu gerosiomis, blogojoj blgosiomis. Yra ir kitokiu budu, bet man sis paprasciausias. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 10 18, 15:28)
As dviguba rasta paprastai mezgu:
1 e:. viena ismezgu, kita nukeliu,
2 e:. visas ismezgu.
gerojoj pusej mezgu gerosiomis, blogojoj blgosiomis. Yra ir kitokiu budu, bet man sis paprasciausias.  4u.gif



o kur nukeliat? sunku įsivaizduoti kažkaip tik iš žodžių..
Atsakyti