Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

aisku, kad iseitu, tik butu siule nugaroj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 15, 18:23)
aisku, kad iseitu, tik butu siule nugaroj  mirksiukas.gif

Cia jus man? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 10 15, 19:27)
Cia jus man? blush2.gif  smile.gif



na jus gi klauset: ar imanona dviem virbalais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 10 15, 20:28)
na jus gi klauset: ar imanona dviem virbalais  mirksiukas.gif

Neskaiciau visos temos blush2.gif Tai pagalvojau,gal ne man.
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 10 15, 20:06)
Neskaiciau visos temos blush2.gif Tai pagalvojau,gal ne man.


tikrai išeitų, tik tada reiktų nugaroj siūlę daryti, kad grožio nepriduotų.
ko jūs taip tų penkių virbalų bijot?
megzkit su valiniais kol susiaurės tiek, kad bus nebepatogu, o tada pereisit prie penkių kelioms paskutinėms eilėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2010 10 15, 21:23)
tikrai išeitų, tik tada reiktų nugaroj siūlę daryti, kad grožio nepriduotų.
ko jūs taip tų penkių virbalų bijot?
megzkit su valiniais kol susiaurės tiek, kad bus nebepatogu, o tada pereisit prie penkių kelioms paskutinėms eilėms  4u.gif

As ju,virbalu,nebijau schmoll.gif ,tik neturejau biggrin.gif Parduotuveja neradau,tai vyras is mediniu pagaliuku,skirtu gelems palaikyti,padare rolleyes.gif gal neilgam ju uzteks,kabins,manau siula g.gif Bet,siam kartuj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 10 16, 17:28)
As ju,virbalu,nebijau schmoll.gif ,tik neturejau biggrin.gif Parduotuveja neradau,tai vyras is mediniu pagaliuku,skirtu gelems palaikyti,padare rolleyes.gif gal neilgam ju uzteks,kabins,manau siula g.gif Bet,siam kartuj  thumbup.gif

įsibrausiu visai ne į temą blush2.gif (nors kaip tik dabar pradėjau kepuriuką pirmą megzti )
O Jūs gal seną palūžusį skėtį turit? Aš užsimaniau megzti, virbalus tik du radau, o kur kiti... doh.gif Tai radau seną skėtį, MB nukarpė (pati nepajėgiau) ir su švitriniu nusidildinau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 10 16, 17:40)
įsibrausiu visai ne į temą blush2.gif (nors kaip tik dabar pradėjau kepuriuką pirmą megzti )
O Jūs gal seną palūžusį skėtį turit? Aš užsimaniau megzti, virbalus tik du radau, o kur kiti... doh.gif  Tai radau seną skėtį, MB nukarpė (pati nepajėgiau) ir su švitriniu nusidildinau. blush2.gif

super sugalvojote! thumbup.gif man storesniu reikejo,ant siulo eteketes pavaizduota su 7-8nr virbalais megzti,as dar tankiai mezgu,tai MB pagaminti,kaip tik thumbup.gif Bet jusu varianta irgi turesiu omeny blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Ne į temą,bet įkišiu savo trigrašį wink.gif
Mergaitės reikiamus 5 virbalus galima pasidaryti ne tik iš seno sulūžusio skėčio,bet ir iš dviračio stipinų,su replėm nukerpi galus ,nušvitrini ir virbalai yra.
Atsakyti
Mūsų kepurytės - šalmo variacija ax.gif
user posted image
Ir ant modeliuko smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 10 16, 20:39)
Ne į temą,bet įkišiu savo trigrašį wink.gif
Mergaitės reikiamus 5 virbalus galima pasidaryti ne tik iš seno sulūžusio skėčio,bet ir iš dviračio stipinų,su replėm nukerpi galus ,nušvitrini ir virbalai yra.

Žadėjau tą patį pasiūlyt, bet pasirodo jau pavėlavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2010 10 16, 18:47)
Mūsų kepurytės - šalmo variacija ax.gif

Labai grazu,cia netgi rinkinukas kiek supratau thumbup.gif


As irgi tik ka baigiau kepuryte ir salikeli apmezgiau,dar kelios apdailos detales,isskalbti ir pasirodysim mirksiukas.gif

As bandziau megzti ir su virbalais-tais apvaliais(na nezinau kaip jus juos vadinat),tai irgi normaliai gavosi,zinoma,tik sunkiau megzti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 17 spalio 2010 - 01:02