Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(liamuna @ 2010 10 06, 19:26)
Pasigirsiu  ir aš šalmuku  blush2.gif

user posted image

Auksela  thumbup.gif  , reikes ir man išbandyti toki mezgimo budą.  blush2.gif

Kaip grazu wub.gif Gal galima gauti drambliu schemute, dar niekada ju ismegztu nemaciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 07, 11:13)
Kaip grazu  wub.gif Gal galima gauti drambliu schemute, dar niekada ju ismegztu nemaciau  blush2.gif


prašom tongue.gif (tik atiprasau kad su visu lapu, bet kaip radau, taip ir keliu biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 07 spalio 2010 - 10:29
QUOTE(liamuna @ 2010 10 07, 11:28)
prašom  tongue.gif  (tik atiprasau kad su visu lapu, bet kaip radau, taip ir keliu  biggrin.gif  )

Didziausias aciu, jau nenustygstu vietoj kaip noriu juos ismegzti, bet reikia pirma kitus darbelius pabaigti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2010 10 06, 18:42)


Labai graži, spalvos nerealios  wub.gif
  O kokiu raščiuku mezgėte, kad taip gražiai susibangavo,o ir skylučių nematyti......?

rastelis bangeles, tik tarpuose tarp suemimu ir tarp uzdejimu dar 2 - 3 geros akys ismegztos mirksiukas.gif
Uzdejimai , tai ismegzta papildoma kryzmine akis is tarpo tarp akiu . Skyluciu nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksela @ 2010 10 06, 18:32)
Musu salmukas isejo toks  smile.gif 

user posted image

suzaveta 4u.gif , gal galetumet pamokyt kaip tokia megzt, man l. patinka, kad ir kaktyte, ir smakriukas uzdengti, bet nesmukineja i sonus( manau, kad taip ir yra) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2010 10 07, 14:33)
suzaveta  4u.gif , gal galetumet pamokyt kaip tokia megzt, man l. patinka, kad ir kaktyte, ir smakriukas uzdengti, bet nesmukineja i sonus( manau, kad taip ir yra) blush2.gif

čia nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2010 10 07, 14:33)
suzaveta  4u.gif , gal galetumet pamokyt kaip tokia megzt, man l. patinka, kad ir kaktyte, ir smakriukas uzdengti, bet nesmukineja i sonus( manau, kad taip ir yra) blush2.gif


Jau nuoroda idejo biggrin.gif . As buvau per dideli salmuka numezgusi, tai smukinejo. Cia labai reikia atitaikyti dydi. Kaip raso rusaiciu forume, si kepure turi buti kaip antra oda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2010 10 07, 14:47)

Ačiū, bet... man rodo, kad tuščia unsure.gif
Valio clap.gif yra, aciū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 07 spalio 2010 - 14:20
man būtent ta rusų nuoroda ir nesuprantama.. Kokia eiga viskas mezgama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 07, 15:27)
man būtent ta rusų nuoroda ir nesuprantama.. Kokia eiga viskas mezgama doh.gif

g.gif nu pasiimsim virbalus ir žiuresim darbo eigoj kas ten kaip unsure.gif
Atsakyti
user posted image
Mano pirmasis salmukas ir tas megztas klientės prašymu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 16:02)
Mano dukrytė jau ketvirtą sezoną nešioja tokias kepurėles - niekur vėjai nepučia, ausytės uždengtos ax.gif

user posted image

user posted image

Kaip tik šiom dienom mezgiau tokią kepurėlę vienai labai labai mažai mergytei, tai nufotografavau visą procesą, mielai pasidalinsiu savo patirtim 4u.gif

O kaip nors be 5 virbalu galima tokia kepuryte numegzti? blush2.gif su dviem ar iseitu?
Atsakyti