Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(geguziuke @ 2010 10 04, 09:16)
Pasirodom ir mes ka per savaitgalį nuveikėm 4u.gif
Norejau pabandyt ar išeis numegzti, todėl mezgiau iš paprastų vilnonių siūlų , manau gavosi nieko, todėl lekiu pirkt merinoso vilnos ir megsim pernauja, šitos nenori ji dėtis , nes manau, kad dūria  doh.gif

labai gražu wub.gif aš jau ją šiaip ne taip ir baiginėju, liko tik ta pelerina smile.gif
Atsakyti
kepuryte smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(geguziuke @ 2010 10 04, 08:16)
Pasirodom ir mes ka per savaitgalį nuveikėm 4u.gif

labai gražu 4u.gif
Atsakyti
geguziuke, labai graži kepurytė, ir pagal šios temos pavadinimą kaip tik smile.gif Nes kiek stebiu, visos rodo jau ir ne tik šalmus, o tiesiog kepurytes smile.gif

KAip tą gražų šalmuko viršų megzti? Niekaip nesuprantu, megzdavau paprastai kaip kojinės kulną, bet su tokiu priekiu daug gražiau ir atrodo patogiau vaikui... unsure.gif Gal paprastai kaip nors paaiškintumėte, būčiau labai dėkinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 06, 13:36)
geguziuke, labai graži kepurytė, ir pagal šios temos pavadinimą kaip tik smile.gif  Nes kiek stebiu, visos rodo jau ir ne tik šalmus, o tiesiog kepurytes smile.gif

KAip tą gražų šalmuko viršų megzti? Niekaip nesuprantu, megzdavau paprastai kaip kojinės kulną, bet su tokiu priekiu daug gražiau ir atrodo patogiau vaikui... unsure.gif Gal paprastai kaip nors paaiškintumėte, būčiau labai dėkinga blush2.gif

bandysiu, paaiškint paprastai 4u.gif
1 eilė:
eilė gerų akių ir kur norejau daryti keputytės viršų pridedu vieną akį ,
toliau 14 gerų akių,
sumezgiau 2 į vieną ,
2 į vieną, tik jau i kitą pusę,
14 gerų
viena akis uždėta
2 eilė visom gerom akim
3 eilę kartoji 1 eilę
Ir taip potruputi gaunasi skiauteryte savaime
Tikiuosi suprasit, nes as tokia aiskintoja, kad doh.gif
Atsakyti
Musu salmukas isejo toks smile.gif

user posted image
Atsakyti
Auksela, labai liuks gavosi šalmiukas ir visas komplektukas thumbup.gif Ir kiek čia kruopštaus darbelio bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 04, 13:07)
kepuryte  smile.gif


Labai graži, spalvos nerealios wub.gif
O kokiu raščiuku mezgėte, kad taip gražiai susibangavo,o ir skylučių nematyti......?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 06 spalio 2010 - 17:43
QUOTE(geguziuke @ 2010 10 06, 16:36)
bandysiu, paaiškint paprastai 4u.gif
1 eilė:
eilė gerų akių ir kur norejau daryti keputytės viršų pridedu vieną akį ,
toliau 14 gerų akių,
sumezgiau 2 į vieną ,
2 į vieną, tik jau i kitą pusę,
14 gerų
viena akis uždėta

2 eilė visom gerom akim
3 eilę kartoji 1 eilę
Ir taip potruputi gaunasi skiauteryte savaime
Tikiuosi suprasit, nes as tokia aiskintoja, kad doh.gif



tai pradžioj mezgate ant 4 virbaliukų? Ir tik tą viršutinę dalį taip "banguojate"? Ar pradžioj ant vieno virbalo tik tą snapelį, o tada jau kažkaip primezgate? Va tas man neaišku, pats snapuko aprašymas tai tikrai suprantamas,dėkui thumbup.gif Kažkur rusų psl. žiūrėjau schemutes, nu nesupratau aš,atrodo ir ne blondinė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš šalmuku blush2.gif

user posted image

Auksela thumbup.gif , reikes ir man išbandyti toki mezgimo budą. blush2.gif
Atsakyti
liamuna, o jūsų susiūta ar gražiai čia taip megzta be siūlių?
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 10 06, 19:33)
liamuna, o jūsų susiūta ar gražiai čia taip megzta be siūlių?


cia visiskai be siuliu (labai patinka mezgimas be siuliu, matyt del to kad nemoku graziai susiut blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 10 06, 20:03)
cia visiskai be siuliu (labai patinka mezgimas be siuliu, matyt del to kad nemoku graziai susiut blush2.gif )

na tada respekčiuks kaip sako Saulėnas biggrin.gif 4u.gif Aš irgi panašiai mezgu šalmukus, vat mėginsiu ryt poryt tą snapuką daryti.. Bet jau tokių raštų tai vargu ar primegsiu su savo kantrybe... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti