Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Oksanik @ 2010 03 15, 18:49)
Sveiki 4u.gif
As sian bandziau megzti ir vel sia kepure, bet gavosi snipstas, isardziau verysad.gif
Pagrindine problema, kad akiu dvigubinimas matomas ir nemoku ripsu megzti ant penkiu virbalu.
http://go.mail.ru/fr...%...p;sf=0&fr=1

Nelabai supratau apie akiu dvigubinima, bet ripsu tai reikai megzti viena eile gerosiom, kita blogosiom, jei 5 virbalais.
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 17:07)


Dabar atėjo eilė "ausims".. Iš kiekvienos akies išmezgu po dvi akis - viso gaunasi 10 akių (pirma akis visada nukeliama, paskutinė išmezgama blogaja akim)


Toliau mezgu dar porą cm, išorinį kraštą vis dar platindama



del ripso aisku, o kaip del dvugubinimo...? Kad nesimatytu
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 03 16, 12:26)
del ripso aisku, o kaip del dvugubinimo...? Kad nesimatytu


Vis tiek truputį matysis smile.gif Aš tai pridedamas akis išmezginėju iš tarpo ir siūlą, už kurio akį kabinu, sukryžiuoju, tada skylutė neabūna tokia didelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 03 16, 13:57)
Vis tiek truputį matysis smile.gif Aš tai pridedamas akis išmezginėju iš tarpo ir siūlą, už kurio akį kabinu, sukryžiuoju, tada skylutė neabūna tokia didelė 4u.gif

O neturit galimybes nufilmuoti si procesa?? Nes man sunkiai eina suprasti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 03 16, 13:57)
Vis tiek truputį matysis smile.gif Aš tai pridedamas akis išmezginėju iš tarpo ir siūlą, už kurio akį kabinu, sukryžiuoju, tada skylutė neabūna tokia didelė 4u.gif

http://www.liveinter...t121168491/play

ar sitaip pridedat akis??
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2010 03 16, 18:54)

taip geriausia - nes tuomet nelieka skylutės, jei tik padaryti užmetimą - tuomet jau matosi skylutė ( su užmetimu patogu megzti, jei reikia kokią virvutę praverti ) mirksiukas.gif

akies pridėjimas kairėje

akies pridėjimas dešinėje

žr. čia - 6 būdai uždėti akis ( žr. kur increase )
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 03 16, 19:17)


Aš darau šituo būdu 4u.gif

Dar kartais iš vienos akies dvi išmezgu - į tą pačia akį užkabinu vieną gerą, kitą blogą. Tada irgi skylučių nesimato 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes dar karta, cituoju autores zodzius
"Kai kepurytę mezgu lygiuoju raštu, mėgstu siaurinti šešiose vietose kiekvienoje eilėje vis sumegzdama po dvi akis (toks siaurinimas gerai matosi dukrytės raudonoj kepurėje). Nepamirškite - kad siaurinimo linijos būtų tiesios, vienoje eilėje sumezgate akį iš karės, kitoje iš dešinės."
Ar as teisingai suprantu - siaurinant viena eile mezgu sumegzdama dvi akis is desines, kita eile kai mezgu suneriu dvi akis is kaires? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 25 gegužės 2010 - 17:43
QUOTE(loja5 @ 2010 05 25, 18:42)
Sveikutes dar karta, cituoju autores zodzius
"Kai kepurytę mezgu lygiuoju raštu, mėgstu siaurinti šešiose vietose kiekvienoje eilėje vis sumegzdama po dvi akis (toks siaurinimas gerai matosi dukrytės raudonoj kepurėje). Nepamirškite - kad siaurinimo linijos būtų tiesios, vienoje eilėje sumezgate akį iš karės, kitoje iš dešinės."
Ar as teisingai suprantu - siaurinant viena eile mezgu sumegzdama dvi akis is desines, kita eile kai mezgu suneriu dvi akis is kaires? g.gif

Parašysiu kaip aš supratau. g.gif Sumezgi dvi akis - iš jų lieka viena. Kitą kartą tą likusią akį sumezgi su prieš ją esančia akimi (t.y. iš dešinės), dar kitą kartą - jau su esančia po jos (t.y. iš kairės). unsure.gif Jei visą laiką sumezginėsi tik į vieną pusę, tai ir linijos gausis išlenktos (čia jau skonio reikalas, kartais taip specialiai daroma, tik šalmukui gal nelabai tiktų mastau.gif ).
Dar norėtųsi autorės paklausti, gal ji omenyje turėjo ir tai unsure.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 25 gegužės 2010 - 18:24
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 05 25, 19:09)
Parašysiu kaip aš supratau. g.gif Sumezgi dvi akis - iš jų lieka viena. Kitą kartą tą likusią akį sumezgi su prieš ją esančia akimi (t.y. iš dešinės), dar kitą kartą - jau su esančia po jos (t.y. iš kairės). unsure.gif Jei visą laiką sumezginėsi tik į vieną pusę, tai ir linijos gausis išlenktos (čia jau skonio reikalas, kartais taip specialiai daroma, tik šalmukui gal nelabai tiktų mastau.gif ).
Dar norėtųsi autorės paklausti, gal ji omenyje turėjo ir tai unsure.gif :
user posted image

Aciu 4u.gif o man dar vienas klausimas iskilo doh.gif nors is pradziu viskas atrode aisku blush2.gif kai nuneriam ausytes ir dedame akis uzpakalinei daliai kaip reiketu taisyklingai sujungti/ nes as nukerpu vienos ausytes siula ir tada uzdedu tas reikalingas akis bet gaunasi tada negraziai ir siulas po to lieka doh.gif
Atsakyti
Na, pagaliau radau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2010 01 17, 12:26)
Aha, pajungiau visus savo improvizacijos išteklius.
Iš šių dviejų modelių:
user posted imageuser posted image
padariau vieną, bet buvo vargo su ta šalmine dalimi  doh.gif - tai per didelė, tai per maža..


Merginos,gal galit paaiskinti kaip numegzti sios pilkos kepures rasta? 4u.gif
Atsakyti