Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(kristynka* @ 2010 02 21, 07:27)
tai as ir visai galvai apsiskaiciuoju, bet nesuprantu kaip atidelioti kiek cm reikes kiekvienai galvytes daliai, gal kartais pati autore padet gali ?


Atsakiau AŽ, bet pakartosiu ir čia, gal dar kuriai bus naudinga.

Jokių universalių receptų neturiu schmoll.gif Aš skaičiuočiau padidėjimą proporcingai. Temos pradžioje yra kepurytės iškarpa su kiekvienos dalies cm, ten skaičiuota 37cm galvos apimčiai. Jei dabar galvytės apimtis tarkim 50 cm, tai padidejimas yra 50/37=1,35. Kiekvienos dalies cm pradinėje iškarpoje dauginčiau iš šito skaičiaus.

Be to, jei modeliukas po ranka, verta ir pamatuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2010 02 21, 11:44)
Atsakiau AŽ, bet pakartosiu ir čia, gal dar kuriai bus naudinga.

Jokių universalių receptų neturiu schmoll.gif Aš skaičiuočiau  padidėjimą proporcingai. Temos pradžioje yra kepurytės iškarpa su kiekvienos dalies cm, ten skaičiuota 37cm galvos apimčiai. Jei dabar galvytės apimtis tarkim 50 cm, tai padidejimas yra 50/37=1,35. Kiekvienos dalies cm pradinėje iškarpoje dauginčiau iš šito skaičiaus.

Be to, jei modeliukas po ranka, verta ir pamatuoti 4u.gif

ačiū, bent kazkiek apytiksliai smile.gif thumbup.gif
dar klausimukas blush2.gif jiaigu as kepuryte megzsiu ripsiu, tai kazi kai siaurysiu ar graziai ziuresis, gera akim reiktu siaurint ? ar kaip ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 21 vasario 2010 - 12:16
Noriu padėkoti temos autorei už nuostabų puikios kepurytės parašymą 4u.gif Puikiai pavyko ir dabar labai mielai nešiojam, ačiū labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 21, 12:13)
ačiū, bent kazkiek apytiksliai smile.gif  thumbup.gif
dar klausimukas blush2.gif  jiaigu as kepuryte megzsiu ripsiu, tai kazi kai siaurysiu ar graziai ziuresis, gera akim reiktu siaurint ? ar kaip ?


Mezgant ripsu patarčiau siaurinti kitu būdu - kai jau numezgi iki siaurinimo vietos, vienoje eilėje sumažini akių skaičių per pusę, t.y. sumezgi kartu kiekveinas dvi akis, tada pamezgi nemažindama kelias eiles, tada vėl sumezgi po dvi akis, vėl kelias eiles nemažindama, vėl sumezgi - taip , kol sumažėja iki kokių 12 akių ir gali užbaiginėti.

Tokiu principu siaurinau šitą dukrytės kepuriuką, nuotraukoje kažkiek matosi vaizdelis

user posted image

Mylia, rodykis, vien dėkojimu neatsipirksi mirksiukas.gif
Atsakyti
dar vienas kepuriukas
KEPURIUKAS
(šykart buvo daug siunkiau numegzti nei pirma karta, dar modeliukas po ranka, tai vis netikdavo vel nuardau ir taip gal nuardziau 3-4kartus, o pirma karta mezgiau is akies ir su SM mamyciu pagalba, tada dar mažis buvo pilvelį) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 25 vasario 2010 - 15:02
QUOTE(sraigiuss @ 2010 02 16, 18:48)
Na va, pagaliau baigiau savo kepurytę-šalmą smile.gif ačiū temos autorei  4u.gif
user posted image



thumbup.gif temos autorės kepuriukai 4u.gif Be problemų nusimezgiau, o dabar mano panelė tik tos kepurės ir nori, kitų atsisako....Ir aš džiaugiuosi smile.gif Planuoju dar medzti. Dabar gal kitai užbaigsiu, kitu rašteliu ar pan. Dra svarstau ir giminėms pamegzti dovnoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiuss: 25 vasario 2010 - 15:51
QUOTE(sraigiuss @ 2010 02 25, 16:50)
thumbup.gif temos autorės kepuriukai 4u.gif Be problemų nusimezgiau, o dabar mano panelė  tik tos kepurės ir nori, kitų atsisako....Ir aš džiaugiuosi smile.gif Planuoju dar medzti. Dabar gal kitaip užbaigsiu, kitu rašteliu ar pan. Dra svarstau ir giminėms pamegzti dovnoms 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, atnesu visa kolekcija salmuku merininiu parodyt.

P.S. Manekene viena, o kiepkos skirtingu dydziu, bet nei viena neskirta jai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
ir as atnesu savo kepuriuka
Atsakyti
Mezgiau pagal pamokėles- ir pavyko šalmiukas...tik nufotografuoti tai lb sunku doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 02 26, 16:54)
user posted image user posted image
ir as atnesu savo kepuriuka

Ar utu galima gauti sio grozio aprasyma bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
As sian bandziau megzti ir vel sia kepure, bet gavosi snipstas, isardziau verysad.gif
Pagrindine problema, kad akiu dvigubinimas matomas ir nemoku ripsu megzti ant penkiu virbalu.
http://go.mail.ru/fr...%...p;sf=0&fr=1
Atsakyti