Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Cia vakar mano suneliui megztas kepuriukas 4u.gif Planavau megzti be sniureliu, tik su ausytem. Bet kapuryte labai smuko, tai teko prinerti raikstelius.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 08 vasario 2010 - 17:29
Sveikutes,o kaip jums toks kompletukas smile.gif
user posted image
Atsakyti
tiek daug grožybių, kad nei megsti nespeju nei vaikas nebežino ko nori.
Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2010 02 10, 12:58)
Sveikutes,o kaip jums toks kompletukas smile.gif



Labai grazus komplektukas wub.gif O kaip tas ausytes imegzti? g.gif
Atsakyti
Aciu Misty!
Jau abu maniskiai turi gatavas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2010 02 10, 13:58)
Sveikutes,o kaip jums toks kompletukas smile.gif
user posted image

man tai aplamai nepatinka, kai vaikams ausytes prideda, cia tik mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(planetax @ 2010 02 10, 16:50)
Aciu Misty!
Jau abu maniskiai turi gatavas!  thumbup.gif


Na tai rodykis, vien su ačiū čia neišsisuksi mirksiukas.gif
Atsakyti
salikas tai dvigubas tai ausytes lengvai isiunamos,uztad kepureje isiutos ant virsaus smile.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau baigiau savo kepurytę-šalmą smile.gif ačiū temos autorei 4u.gif
user posted image
Atsakyti
mamytes prireike pagalbos.
Mano bachuriukas isaugo pirmaja mano megzta sitoke kepuriuke, reikia antros, nes dar ziema uz lango... pirma mezgiau pagal MISTY aprasyma ir schema, o dar reik didesniu gabaritu..
Gal galite ppasakyt kaip apskaiciuojama kiek akiu reikes: ausytem, nugarytej, kaktytej? (bent apytiksliai) blush2.gif
Atsakyti
As tai pamatuoju vaiko galva ir ziuriu kiek i cm akiu ieina, pagal tai zinau kiek kur akiu reikia g.gif Nemanau, kad padejau, bet gali pasibandyti ir taip.
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 21, 00:44)
As tai pamatuoju vaiko galva ir ziuriu kiek i cm akiu ieina, pagal tai zinau kiek kur akiu reikia g.gif  Nemanau, kad padejau, bet gali pasibandyti ir taip.

tai as ir visai galvai apsiskaiciuoju, bet nesuprantu kaip atidelioti kiek cm reikes kiekvienai galvytes daliai, gal kartais pati autore padet gali ?
Atsakyti