Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Hegira-viskas puikiai ir graziai gaunasi 4u.gif


Atsakyti
Oi oi , kokiu tik grozybiu cia prisiziurejau, o temele tai thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodom su savo kepuryte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 12 26, 01:44)
Pasirodom su savo kepuryte
user posted image

wub.gif
Atsakyti
Pradėjau megzti kepurytę. Užsikrėčiau lotuliukas.gif .
Bet, atrodo, teks išardyti. Ar teisingai supratau (galėjau, aišku, ir anksčiau pagalvoti doh.gif ) tokį dalyką - nereikia per ilgų ausyčių megzti. Mano 6 cm, tai, kai pamatavau, labai aukštai kakta gaunasi. Gal reikėtų kartu pradėti megzti ir priekinę, ir nugaros dalį (nemegzti tų kelių cm nugarinės dalies)?
Bus ačiukas, jei kas patarsit. jei ne - teks iš savo klaidų mokytis.
Atsakyti

man cia kaip ir staciai viskas susimezge, nera apvalumo... verysad.gif
[/quote]




as pirmakart mezgiau tokia kepuryte ir man gavosi taip pat be grazaus apvalumo, bet kai uzsidejo ant galvos tai neblogai atrodo, kitakart reiks geriau pasistengti su uzbaigimu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2010 01 03, 22:01)
Pradėjau megzti kepurytę. Užsikrėčiau  lotuliukas.gif .
Bet, atrodo, teks išardyti. Ar teisingai supratau (galėjau, aišku, ir anksčiau pagalvoti  doh.gif ) tokį dalyką - nereikia per ilgų ausyčių megzti. Mano 6 cm, tai, kai pamatavau, labai aukštai kakta gaunasi. Gal reikėtų kartu pradėti megzti ir priekinę, ir nugaros dalį (nemegzti tų kelių cm nugarinės dalies)?
Bus ačiukas, jei kas patarsit. jei ne - teks iš savo klaidų mokytis.

Auseles galite megsti ir trumpesnes, nes jei bus per ilgos tai liks plikos ausytes, atsoja krasciukai. O kakta nebus aukstai jei sutrumpinsite ausytes, jei megsite nugara tokiame paciame aukstyje su priekiu, pastoviai tampysite kepure i virsu, nes kris ant akiu.
As ausytes 1cm perilgas numezgiau tai susirisa po kaklu ir atstoja kepure nuo ausu verysad.gif tai sniurelius prisiuvau trupuciuka auksciau.
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 01 04, 00:11)
Auseles galite megsti ir trumpesnes, nes jei bus per ilgos tai liks plikos ausytes, atsoja krasciukai. O kakta nebus aukstai jei sutrumpinsite ausytes, jei megsite nugara tokiame paciame aukstyje su priekiu, pastoviai tampysite kepure i virsu, nes kris ant akiu.
As ausytes 1cm perilgas numezgiau tai susirisa po kaklu ir atstoja kepure nuo ausu  verysad.gif  tai sniurelius prisiuvau trupuciuka auksciau.


labai ačiū už patarimus.
Teks trumpinti ausytes. tik, bėda, kad vos ne visą kepaliušą teks ardyt. g.gif
Bet vistiek ne visą, nes šniūreliai tai liks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2010 01 04, 03:00)
labai ačiū už patarimus.
Teks trumpinti ausytes. tik, bėda, kad vos ne visą kepaliušą teks ardyt.  g.gif
Bet vistiek ne visą, nes šniūreliai tai liks  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gal pavyks graziai uzlenkti tas ausytes ir susiuti vidineje puseje, tai nereiketu ardyti 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau ir aš "kepti" kepuriuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiuss: 05 sausio 2010 - 00:47
Nu va, po ilgį skaitymų, bandymų ir ardymų ir aš iškepiau kepuriuką savo būsimajam KEPURĖ
Didelis didelis AČIŪ už tai Misty 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaika: 15 sausio 2010 - 19:38
QUOTE(spaika @ 2010 01 15, 19:37)

nesimato foto mirksiukas.gif
atsidaro tuščias fotoz.lt puslapis mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 15 sausio 2010 - 20:50