Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

prisiziurejau cia grozybiu,nusipirkau siuliuku siandien ,megsiu kepuryte duktereciai,bus dovana kaledu proga
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 24, 09:56)
Dėkodama Misty už nuostabią pamokėlę 4u.gif , atsinešu pirmąją savo kepurytę blush2.gif
netobula, bet dar yra kur tobulėti:


Visų pirma - labai smagu, kad yra tokios temos thumbup.gif thumbup.gif

Jau pradėjau megzti kepurytę-šalmą tongue.gif

Zvirble nuostabūs mezginiai tavo thumbup.gif peržiūrėjau visus ax.gif Ir pati užsimaniau daug ko panašaus. Pvz. seniai jau noriu megztos suknelės ax.gif
Bet pirmiausiai nežinau iš kokių siūlų geriausiai būtų megzti, kad gražiai kristų, gerai nežiotųsi g.gif gal medvilninių siūlų g.gif g.gif ką patartumėte??
Atsakyti
Oi, kaip aciu blush2.gif o is medvilniniu siulu esu mezgus tiktai tas zydras bliuskikes, tiesa pasakius, man nelabai patinka, kad nemazai tamposi medvilne, o siaip, suknikei ziemai tai patarciau neperstoriausia pusvilne (esu mezgus is lietuviskos Vernito pusvilnes, bet ji siurkstoka, labiau tiktu galbut sarafanui siltam)..
Atsakyti
QUOTE(rimmi @ 2009 02 18, 00:39)
Toliau liko pelerina. Aš ją mezgu reglanu tokio ilgio, kokio reikia.

user posted image

Pabandžiau paaiškinti smile.gif nežinau ar pavyko. Jei ką - klauskit.


Prašau paaiškinkite paprastai, kaip tą peleriną megzti? Kaip megzti reglanu?
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 11 18, 11:08)
O štai šalmas berniukui
user posted image


mamytės patarkit kaip megzti šalmo dalį po smakriuku- tuos uždėjimus ir sumezgimus daryti reikia kiekvienoj eilėj ar kas antroj g.gif rusiškam aprašyme aš nelabai suprantu doh.gif , darau kas antrą eilę tai man kažkas netaip gaunasi- išilgėja šonai ir nugara, o pasmakrė vistiek nepakankamo ilgio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DoNeila @ 2009 12 11, 18:15)
Prašau paaiškinkite paprastai, kaip tą peleriną megzti? Kaip megzti reglanu?




labas, mezgiau ir as pagal si aprasyma, ir tai buvo mano pirmas reglanas blush2.gif , o dariau taip: visas akis padalinau ant 4 virbalu (kaip megztukui priekis, rankove, nugara, rankove: pvz: 18a, 8 a, 18a, 8a) ir mezgiau apvaliai. Pirmas virbalas: ismezgiau aki, uzdejau aki, mezgu iki pabaigos kol lieka 1 akis ant virbalo, vel uzdedu aki ir ismezgu paskutine, dabar jau turiu 20akiu , jei buvo 18 akiu, ta pati darau su kitu virbalu. Kol apieinu visa rata. Paskutine vieno ir pirma kito virbalo akis - reglano takelis. Sekanti eile be jokiu uzdejimu. Trecia kaip pirma. Zodziu uzdedu, kas antra eile. Gal tai ir nera taisyklingas reglano mezgimas, bet man jis kazkaip gavosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jurge*: 12 gruodžio 2009 - 14:39
Sveikos

Mezgiau ir as pagal jusu schemute salmiuka, kaip ir viskas aisku, tik paciam gale, kai jau reikia mazinti akiu skaiciu, tai man nesigauna taip graziai pabaigti, kaip jusu nuotraukose verysad.gif . Man tokiais kampais viskas susitrauke ir nera grazios apvalios pabaigos...
Ka ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2009 12 20, 13:43)
Sveikos

Mezgiau ir as pagal jusu schemute salmiuka, kaip ir viskas aisku, tik paciam gale, kai jau reikia mazinti akiu skaiciu, tai man nesigauna taip graziai pabaigti, kaip jusu nuotraukose  verysad.gif . Man tokiais kampais viskas susitrauke ir nera grazios apvalios pabaigos...
Ka ne taip darau?

Gal per kreit uzbaigiai? arba akis ne vienodai suemei is vienos puses
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 12 20, 14:51)
Gal per kreit uzbaigiai? arba akis ne vienodai suemei is vienos puses


kiekvienoje eileje suimdavau po 6 akis, kaip ir pavyzdelyje. ir taip, kol baigiau visa mezgini. akis sumegzdavau toje pacioje vietoje.
pabandysiu parodyti kas gavosi....

user posted image

user posted image

Man cia kaip ir staciai viskas susimezge, nera apvalumo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hegira: 20 gruodžio 2009 - 13:10
Hegira, gal pagal Tavo siūlų storį, akių skaičių, mezgimo kietumą reikėjo kiek lėčiau nuleidinėti, bet ar matavai ant vaikučio galvytės? Gali būti, kad visai dailiai priglus, nes kiek matyti iš nuotraukos, atrodo, kad kamuoliui ši kepurytė kiek didoka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal reikejo mazint akiu skaiciu,tik mezgant kas antroje eileje,o likus ant kiekvieno virbalo po 10 akiu,aisku cia priklauso nuo siulu,reiktu sumegsti jau kiekvienoje eileje.
Bent as taip darau.mezgant,net nezinau as suprantamai paaiskinau.



oi su smalsute parasem panasias zinutes ir beveik tuo pat metu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksreda: 20 gruodžio 2009 - 18:15
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 12 20, 19:57)
Hegira, gal pagal Tavo siūlų storį, akių skaičių, mezgimo kietumą reikėjo kiek lėčiau nuleidinėti, bet ar matavai ant vaikučio galvytės? Gali būti, kad visai dailiai priglus, nes kiek matyti iš nuotraukos, atrodo, kad kamuoliui ši kepurytė kiek didoka. mirksiukas.gif



QUOTE(Auksreda @ 2009 12 20, 20:01)
Gal reikejo mazint akiu skaiciu,tik mezgant kas antroje eileje,o likus ant kiekvieno virbalo po 10 akiu,aisku cia priklauso nuo siulu,reiktu sumegsti jau kiekvienoje eileje.
Bent as taip darau.mezgant,net nezinau as suprantamai paaiskinau.
oi su smalsute parasem panasias zinutes ir beveik tuo pat metu biggrin.gif


Dekui uz patarimus. 4u.gif Viskas suprantama. mirksiukas.gif
Teks ardyti dar karteli doh.gif ir bandyti is naujo. O pamatuoti nelabai turiu kur, tik ant kamuolio ax.gif cia busimam stebukliukui... Kadangi nelabai zinau kiek tu akiu reiketu, tai viskas ekspromtu vyksta, uztat tiek daug nesamoniu ir gaunasi... ax.gif
Kai gausis grazus egzempliorius, tai parodysiu visame grazume.. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti