Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

sveikos, na ir grožių prigaminę jūs wub.gif
man klausimas dėl skirtingų spalvų sluoksnių/intarpų - kaip juos darot? raišiojat skirtingų spalvų siūlus ar yra kažkoks kitas būdas?
Atsakyti
Mamyte_Saule
dabar pardutouvėse yra tokių nudažytų siūlų wub.gif kad gali megzti su jais ir nereikia nieko raišioti, raštelis savaime gaunasi mirksiukas.gif
įdėsiu pavyzdėlį ( gaila neradau kepurės su tokiais siūlais. p.s. čia blauzdinės )
user posted image

žinoma jei norėtum išmegzti tuos vadinamus skandinaviškus raštus, tai tuomet jau tektų raišioti siūliukus
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2009 11 19, 13:53)
sveikos, na ir grožių prigaminę jūs  wub.gif
man klausimas dėl skirtingų spalvų sluoksnių/intarpų - kaip juos darot? raišiojat skirtingų spalvų siūlus ar yra kažkoks kitas būdas?


na raisioti gal nelabai, (jei teisingai supratau, kad kiekviena karta norit kirpti siula), tiesiog kaitalioti siula

user posted image
Atsakyti
spalvoti siūlai geras išradimas thumbup.gif bet aš noriu pvz dantelius padaryt dviejų spalvų. kaip tas siūlų kaitaliojimas atrodo? nelieka nesumegztų palaidų siūlų galų?
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2009 11 21, 18:58)
spalvoti siūlai geras išradimas  thumbup.gif bet aš noriu pvz dantelius padaryt dviejų spalvų. kaip tas siūlų kaitaliojimas atrodo? nelieka nesumegztų palaidų siūlų galų?


ne nelieka, nes kaip ir dryziukais mezgant, siula palieki ir mezgi kitu, paskui vel grizti prie ankstesnio. Jei pvz. reikia viena aki vienos spalvos , kita kitos- man patogiausiai abu siulus laikyti ant vieno pirsto, mazdaug 1 cm atstumu vienas nuo kito, ispradziu lyg ir nepatogu, bet paskui pripranti, Ir svarbiausia nesutraukti mezginio.
Atsakyti
Dėkodama Misty už nuostabią pamokėlę 4u.gif , atsinešu pirmąją savo kepurytę blush2.gif
netobula, bet dar yra kur tobulėti:

http://public.fotki....i/cimg3625.html

http://public.fotki....i/cimg3626.html



Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 24, 08:56)
atsinešu pirmąją savo kepurytę blush2.gif
netobula, bet dar yra kur tobulėti:

kur jau netobula g.gif labai gražu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi, yra dar kur mokintis... blush2.gif labi labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 16:07)


Kiekvienoje gerosios pusės eilėje iš akie, esančios šalia ripsinio kraštelio išmezgu po dvi akis, tokiu būdu "ausis" pastoviai platėja.





Dar klausimelis - dadedinet is abieju pasirinkto rasto pusiu? Itariu, kad taip, bet pasitikslint noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2009 11 26, 11:27)
Dar klausimelis - dadedinet is abieju pasirinkto rasto pusiu? Itariu, kad taip, bet pasitikslint noriu  ax.gif


taip, iš abiejų pusių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 11 26, 11:33)
taip, iš abiejų pusių 4u.gif



Aciu uz greita atsakyma 4u.gif

Jau viena numezgiau, isardziau doh.gif Dabar darau normalesne, nes viskas aiskiau
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 11 18, 12:08)
O štai šalmas berniukui
user posted image

nerealiai grazu,suneliui tokio noriu,reiks ieskot kaip mezgamas
Atsakyti